Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (52934 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (42178 hl.)
Možná 
Anketa img  (11744 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (9455 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (13983 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (41380 hl.)

Celkem hlasovalo: 171674


Akce Centra pro výcvik psů Alfa v roce 2011
Vydáno dne 15. 03. 2011 (3999 přečtení)

Centrum pro výcvik psů Alfa v Liptani zve všechny své příznivce na letošní akce. Začínáme 7. května zkouškami z canisterapie v Bruntále.

Další canisterapeuti se mohou pokusit o získání certifikátu 22.května v Jílovém u Prahy. Potom bude následovat závod v dogtrekkingu „Zde jsou lvi“. Již třetí ročník. Opět se půjde malebným krajem Osoblažska, vesměs po trasách kam noha trekaře ještě nevkročila. Ubytování je zajištěno za velmi lidové ceny v kempu Stonožka kde bude rovněž start i cíl. Občerstvení i teplá strava bude zajištěna přímo na místě, každý večer bude táborák a živá country hudba. Pro ty, kteří si netroufají na stokilometrový long bude připravena i zkrácená verze – mid. Bude dlouhá zhruba pětatřicet kilometrů. Pro ty, kteří zůstanou v kempu bude k dispozici parkur agility, jízdy na koni, rybník i řeka vhodné k rybaření a velmi dobře zásobená tržnice v polském Prudniku. Trek se půjde v termínu 2. až 5.června. Start je volný kdykoliv v tomto rozmezí.

V červenci nás čekají populární závody psů v plavání na Slezské Hartě. Konkrétně 2.července. Plavat se bude nad bývalou vesnicí Karlovec, naproti kostelu. Závodit můžete v délkách 50,100 a 200 metrů. Následovat bude oblíbený tábor pro děti a mládež se psy. Letos se bude konat v Liptani, ubytování ve stanech, nebo v nepřízni počasí na půdě. Hlavní náplní bude výcvik poslušnosti, agility a dogdancingu. Okrajově se dotkneme i canisterapie a stopování. Krom toho budeme jezdit na koních (huculek Baronek bude celý tábor jeho součástí), koupat se, chodit na borůvky, na výlety, hrát hry ve dne i v noci a všemožně si užívat prázdnin. Půdní duch Květoš už se na všechny účastníky moc těší.

V srpnu se bude konat další kolo závodů v plavání psů, tentokrát určené pro Čechy. Proběhne na pískovně v Ratenicích (okr. Kolín) 20.srpna. Následovat bude již dvanáctý ročník výstavy voříšků Miss Alfa 3.září v Bruntále.

Krom toho budeme pořádat několik tréninků coursingu v Olomouci a v Dívčím Hradě. Termíny zatím ještě nejsou známé, sledujte prosím aktualizace šňapích stránek – www.canisterapie.net. Termíny coursingu by se měli objevit co nejdříve. Těšíme se se všemi pejskaři nashledanou na našich akcích.

Libuše Kotková
Centrum pro výcvik psů AlfaPořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání