Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26015 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16775 hl.)
Možná 
Anketa img  (9869 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8155 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11614 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16251 hl.)

Celkem hlasovalo: 88679


Žebříček postupujících na Mistrovství ČR IPO 2008
Vydáno dne 18. 05. 2008 (4240 přečtení)

Pětice výběrových závodů pro Mistrovství republiky a Mistrovství Světa FCI 2008 určila závodníky, kteří se kvalifikovali na Mistrovství ČR IPO 2008.

Mistrovský závod se uskuteční ve dnech 13. až 15. června 2008 v Raspenavě.

Seznam postupujících:

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno A B C Celkem Pořadí
Plecháček Martin Master de Alphaville Bohemia BOM 95 95 99 289 1.
Truksová Eva Bryn Zde-Sko NO 96 94 98 288 2.
Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM 90 98 96 284 3.
Truksa Milan m.s. Rémus Chmelový kvítek NO 98 93 93 284 4.
Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM 93 92 98 283 5.
Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia BOM 96 90 97 283 6.
Lebruška Miloslav Brit Vědusk BOM 97 92 93 282 7.
Glisník Vít Vasco Vikar NO 98 87 96 281 8.
Pejšová Iveta Lord z Lipin NO 92 94 94 280 9.
Skokan Zdeněk Besi Zde-Sko NO 97 90 93 280 10.
Duffková Jitka Easy Duffmar,F NO 97 91 91 280 11.
Prokšan Radim Airo Happy Arenda BOM 88 93 98 279 12.
Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM 90 93 95 278 13.
Veselý Miroslav Ora de Alphaville Bohemia BOM 96 91 90 277 14.
Heinzke Patrik Barnabasch Black Chabet NO 98 84 94 276 15.
Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM 93 91 92 276 16.
Hořejší Milan Dix z Perštátského mlýna NO 96 89 90 275 17.
Urbánková Darja Barbar Happy Arenda BOM 89 89 96 274 18.
Holan Vítězslav Ki Bono Campo BOM 90 90 93 273 19.
Veselka Petr Agáta Vepeden NO 98 83 92 273 20.
Kolář Pavel Cixie Zde-sko,F NO 90 94 89 273 21.
Molák Tomáš Faust de Alphaville BOM 89 88 95 272 22.
Kuchař Jaroslav Brutus Drapa NO 98 84 90 272 23.
Krupková Michaela Jeremy z Jenive NO 95 95 82 272 24.
Hrušková Věra Barunka Black Chabet NO 87 91 93 271 25.
Čejka Jiří Andy Jirka BOM 97 83 91 271 26.
Králík Josef Bren z Daskonu NO 85 88 97 270 27.
Pallot Jarmila Maria Atrei DÁmour Bedea BOM 82 92 96 270 28.
Chýlová Dagmar Ali Emitom NO 91 85 93 269 29.
Maňák Jaroslav Bero Tigra Czech BOM 95 90 84 269 30.
Košťál Vladimír Lily z Hückelovy vily BOM 99 77 91 268 31.
Kubeš Jiří Hogan Waji NO 95 86 87 268 32.
Nešpor Jan Karel Krone de Alphaville Bohemia,F BOM 84 94 89 267 33.
Žižka Petr Cir Duffmar ,P NO 89 87 90 266 34.
Jonáš Martin Frajer Anrebri NO 91 85 90 266 35.
Aulická Petra Casius Zde-Sko NO 80 89 96 265 36.
Tichý Jiří MUDr. Codeta Galán Nalag,F NO 99 75 91 265 37.
Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka NO 93 84 88 265 38.
Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM 73 95 96 264 39.
Tomášek Josef Ar z Hromadného NO 91 80 93 264 40.
Brunovský Milan Brit z Milabru NO 97 86 81 264 41.
Kuklíková Magda Anita z Měsíčního údolí NO 88 83 92 263 42.
Petrášek Václav Pagan z Pohraniční stráže NO 93 80 90 263 43.
Suchopár Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO 90 84 89 263 44.
Hrabálek Jiří Lor Černý obelisk,P NO 93 85 85 263 45.
Pospíšilová Radmila Aron Britkin dvor NO 93 72 97 262 46.
Šenová Petra Bar Ort Bohemia,P BOM 87 85 90 262 47.
Baselová Tereza Mgr. Art Kajexa,P BOM 96 85 81 262 48.

Další pořadí, na MR nepostupují:

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno A B C Celkem Pořadí
Slánská Jitka Lithe Bohemia Alké   86 85 90 261 49.
Novotný Jiří Atilla z Kočičího dvora   91 80 90 261 50.
Šloufová Jaroslava Cherry z Veselé kamky NO 80 84 94 258 51.
Lieblová Lucie Onset de Alphaville Bohemia BOM 77 88 93 258 52.
Řezníček Bohumil Qwíno Chmelový kvítek NO 90 82 86 258 53.
Šindler Miroslav Emír Schreidon   91 83 84 258 54.
Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO 82 83 92 257 55.
Mochán Jiří Bell Bohemia Abakan NO 91 79 87 257 56.
Schober Miroslav Pery Jit-Mir NO 90 83 84 257 57.
Kodrlová Pavla Axa Drapa   85 92 80 257 58.
Svoboda Václav Goldý od Svatováclava   96 88 73 257 59.
Přibyl Jiří Barny Marko Gero   83 77 96 256 60.
Vychodil Jiří Dax z Meszta   85 76 95 256 61.
Horák Kamil Archie z Válovy zahrady   80 85 91 256 62.
Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO 83 84 89 256 63.
Kraus Lukáš Iraus Dak Bar-Bar Beskydy   86 93 77 256 64.
Uřičař Martin Arkel Alukuk BOM 90 81 84 255 65.
Zázvorka Ladislav Ax Renmah Moravia   90 88 76 254 66.
Ťujík Břetislav Pheobe Jit-Mir NO 99 79 76 254 67.
Štěpař Jiří Bart z Cagova Ráje NO 83 85 85 253 68.
Zevlová Andrea Gwendolína Štíhlouš   93 80 80 253 69.
Barát Jiří Clark Eqidius   78 83 91 252 70.
Opočenská Renata Amor z Perštátského mlýna   95 78 79 252 71.
Křeček Vlastimil Charlie Eqidius NO 78 82 91 251 72.
Fína Jan Ienny z Elbu   91 70 90 251 73.
Kavková Iva Channel z Jenive   90 83 77 250 74.
Karban Václav Dorotka Tigrata BOX 73 92 84 249 75.
Macků Dagmar Hádes od Jurečka   79 77 92 248 76.
Pecinová Dana Kass Hartis Bohemia   71 89 88 248 77.
Smrčková Zuzana Nitro v.d. Vastenow   76 83 88 247 78.
Hlaváček Jan Dache Gymor   81 83 83 247 79.
Klomínský Břetislav Darius z Holýkova NO 79 89 79 247 80.
Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu NO 83 86 78 247 81.
Řanda Václav Bendík z Daskonu NO 86 83 78 247 82.
Schuster Jiří Cheiva z Ax - Daru   73 84 89 246 83.
Hůza Ladislav Uran Ro-Kop Bohemia NO 94 76 76 246 84.
Ščučka Jiří Luca v.T Heukske   84 73 88 245 85.
Zeman Jaroslav Dargo de Alphavile   78 84 83 245 86.
Kršková Andrea Festa od Jurečka   78 78 88 244 87.
Křikava Pavel ing. Gero z Adaru NO 82 80 82 244 88.
Zemanová Eva Isis Kateko NO 80 86 78 244 89.
Máchal Pavel Fari Bohemia Ma-Bor NO 88 84 72 244 90.
Rohlena David Eddie ze Slamáku   79 87 77 243 91.
Černoch Karel Dove Gymor   78 81 82 241 92.
Kacafírková Petra Agi Kněžihorka   80 80 81 241 93.
Bursíková Petra ing. Erica Hartis Bohemia NO 74 80 86 240 94.
Smejkalová Iveta Angie z Dekra   70 81 88 239 95.
Weinertová Stanisl. Grey Staglar   77 81 81 239 96.
Kosař Libor Ir Gold Mičer DB 70 81 87 238 97.
Jelínek Oldřich Bady z Chotyně BOM 75 79 84 238 98.
Borkovec Michal Gaston Ensy Egas FBO 76 76 84 236 99.
Plaček Aleš Qeit z PS NO 72 86 77 235 100.
Femiak Richard Vasil Bono Campo   47 92 95 234 101.
Ramaekersová Jiřina ing. Katane de Alphavile Bohemia   47 95 92 234 102.
Malý Pavel Ceylon Orthex   77 76 81 234 103.
Jelínek Oldřich Bady Chotyně BOM 80 73 81 234 104.
Novák Zdeněk Ary Jirka   62 86 85 233 105.
Malínská Jana Highlander Pip Stráže klidu   68 80 81 229 106.
Golhová Hana Nor z Golha   90 73 62 225 107.
Karbanová Alena Brus Janovský dvůr   73 64 80 217 108.
Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO 23 85 86 194 109.
Fibrich Zdeněk Hart Bornek NO 55 70 66 191 110.
Kacafírková Petra Agi Kněžihorka NO 20 83 86 189 111.
Vaníčková Gabriela Betty z PS NO 12 66 93 171 112.
Hajná Gabriela Jagy z Danaru   85 82 0 167 113.
Helclová Martina Asko ze Zelené úžlabiny   82 83 0 165 114.
Nováková Soňa Hanah Rivie   78 84 0 162 115.
Říha Jakub Solo Leopard Rex NO 80 67 0 147 116.
Matoušek Martin Kama de Alphaville Bohemia BOM Celková diskval. 117.

Zdroj: Český kynologický svaz



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

Související články:
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Roudnice nad Labem - výsledky (16.04.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Česká Lípa - výsledky (20.04.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Staňkov - výsledky (28.04.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Třinec - výsledky (04.05.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Raspenava - výsledky (11.05.2008)
Mistrovství ČR IPO 2008 Raspenava - výsledky (15.06.2008)

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání