Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (35396 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (24781 hl.)
Možná 
Anketa img  (10964 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8826 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (12812 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (24050 hl.)

Celkem hlasovalo: 116829


Energyvet – alternativní medicína pro zvířata
Vydáno dne 10. 02. 2012 (4007 přečtení)

Energyvet Průkopník alternativní medicíny, společnost Energy Group, a. s., po šestnáctiletém úspěšném působení na trhu v oblasti humánní alternativní medicíny představuje ucelenou řadu bioinformačních bylinných přípravků ENERGYVET, určených pro veterinární účely.

Jsou vyrobeny výhradně z přírodních surovin s využitím principů čínské medicíny. Nepůsobí na postižený orgán přímo, ale fungují tak, že upravují prostředí, ve kterém postižená tkáň efektivně regeneruje. Tento princip umožňuje řešit i řadu tzv. neléčitelných chorob a především chorob chronických. Preparáty nemají žádné negativní vedlejší účinky a jejich výběr a využití při léčbě širokého spektra druhů zvířat je možné konzultovat s odborníkem v on-line poradně pro chovatele na www.energyvet.com.

Všichni milovníci zvířat dobře vědí, že němé tváře potřebují stejnou péči jako lidé a že je mnohdy trápí podobné nemoci a zdravotní potíže. Jejich majitelům záleží na tom, aby dokázali svým miláčkům a svěřencům, ať už ochlupeným, opeřeným, či šupinatým, účinně pomoci.

Čistě přírodní přípravky ENERGYVET nabízejí vhodnou alternativu ke klasické konzervativní léčbě, která sice rychle a účinně potlačuje příznaky nemoci, ale na druhé straně často silně narušuje imunitu a přináší negativní vedlejší účinky. Antiepileptika ovlivňují psychiku a temperament zvířete. Antibiotika a chemoterapeutika ovlivňují činnost jater a následně i ledvin. Kortikoidy naruší celkovou rovnováhu v těle a po delší době užívání způsobí celkové zchátrání organismu a imunitního systému.

Bezpochyby nejdůležitější výhodou řady veterinárních přípravků ENERGYVET je naprostá absence negativních vedlejších účinků. Vedlejší účinky produkty mají, ale jsou vždy pozitivní. Další výhodou je dobrá reakce zvířat na podaný přípravek. Bioinformační produkty působí zpravidla rychle, stav zvířete se může v některých případech zlepšit během pár hodin.

EnergyvetDůležitou vlastností přípravků je také dobrá kombinovatelnost s klasickými léčivy.

Přípravky ENERGYVET lze použít i jako první pomoc pro akutní stavy a často fungují jako jediný účinný prostředek u chronických a takzvaně nevyléčitelných onemocnění, jakými jsou například epilepsie či selhání ledvin. Za pozitivum lze považovat také to, že můžete při méně závažných příznacích vynechat návštěvu veterináře,“ říká ředitel veterinární divize Energy Group, a. s., MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D., který se podílel na vývoji preparátů. „Správně vybraný produkt ENERGYVET by měl poskytnout první známky zlepšení do 2 dnů. Většinou lze zaznamenat účinek téměř okamžitě, několik hodin po první dávce.

V případě, že se stav přesto zhoršuje, může jít o závažnější postižení, a pak je návštěva veterináře nutná. Přípravky ENERGYVET často nacházejí uplatnění i po návštěvě veterináře, kdy se stav po nastavené léčbě nezlepšuje anebo když se onemocnění vrací. V tomto směru poskytují tyto přípravky majiteli zvířete poměrně dobré zázemí druhé volby. To, co nedovede klasická medicína, lze ještě zvládnout touto alternativou. Výhodou je rovněž jednoduchá aplikace zvířatům, působení na počátek chorobného procesu a poměrně jednoduchá volba přípravku, kterou je možné konzultovat s odborníky i v on-line poradně,“ dodává MVDr. Chmelař. „Pro farmáře a chovatele hospodářských zvířat představuje velký přínos i to, že užívání přípravků neovlivňuje kvalitu mléka, masa a dalších živočišných produktů. Zkrácená doba ošetřování zvířat a snížení výdajů za léčbu jsou určitě dalším plusem na kontě přírodních koncentrátů a kapslí.

Sortiment společnosti Energy Group, a. s., tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními výrobky ENERGYVET, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje,“ charakterizuje nabídku produktů Tomáš Škopek, generální ředitel Energy Group, a. s.

Základní Pentagram® koncentrátů:

Gynevet – bioinformační přípravek pro harmonizaci nervového a hormonálního systému. Nejúčinnější preparát na stresové stavy. Působí pozitivně na zabřeznutí samic a produkci mateřského mléka. Aktivizuje metabolismus tuků.

Virovet – významně posiluje imunitu a schopnost organismu bránit se průniku nežádoucích mikroorganismů. Napomáhá tvorbě specifických protilátek. Lze jej využít jako účinnou preventivní obrannou bariéru proti širokému spektru patogenů virového i bakteriálního původu. Působí u jakýchkoliv infekčních procesů, napomáhá tvorbě specifických protilátek, lze jej použít ve všech případech, kde se jedná o vazivo. Působí na všechny problémy související s prožívaným smutkem.

Renovet – zvyšuje výkonnost vylučovacího systému, optimalizuje funkci ledvin. Upravuje metabolismus minerálních látek a vody. Výrazně pomáhá při postižení kloubů (artritidě, artróze). Je vhodný také na vlhké ekzémy.

Regavet – přípravek pro harmonizaci zažívacího systému a metabolismu, působí při jaterních a žlučníkových obtížích. Napomáhá při intoxikacích nejrůznějšího původu. Je vhodný při alergiích a potížích se srstí, doprovázených suchými ekzémy.

Korovet – má příznivý vliv na cévní systém, harmonizuje činnost srdce a podporuje tvorbu červených i bílých krvinek. Působí vyváženě na transportní pochody v organismu, pozitivně ovlivňuje transport živin. Působí na cévní systém včetně tvorby červených i bílých krvinek. Lze jej doporučit pro rekonvalescenci po operačních zákrocích nebo infekci.

Další veterinární produkty ENERGYVET:

Imunovet – bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice z rostliny Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými Indiány nazývanou Sangre de Drago – Dračí krev. Působí tonizačně, antivirově, antibakteriálně, antimykoticky a jako antioxidant. Tím napomáhá při hojení a regeneraci ran, tkání a kůže. Podporuje regeneraci a zvyšuje obranyschopnost organismu. Má přirozené antibiotické účinky. Jeho využití je při regeneraci všech druhů ran, jak na kůži, tak i na sliznicích, kde může být podáván přímo do rány.

Fytovet – bioinformační přípravek obsahující biologicky vysoce využitelný koloidní roztok více než 64 prvků v přírodní formě se vstřebatelností až 98 %, určený pro všechny druhy zvířat. Obsahuje vysoké množství chemických prvků v nejpřirozenější a nejvíce využitelné formě pro živý organismus.

Kingvet – bioinformační přípravek pro zlepšení práce svalů a zvýšení odolnosti vůči vnějším faktorům. Posiluje svalovinu kosterní i hladkou svalovinu útrob všech druhů zvířat. Zlepšuje využití energie pro svalovou práci, je výborným prostředkem pro zlepšení fyzické kondice zvířat, má vliv na kvalitu sekretu přídavných pohlavních žláz včetně prostatického sekretu. U samic harmonizuje činnost vaječníků a dělohy.

Cytovet – nejuniverzálnější preparát vhodný bez výjimky pro všechny druhy zvířat. Odstraňuje toxiny nejen ze zažívacího traktu, ale i z tkání těla. Je vhodným doplňkem pro kterýkoli jiný uvedený preparát, zpomaluje růst nádorů a brání jejich metastázování. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin. Vhodně působí při neutralizaci nebo odstranění toxinů ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv lze očekávat i při onemocněních pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů.

Etovet – bioinformační přípravek určený pro mobilizaci energie a zlepšení schopnosti koncentrace při výcviku. Významně posiluje imunitu a schopnost organismu bránit se průniku nežádoucích mikroorganismů především v jarním období. Pozitivně ovlivňuje chování zvířat, má zklidňující účinek, posiluje imunitu a působí pozitivně při problémech souvisejících s prožívaným smutkem a odloučením od stáda či smečky.

Audivet – bioinformační přípravek pro vnější použití. Je určený proti zánětům vnějšího zvukovodu. Významně působí na zánětlivé stavy na sliznicích a kůži. Upravuje pH pokožky i sliznic, a tím brání rozvoji nežádoucích bakterií, plísní i parazitů. Lze použít při bradavicích, kožních vyrážkách a lézích. Napomáhá při mykózách porodních cest.

Omegavet – bioinformační přípravek s obsahem rybího oleje, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem řady nenasycených mastných kyselin a vitaminu A a D. Posiluje obranyschopnost, napomáhá při stavbě silných kostí a zdravých zubů a udržování zdravé pokožky, srsti a očí. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA a vitaminy A a D. Nejčastější indikací je působení na kvalitu srsti a dalších kožních derivátů. Posiluje buněčnou imunitu.

Skelevet – bioinformační přípravek s obsahem unikátních přírodních látek, zajišťující optimální kloubní výživu. Ochraňuje kloubní chrupavky a zajišťuje jejich regeneraci. Podporuje růst kostí a jejich dostatečnou mineralizaci. Působí preventivně proti vzniku osteomalacie a osteoporózy. Je vhodný pro všechna zvířata. Obsahuje nejvýhodnější poměr minerálů pro tvorbu kostní tkáně, je přirozeným zdrojem vápníku v optimálním poměru s dalšími prvky potřebnými jak pro jeho vstřebávání, tak i zabudování do kosti (hořčík, fosfor a další stopové prvky).

Biomultivet – bioinformační přípravek obsahující optimálně vyvážené složení vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek z čistě přírodních zdrojů. Podporuje celkový stav a funkci jednotlivých orgánů, zvyšuje imunitu, zpomaluje proces stárnutí a urychluje rekonvalescenci po onemocnění. Obsahuje většinu vitaminů potřebných pro správný metabolismus. Celkově tonizuje organismus zvířete a zvyšuje jeho aktivitu při jejím patologickém poklesu.

Probiovet – bioinformační přípravek s obsahem probiotických bakterií a jejich růstových stimulátorů, které jsou nezbytné pro správnou funkci tlustého střeva a imunitního systému. Nejčastější indikací jsou perverzní chutě (např. požírání výkalů). Působí také při problémech se zažíváním a plynatostí. Úpravou střevní mikroflóry přispívá k omezení vzniku toxických sloučenin v obsahu tlustého střeva. Posiluje imunitu.

Kde získat výrobky a informace:

Energy Group, a. s., nabízí nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti. Prodej výrobků i nabídka služeb probíhá v síti více než dvaceti firemních prodejen nazývaných Kluby Energy a více než stovce Konzultačních center po celé České republice.

Další možností je objednání produktů prostřednictvím e-shopu na www.energyvet.com  s možností konzultovat použití a dávkování přípravků s odborníky v on-line poradně.

Energy Group, a. s., je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu. Chápe organismus i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klade nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snaží se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu. Prostřednictvím vlastního výzkumu se snaží zákazníkům zaručit co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy. V tomto směru se dnes řadí ke světové špičce. Společnost Energy Group, a. s., je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 pro výzkum, výrobu a prodej. Certifikační a dozorový audit provedla společnost Bureau Veritas. Energy věnuje velkou pozornost dalšímu rozvoji výrobních, diagnostických přístrojů a technologií. Společnost se při své činnosti zavazuje k dodržování platných národních i evropských legislativních předpisů, které jsou v součinnosti s dalšími obecně platnými vyhláškami důležitou položkou ve zkvalitňování procesu výroby a péče o zákazníka.( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání