Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26037 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16791 hl.)
Možná 
Anketa img  (9875 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8161 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11627 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16267 hl.)

Celkem hlasovalo: 88758


1. Výběrový závod na Mistrovství MSKS 2010 - Hlohovec
Vydáno dne 11. 04. 2010 (2473 přečtení)

První výběrový závod pro Mistrovství MSKS 2010 se uskutečnil v Hlohovci ve dnech 10. a 11. dubna 2010.

Rozhodčí: Milan Mnich - stopa (A), Milan Oliva - poslušnost (B), Slavomír Bořuta - obrana (C)

Figuranti: Radovan Liška, Dezider Mecner

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Hana Hulíková Adélka Aykmar NO 98 92 97 287 1
Marek Černý Ayk Aykmar NO 98 90 95 283 2
Bc. Patrik Heinzke Barnabasch Black Chabet NO 97 92 92 281 3
Lenka Chmurová Cherry Eqidius NO 99 91 88 278 4
Roman Studený Beryl ze Srnčího vrchu NO 98 85 93 276 5
Josef Šesták Nex z Klemova dvora NO 95 85 94 274 6
Čestmír Plicka Fax Venušina Sopka NO 84 94 94 272 7
Hana Musilová Carbon Bright ze Slunečné verandy VK 92 85 94 271 8
Vladimír Souček Pegy z Golha NO 90 78 90 258 9
Helena Nováková Victoria de Alphaville Bohemia BOM 87 88 83 258 10
František Karpíšek Wudy Leopard Rex NO 92 83 83 258 11
František Němec Sagar de Alphaville Bohemia BOM 90 72 95 257 12
Jaroslava Mikulecká Dafné Gumby DOB 75 84 93 252 13
Josef Petrucha Dolly Moravia Artex NO 86 78 82 246 14
David Polzer Basko z Dobřečovské školy NO 90 67 87 244 15
Renata Machová Angelovová Kerolain Anrebri NO 86 76 82 244 16
Jozef Okáník Erman Jumper DOB 80 80 81 241 17
Alfred Gutter Iris z Danova DOB 82 86 73 241 18
Ing.Eva Gajdušíková Chaplin Galán Nalag NO 92 69 79 240 19
Jiří Klepš Dasty Moravia Artex NO 88 62 88 238 20
Milan Blažek Amir Ir-Sed NO 88 74 71 233 21
Lenka Plocrová Quentin Gája-Nova NO 47 84 76 207 22
Václav Sklenář Bennie z dobřížské obory DOB 86 59 57 202 23
Jiří Mach Francesko Anrebri NO 96 92 0 188 24
Pavel Řezáč Marko Černý obelisk NO 25 81 80 186 25
František Dočekal Efrita Brynal Gold DOB 14 86 82 182 26
Václav Petrášek Indián Starý Skaut NO 92 84 0 176 27
Alice Slámová Casper Remmah Moravia NO 3 84 83 170 28
Marcela Ptáčníková Asyrro z Atarova Sadu NO 85 83 0 168 29
Zuzana Horká Viktor Anrebri NO 16 68 73 157 30
Jiří Chrástek Billy Boy z Budačiny DOB 74 74 0 148 31
Jan Horák Wolf Moravia Go - Ha NO 19 81 0 100 32
Ivan Kosek Ergo Hartis Bohemia NO 93 74 0 odst. 33
Ing. Aleš Kičmer Korby Va-Pe NO 17 0 0 odst. 34

Zdroj: Moravskoslezský kynologický svaz



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

Související články:
2. Výběrový závod na Mistrovství MSKS 2010 - Ostrava-Poruba (16.05.2010)

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání