Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26019 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16777 hl.)
Možná 
Anketa img  (9869 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8155 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11615 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16253 hl.)

Celkem hlasovalo: 88688


Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Třinec - výsledky
Vydáno dne 04. 05. 2008 (4704 přečtení)

Čtvrtý výběrový závod pro Mistrovství republiky FCI a Mistrovství Světa FCI 2008 se uskutečnil v Třinci ve dnech 3. a 4. května 2008.

Rozhodčí:

  • Jaroslav Hodek
  • Theodor Krajčí
  • Vladimír Nedvěd

Figuranti: Radomír Kupka, René Konečný (Martin Mészáros)

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Plecháček Martin Master de Alphaville Bohemia BOM 95 95 99 289 1
Truksová Eva Bryn Zde-Sko NO 99 94 95 288 2
Truksa Milan Rémus Chmelový kvítek NO 98 93 93 284 3
Glisník Vít Vasco Vikar NO 98 87 96 281 4
Pejšová Iveta Lord z Lipin NO 92 94 94 280 5
Duffková Jitka Easy Duffmar NO 97 91 92 280 6
Heinzke Patrik Barnabasch Black Chabet NO 98 84 94 276 7
Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO 90 94 89 273 8
Krupková Michaela Jeremy z Jenive NO 95 95 82 272 9
Čejka Jiří Andy Jirka BOM 97 83 91 271 10
Košťál Vladimír Lily z Hückelovy vily BOM 99 77 92 268 11
Hrabálek Jiří Lor Černý obelisk NO 93 85 85 263 12
Šenová Petra Bart Ort Bohemia BOM 87 85 90 262 13
Baselová Tereza Mgr. Art Kajexa BOM 96 85 81 262 14
Novotný Jiří ing. Atilla z Kočičího dvora NO 91 80 90 261 15
Šindler Miroslav Emír Schreidon NO 91 83 84 258 16
Přibyl Jiří Barny Marko Gero BOM 83 77 96 256 17
Vychodil Jiří Dax z Meszta BOM 85 76 95 256 18
Kraus Lukáš Iraus Dak Bar-Bar Beskydy BRI 86 93 77 256 19
Svoboda Václav Goldy od Svatováclava NO 88 87 80 255 20
Aulická Petra Casius Zde-Sko NO 92 85 78 255 21
Štěpař Jiří Bart s Cagova ráje NO 83 85 85 253 22
Barát Jiří Clark Eqidius NO 78 83 91 252 23
Fína Jan Lenny z Elbu NO 91 70 90 251 24
Křeček Vlastimil Charlie Eqidius NO 88 73 89 250 25
Smrčková Zuzana Nitro v.d. Vastenow HHK 76 83 88 247 26
Pallot Jarmila Maria Atrei Damour Bedea BOM 50 91 95 236 27
Novák Zdeněk Arry Jirka BOM 62 86 85 233 28
Urbánková Dana Barbar Happy Arenda BOM 34 89 94 217 29
Karbanová Alena Bruss Janovský dvůr RTW 73 64 80 217 30
Lieblová Lucie Onset de Alphaville Bohemia BOM 18 84 88 190 31
Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO 0 81 89 170 32
Hajná Gabriela Jaga z Danaru NO 85 82 0 167 33
Ščučka Jiří Luca v. T Heukske NO 81 84 0 165 34
Nováková Soňa Hanah Rivie NO 78 84 0 162 35
Černoch Karel ing. Dove Gymor NO 0 0 0 0 36

Zdroj: Český kynologický svaz



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

Související články:
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Roudnice nad Labem - výsledky (16.04.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Česká Lípa - výsledky (20.04.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Staňkov - výsledky (28.04.2008)
Výběrový závod na MR a MS FCI 2008 Raspenava - výsledky (11.05.2008)
Žebříček postupujících na Mistrovství ČR IPO 2008 (18.05.2008)
Mistrovství ČR IPO 2008 Raspenava - výsledky (15.06.2008)

( Komentáře: 15 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání