Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26019 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16777 hl.)
Možná 
Anketa img  (9869 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8155 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11615 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16253 hl.)

Celkem hlasovalo: 88688


Výběrový závod na MR a MS FCI 2010 - Roudnice nad Labem
Vydáno dne 13. 04. 2010 (3409 přečtení)

Druhý výběrový závod pro Mistrovství republiky FCI a Mistrovství Světa FCI 2010 se uskutečnil v Roudnici nad Labem ve dnech 10. a 11. dubna 2010.

Rozhodčí:

  • Vladimír Košťál - stopa (A)
  • Břetislav Ťujík - poslušnost (B)
  • Theodor Krajčí - obrana (C)

Figuranti: Petr Svoboda, Jaroslav Labík (Ladislav Šíma)

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Tichá Mirka Charik Galán Nalag NO 96 92 97 285 1
Truksa Milan Rémus Chmelový kvítek NO 97 86 95 278 2
Lebruška Miloslav Brit Vědusk BOM 95 90 90 275 3
Helclová Martina Bc. Asko ze Zelené úžlabiny BOM 95 85 93 273 4
Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM 88 90 93 271 5
Femiak Richard Vasil Bono Campo BOM 89 85 94 268 6
Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO 95 84 89 268 7
Růžička Lumír Daytona Durnitor BOM 90 87 89 266 8
Václavek Ladislav Bond Fany Eciloten BOM 94 83 89 266 9
Marousková Zdeňka Dorri ze Soutoku Sázavy BOM 87 89 85 261 10
Kubeš Jiří Hogan Waji NO 86 84 90 260 11
Vlk Zdeněk Harro Starý skaut NO 80 87 92 259 12
Eclerová Vladimíra Bady ze Svobodného dvora NO 85 81 92 258 13
Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM 88 81 89 258 15
Ramaekersová Jiřina Ing. Katana de Alphaville Boh. BOM 78 86 92 256 16
Marečková Dana Gina Jipo-Me NO 86 80 89 255 17
Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO 90 85 80 255 18
Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO 86 73 95 254 19
Kejř Václav Barbar Mi-Ji BOM 84 87 83 254 20
Řezníček Jan Daxi z Lounského chovu NO 88 74 82 244 21
Bílá Dana Fiona Lenka Moravia NO 80 83 80 243 23
Valjentová Martina Arek Duvalmar NO 78 80 80 238 25
Jirout Oto JUDr. Eirin Anrebri NO 82 70 84 236 26
Kratochvíl Jaroslav Ing. Asim Murat BOM 80 72 82 234 27
Balej Vilém Wasco de Alphaville Boh. BOM 65 79 87 231 28
Zemanová Eva Isis Kateko NO 88 75 68 231 29
Niedermirtlová Radka Ing. Bruce Vědusk BOM 23 90 85 198 30
Omelka Radek Clark Plzeňský Teufel BOM 96 87 0 disk. 31
Lacina Jan Ing. Ivy Laroja BOM 88 78 0 166 32
Drábková Šimona Melodor Bohemia Alké BOC 83 73 0 156 33
Zeisek Václav Colt z Věrné smečky BOM 79 0 0 79 34
Čejka Jiří Andy Jirka BOM 0 73 0 disk. 35
Novotný Jiří ing. Ox z Jirkova dvora NO 75 66 0 odst. 36
Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM 0 0 0 disk. 37

Zdroj: Český kynologický svaz



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

Související články:
Výběrový závod na MR a MS FCI 2010 - Krchleby (04.04.2010)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2010 - Česká Třebová (18.04.2010)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2010 - Třinec (25.04.2010)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2010 - Třebíč (03.05.2010)
Mistrovství ČR IPO 2010 - výsledky (13.06.2010)

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání