Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (35393 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (24778 hl.)
Možná 
Anketa img  (10963 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8825 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (12811 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (24047 hl.)

Celkem hlasovalo: 116817


Pochoutky Let´s Bite! 2 v 1 - Spojení chuti a zdraví
Vydáno dne 17. 05. 2011 (4362 přečtení)

Pochoutky Let´s Bite!Vybíráte s péčí krmivo pro svého čtyřnohého přítele? Dopřáváte mu občas nějakou tu laskominu? Záleží vám na tom, aby si na ní pochutnal? A myslíte při tom na jeho zdraví? Nové psí a kočičí pochoutky Let´s Bite! jsou součástí superprémiové produktové řady Brit Care vyrobené z kuřecího, kachního či rybího masa.

Pamlsky Let´s Bite! nejen zaručeně chutnají pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví vašeho psa i kočky.

Laskominy Let´s Bite! jsou přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst. Zároveň obsahují vápník nezbytný pro neporušené a silné zuby. Péči o chrup doplňují i speciální psí dentální pamlsky, novinka v péči o zuby a dásně zvířete. Ty napomáhají účinné ochraně proti zubnímu plaku, bakteriím a působí preventivně na vznik zubního kamene.

Pochoutky Let´s Bite!Všechny žvýkací pochoutky Let´s Bite! jsou z přírodních ingrediencí. Pro svou snadnou stravitelnost, hygienickou a mikrobiologickou kvalitu jsou nejvhodnější pochoutkou pro vaše zvíře, které ocení silné chuťové aroma. O nevhodném mlsání domácích mazlíčků hovoří uznávaný odborník na výživu domácích zvířat, Ing. Martin Kváš: „Nejrozšířenějším zlozvykem majitelů psů a koček je krmení různými delikatesami, které nejsou určené pro zvířata. Zvířecímu organismu nedělají dobře ani v malém množství, například zbytky lidského jídla aj. Zvířecí organismus není na příjem podobných potravin připraven, obzvláště při výživě jednodruhovým typem krmiva.“ Nevhodná strava způsobuje domácím mazlíčkům problémy se zubním kazem, zažíváním, střevní mikroflórou, nadměrnou hmotností a v některých případech hrozí i vážné zdravotní problémy.

Laskominy Let´s Bite! si chválí i zkušení chovatelé, jak potvrzuje i Míla Fialová, majitelka chovné stanice plemena Německý boxer „od stříbrňáku“: „Při výcviku psů jsme dlouhou dobu jako odměny používali vlastním způsobem zpracované maso, protože trh nenabízel výrobek, který by zvířatům nejen chutnal, ale zároveň byl dobrý i pro jejich organismus. Někomu přijde zbytečné psovi dopřávat speciální výrobky, ale my musíme u chovaných zvířat klást důraz na pevné zdraví, znamenitou kondici a výborný vzhled, a proto jim dopřáváme právě Let ´s bite!.“

Výrobky Let´s Bite! jsou baleny do opakovatelně uzavíratelných sáčků, které udrží nespotřebované zboží v původní kvalitě a umožňuje tak libovolné dávkování.

Pochoutky Let´s Bite! jsou na českém trhu dostupné podle druhu ve dvou cenových hladinách, a to 39 Kč a 49 Kč. Cena doporučené denní dávky se tak pohybuje kolem 8 Kč.


VAFO Praha s.r.o.
Web: http://www.krmivo-brit.cz
VAFO Praha s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí krmiv od roku 1994. Zastupuje značky Brit a Astor ve 45-ti státech Evropy. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.( Komentáře: 2 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání