Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26037 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16791 hl.)
Možná 
Anketa img  (9875 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8161 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11628 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16267 hl.)

Celkem hlasovalo: 88759


Mistrovství MSKS 2008 - výsledky
Vydáno dne 26. 10. 2008 (5106 přečtení)

Ve dnech 24. až 26. října 2008 se v Hustopečích konalo Mistrovství Moravskoslezského kynologického svazu a současně Mistrovství mládeže MSKS.

Rozhodčí:
Jaroslav Venhauer - hlavní rozhodčí,rozhodčí poslušnosti
Miroslav Vávra - rozhodčí stop
Kurt Schafar (Rak.) - rozhodčí obrany
Robert Klepáč - náhradní rozhodčí
Josef Surovec - rozhodčí pro mládež

Figuranti: Radovan Liška, David Polzer, Jiří Bravenec

Výsledky:

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem b. Pořadí
Patrik Heinzke Barnabasch Black Chabet NO 90 92 98 280 1.
Věra Hrušková Barunka Black Chabet NO 92 93 91 276 2.
Martin Pleskač Nago z Kuřimského háje NO 94 89 92 275 3.
Lenka Chmurová Argo Mania Bohemia NO 83 94 96 273 4.
Jiří Barát Clark Eqidius NO 94 86 88 268 5.
Ivan Kosek Ergo Hartis Bohemia NO 94 93 81 268 6.
Marta Majtasová Baron Black Chabet NO 93 87 87 267 7.
Jiří Štěpař Bart z Cagova ráje NO 93 83 90 266 8.
Milan Oliva Atilla Malimit BOM 86 86 90 262 9.
Antonín Hruška Apolo z Duhového lesa NO 91 79 90 260 10.
Tereza Baselová Art Kajexa BOM 82 92 84 258 11.
Lukáš Kraus Iraus Dak Bar-Bar Beskydy briard 84 94 79 257 12.
Jiří Hrabálek Lor Černý obelisk NO 87 90 78 255 13.
Peter Lengvarský Drago Eqidius NO 92 84 78 254 14.
Pavel Řezáč Marko Černý obelisk NO 91 84 77 252 15.
Jana Mayerhofer Greys Bořický jez NO 76 83 92 251 16.
Jiří Koudela Freia ze Slovan.domu NO 75 87 87 249 17.
Christos Kalliontzis Borg Ir-Sed NO 77 85 86 248 18.
František Wagner Afra Fagabore NO 88 75 79 241 19.
Vladislav Kostelník Ergo Moravia Artex NO 91 73 77 241 20.
Josef Petrucha Dolly Moravia Artex NO 91 75 75 241 21.
Marcin Czlapa Unka z Tuszynskiego Lasu NO 71 90 75 236 22.
Jiří Čejka Andy Jirka BOM 58 95 97 250 23.
Lucie Kaločová Hyro Waji NO 44 93 92 229 24.
Elblová Sylva Darny Ozárkův sen NO 57 77 92 226 25.
František Radkovič Falco z Březiny NO 58 73 78 209 26.
Josef Šesták Nex z Klemova dvora NO 20 90 93 203 27
Jaromír Popelka Egar Balgaro NO 39 80 80 199 28.
Jan Fína Ienny z Elbu NO 32 72 84 188 29.
Soňa Šabacká Ixie Dračinec boxer 0 79 88 167 30.
Slavomír Bořuta Pedro z Klemova dvora NO 66 73 0 139 31.
Tomáš Makovský Ir z Elbu NO 71 68 0 139 32


 Mistrovství Mládeže ZVV1

Psovod S P O celkem b. pořadí
Štiborová Lucie 91 95 87 273 1.
Navrátilová Iveta 73 79 91 243 2.
Valentová Veronika 90 74 76 240 3.
Mrkva Martin 74 83 82 239 4.
Švaříčková Dobromila disk. 5.

Mistrovství Mládeže IPO1

Psovod S P O celkem b. pořadí
Vintrlíková Petra 92 80 88 260 1.
Hlaváčová Michaela 70 27 81 178 2.
Šimíčková Anna 78 82 0 160 3.


Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

( Komentáře: 1 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání