Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (16439 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (8448 hl.)
Možná 
Anketa img  (8420 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (7011 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (8642 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (7775 hl.)

Celkem hlasovalo: 56735


Postupový žebříček pro Mistrovství ČR IPO
Vydáno dne 12. 05. 2009 (3687 přečtení)

Postupový žebříček pro Mistrovství ČR IPO, které se uskuteční ve dnech 27. až 28. 6. 2009 v České Třebové – Javorce.

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Pejša Martin Quel od Policie NO 98 97 95 290 1
Truksová Eva Rémus Chmelový kvítek NO 96 93 96 285 2
Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM 93 96 94 283 3
Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM 92 95 92 279 4
Heinzke Patrik, Bc. Barnabasch Black Chabet NO 98 89 92 279 5
Truksa Milan Bryn Zde-Sko NO 94 88 93 275 6
Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO 96 86 93 275 7
Glisníková Jana MVDr. Cato Katargo NO 96 87 92 275 8
Ramaekersová Jiřina Ing. Katana de Alphaville Bohemia BOM 84 96 93 273 9
Balej Vilém Wasco de Alphaville Bohemia BOM 92 93 88 273 10
Kubínová Hana Agatha z Mandragory 98 82 92 272 11
Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM 75 97 98 270 12
Králík Josef Bren z Daskonu NO 90 87 93 270 13
Plášil Václav Quella ze Stříbrného kamene 95 88 87 270 14
Novák Zdeněk Arry Jirka BOM 92 83 94 269 15
Aulická Petra Casius Zde-Sko NO 84 90 94 268 16
Šesták Josef Nex z Klemova dvora NO 93 81 94 268 17
Pekárek Jindřich Larry ze Stříbrného kamene NO 88 87 92 267 18
Hodek Jaroslav Fany z Purschova chovu NO 96 75 95 266 19
Kubeš Jiří Hogan Waji 90 84 91 265 20
Hrušková Věra Barunka Black Chabet NO 92 76 97 265 21
Krajčí Theodor Brix z Purschova chovu BOM 91 83 91 265 22
Horák Kamil Archie z Válovy zahrady 93 81 91 265 23
Chmurová Lenka Argo Mania Bohemia NO 90 80 94 264 24
Hartl Jaroslav Quirin od Policie ČR NO 93 81 90 264 25
Krupková Michaela Jeremy z Jenive NO 90 86 88 264 26
Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO 94 82 88 264 27
Čejka Jiří Andy Jirka, P BOM 86 82 95 263 28
Chýlová Dagmar Ali Emitom NO 92 85 86 263 29
Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM 83 84 95 262 30
Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie 90 78 94 262 31
Schober Miroslav Perry Jit-Mir NO 94 78 90 262 32
Dvořák Petr Coonie Zde-Sko NO 84 93 85 262 33
Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka 99 77 85 261 34
Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO 93 78 89 260 35
Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma 80 92 86 258 36
Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí 82 80 95 257 37
Doušová Petra Charlotta z Nového draka 74 96 87 257 38
Vácha Jaromír Dakar Mariko Bohemia 92 89 76 257 39
Burianová Tatjana MVDr. Hikary Venušina sopka 98 77 81 256 40
Pallot Jarmila Maria Atrei DÁmour Bedea BOM 84 78 93 255 41
Uřičař Martin Omarr Eqidius NO 88 79 88 255 42
Štěpánek Zdeněk Nika Niox NO 93 80 82 255 43
Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile 77 87 90 254 44
Šustrová Hana Chilli z Nového draka 91 76 87 254 45
Novotný Jiří Ing. Atilla z Kočičího dvora 89 77 87 253 46
Kraus Lukáš Iraus Dak Bar-Bar Beskydy 85 88 80 253 47
Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj 78 85 89 252 48
               
 
               
Hůza Ladislav Uran Ro-Kop Bohemia 89 75 88 252 49
Mrázová Jaroslava Cherry z Veselé kamky NO 81 79 91 251 50
Křeček Vlastimil Charlie Eqidius NO 77 85 89 251 51
Liška Radovan Aron Britkin dvor 88 79 84 251 52
Košťál Vladimír Lily z Hückelovy vily, F BOM 97 86 67 250 53
Klomínský Břetislav Darius z Holýkova 94 75 80 249 54
Dobešová Jolana Uragan de Alphaville Bohemia 78 78 92 248 55
Schuster Jiří Cheiva z Ax-Daru NO 78 80 90 248 56
Heroš Adolf Miky z Třešňáku 88 79 80 247 57
Petrášková Michaela Indián Starý skaut NO 91 73 83 247 58
Ťujík Břetislav Pheobe Jit-Mir NO 97 68 82 247 59
Helclová Martina Asko ze Zelené úžlabiny 75 79 91 245 60
Růžička Josef Aron z Milabru NO 92 69 83 244 61
Kinzl Josef Dargo Vepeden NO 93 69 80 242 62
Baselová Tereza Mgr. Cindy Marko Gero BOM 68 78 95 241 63
Mižák Roland Aira Zdekra 69 85 86 240 64
Veselka Petr Agáta Vepeden 90 65 85 240 65
Hradil Stanislav Nargo Helilein NO 93 66 81 240 66
Kacafírková Petra Agi Kněžihorka NO 89 72 79 240 67
Brunovský Milan Brit z Milabru, NO 86 80 74 240 68
Tomášek Josef Ar z Hromadného 98 59 82 239 69
Makovský Bohumil Alby od Vomaru BOM 76 82 81 239 70
Suchopar Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO 84 68 86 238 71
Barvík Eduard Vobo Vikar NO 91 54 92 237 72
Goljanová Lenka Bad Fany Eciloten BOM 86 63 88 237 73
Svoboda Václav Goldý od Svatováclava 93 80 64 237 74
Smrčková Zuzana Nitro v.d. Vastenow 76 74 85 235 75
Veselý Miroslav Ora de Alphaville Bohemia BOM 82 68 85 235 76
Černohorský Miroslav Puschy de Alphaville Bohemia 81 67 86 234 77
Šenová Petra Bar Ort Bohemia BOM 59 80 95 234 78
Mach Jiří Francesco Anrebri 66 78 89 233 79
Walezysková Vanda Hard Eqidius NO 84 65 83 232 80
Štěpánková Naděžda Jane Kateko NO 83 75 71 229 81
Holomek Martin Dix Salli Bohemia 68 79 81 228 82
Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia BOM 60 83 85 228 83
Böhm Jan Iggi Štíhlouš NO 75 67 85 227 84
Kuchař Jaroslav Brutus Drapa NO 71 74 80 225 85
Ivánek Jaroslav CherryEqidius NO 62 75 87 224 86
Karban Václav Dorotka Tigrata BOX 77 71 76 224 87
Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia 60 74 89 223 88
Lieblová Lucie Onset de Alphaville Bohemia 61 76 86 223 89
Štěpař Jiří Bart s Cagova ráje NO 47 81 87 215 90
Matoušková Klára Maxim de Alphaville Bohemia BOM 43 83 88 214 91
Nešpor Jan Karel Krone de Alphaville Bohemia BOM 36 86 87 209 92
Palátová Jana Aphrodite Nightwish DOB 48 78 80 206 93
Šišková Petra Lesco Naspo NO 38 71 92 201 94
Kramářová Kateřina Agir Irfis NO 17 91 92 200 95
Femiak Richard Vasil Bono Campo 34 82 80 196 96
Cahová Daniela Mgr. Bon Jour Alary Aslar 48 85 58 191 97
Fína Jan Ienny z Elbu NO 57 60 73 190 98
Omelka Radek Clark Plzeňský Teufel BOM 18 88 83 189 99
Vidrna Jaroslav Challenger Pip Strážce klidu VK 4 86 96 186 100
Zemanová Eva Isis Kateko 45 69 70 184 101
Strach Jan Greysy z Agíru Bohemia NO 49 64 70 183 102
Jonáš Martin Frajer Anrebri 23 71 88 182 103
Ryšavá Ladislava Charlie Bílý trpaslík 21 59 92 172 104
Procházka Hynek ml. Vašon Holubí dům RTW 3 75 93 171 105
Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO 81 87 0 168 106
Jelínek Jiří Agbar z Hříběcích hor 82 85 0 167 107
Čákorová Jitka Chán z Labského přívozu 90 76 0 166 108
Borkovec Michal Gaston Ensy Egas FBO 10 77 77 164 109
Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu NO 75 75 0 150 110
Janouchová Gabriela Ykar Jipo-Me NO 76 67 0 143 111
Cejpa Josef Fari Bohemia Ma-Bor 0 73 0 diskv 112

Zdroj: Český kynologický svaz



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

Související články:
Výběrový závod na MR a MS FCI 2009 Roudnice nad Labem - výsledky (29.03.2009)
2. Výběrový závod na MR a MS FCI 2009 - ÚP BK ČR Staňkov (05.04.2009)
3. Výběrový závod na MR a MS FCI 2009 - Česká Lípa (14.04.2009)
4. Výběrový závod na MR a MS FCI 2009 - Třinec (26.04.2009)
5. Výběrový závod na MR a MS FCI 2009 - Raspenava (03.05.2009)
Mistrovství ČR IPO 2009 - výsledky (28.06.2009)
Martin Pejša a Quel od Policie - Mistr ČR IPO 2009 (11.07.2009)

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání