Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (17612 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (9024 hl.)
Možná 
Anketa img  (8663 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (7168 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (9031 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (8380 hl.)

Celkem hlasovalo: 59878


Dogshow.cz – kryté výcvikové středisko pro psy v Praze
Vydáno dne 17. 02. 2010 (6094 přečtení)

Dogshow.cz (pr) Dovolujeme si Vám představit nově otevřenou krytou školu pro psy v Praze 4 – Libuš. Naše škola se nachází ve velkém krytém prostoru, v němž probíhají tréninky a kurzy v průběhu celého roku bez ohledu na počasí.

Škola byla založena se záměrem poskytnout výchovu a výcvik především pejskům z pražských sídlišť a satelitů, kterým klasická cvičiště z různých důvodů nevyhovují. Pejsky u nás učíme nejen základní poslušnosti a socializaci, ale hojně obsazené jsou kurzy vystavování, kde se klienti učí jak správně předvést svého pejska na výstavě či bonitaci.

Škola se vyznačuje všestranností, flexibilitou a profesionalitou, spočívající především v individuálním přístupu k lidem a jejich miláčkům. Respektujeme fakt, že mnoho z nás se domů z práce vrací až po 17 hodině a nabízíme tak spoustu kurzů od 18h i od 19hod a také víkendové kurzy. Také respektujeme fakt, že někteří nemůžou na kurzy chodit pravidelně a proto u nás klienti mohou platit každou hodinu zvlášť, nikoliv za rok či měsíc.

Chápeme, že mnoho malých pejsků nemůže cvičit v dešti, ve větru nebo ve velkém teple a klasické metody výcviku pro ně nejsou vhodné a proto přizpůsobujeme program i těmto drobnějším žáčkům.

Naší nejdůležitější zásadou ale je, že neexistuje pes, který by u nás nemohl cvičit – chodí k nám od nejmenších čivavek přes jorkšírky, naháčky, buldočky až po velké pejsky jako jsou ridgebaci či afgánští chrti. Nebudu zde vyjmenovávat všechna plemena, která navštívila naší školu, vždyť galerii našich žáčků i s fotkami máme na našich stránkách, tak se můžete sami podívat kdo k nám chodí a jak se mu daří - jejich úspěchy na výstavách najdete v sekci novinky.

Součástí naší školy je malý obchůdek, kde můžete svému čtyřnohému mazlíčkovi koupit hračku, pamlsek, krmivo či kosmetiku. Tuto službu ocení především ti, kteří zapomněli pamlsky nebo hračky doma a také ti, kteří potřebují poradit s výběrem krmiva či kosmetiky.

Jelikož se zabýváme chovem čínských naháčů, víme co to znamená mít doma citlivého pejska a proto nabízíme v našem obchůdku jen to nejlepší pro zdraví vašich miláčků – hypoalergenní krmivo pro psy GreenFish a kvalitní kosmetiku pro citlivou kůži a hedvábnou srst PetSilk.

Nejlepší vizitkou pro naší školu, kosmetiku i krmivo jsou výsledky našich žáků na výstavách a dalších akcích, kterých se zúčastňují. Za všechny můžu jmenovat fenomenálního čínského chocholatého psa Ch. Midnight Kiss z Haliparku, který v roce 2009 a 2010 získal na mnoha mezinárodních a klubových výstavách titul BOB – nejlepší zástupce plemene a v soutěži Šampion Šampionů České Republiky 30.1.2010 získal BOB a Res.BIG skupiny IX.FCI.

Další úspěchy dalších žáků najdete na našich stránkách v sekci novinky.

Každý z vás může přijít na kterýkoliv z našich kurzů a podívat se jak cvičíme, nebo si o výcviku promluvit s našimi instruktory po telefonu či e-mailu.

Nemějte obavy, strčte do kapsy pár pamlsků, vezměte vodítko, pejska a chuť něco se u nás naučit a vyberte si některý z nabídky pravidelných kurzů nebo víkendových programů:

Celoročně můžete navštěvovat tyto pravidelné kurzy:

  • VÝCHOVA RODINNÉHO PSA - Nabízíme intenzivní dopolední i odpolední kurzy, hodiny ve skupince a nebo individuální výcvik. Tyto kurzy jsou určeny především pro malá plemena psů, kterým klasický výcvik na cvičištích nevyhovuje. Vítáni jsou i větší pejsci, kteří žijí se svými páníčky v bytě a výborná socializace je pro ně nezbytná. Na těchto kurzech se váš pejsek naučí základní poslušnosti, získá jistotu v kolektivu psích kamarádů a cizích lidí a také se zde seznámí s technikami pozitivní motivace a může si vyzkoušet i základy agility nebo tance se psem.

  • ŠKOLA ŠTĚŇÁTEK - Škola pro štěňátka je určena pro pejsky jakéhokoliv plemene od 8 týdne věku. Připraveny jsou pro vás víkendové intenzivní socializační dopoledne, večerní hodiny ve skupince i individuální lekce. V této škole se především štěňata seznamují se svým okolím, zjišťují jaká platí pravidla v kolektivu psích i lidských kamarádů a učí se základům komunikace. Pro jejich páníčky je připraven cyklus přednášek o výživě, kosmetice a péči o srst, uši, oči, drápy i anální žlázky.

  • KURZY VYSTAVOVÁNÍ - Tyto kurzy jsou určeny pro pejsky jakéhokoliv věku, kteří plánují výstavní kariéru, kteří potřebují pro zařazení do chovu účast na bonitaci či výstavě a také samozřejmě pro voříšky, kteří by si rádi vyzkoušeli voříškiádu.

Kurzy vystavování jsou pořádány intenzivní formou o víkendu nebo pravidelnými skupinkami či individuálním nácvikem v týdnu. Na těchto hodinách vám vysvětlíme jaké jsou druhy výstav, jak se na ně přihlásit a jak se na výstavu připravit a obléknout.

Hlavní částí kurzu je ovšem praktický nácvik vystavování – pohyb se psem v kruhu, postoj na zemi i na stole a komunikace s rozhodčím.

Mimo pravidelných kurzů se v našem středisku konají také další akce:

  • ŠKOLA HROU S LUCKOU SOUČKOVOU – Trenérka agility a vedoucí školky pro štěňata z Hradce Králové vás zde seznámí se základy pozitivní motivace a klikr tréningem. Důležitou součástí její „školy hrou“ je poradna a řešení vašich konkrétních problémů či zádrhelů s vašimi pejsky. Tahá váš pes na vodítku? Nevěnuje vám pozornost, utíká za jinými psi, očuchává „každý roh“? Zlobí doma - škrábe na dveře, kňučí, nechce spát sám nebo se doma stále počůrává? To vše a mnoho dalšího probíráme právě na těchto lekcích a problémy se snažíme řešit individuálně a metodikou pozitivní motivace.

  • DNY PRO ŠTĚŇATA A JEJICH PÁNÍČKY – na tomto celodenním kurzu vás seznámíme se vším co bude vaše štěně potřebovat do života. Dozvíte se zde vše o správné socializaci a výchově štěňátka, absolvujete přednášky o správné výživě, o kosmetice a úpravě srsti, uvidíte praktické ukázky péče o ouška, drápky, oči i anální žlázy. Vítána jsou všechna plemena od 8mi týdnů věku.

  • INTENZIVNÍ KURZY VYSTAVOVÁNÍ S HOSTUJÍCÍMI INSTRUKTORY – na jaro 2010 plánujeme jednodenní kurz s úžasnou českou junior a profi handlerkou slečnou Terezou Šubertovou, pravidelně se u nás můžete setkat s další úžasnou dámou Martinou Smetanovou a šarmantním handlerem panem Martinem Bastlem.

  • VÝSTAVA NANEČISTO – jedinečná příležitost vyzkoušet si pravou atmosféru výstavního dne se vším všudy. Přejímka psů, katalog, opravdoví rozhodčí exteriéru a jejich posouzení psa (včetně zapsání hodnocení do posudku, který si odnesete domů), určení pořadí ve třídě, zadání titulu BOB, postup do závěrečných soutěží a na nejlepšího z vás čeká titul nejvyšší - BIS!

  • VYCHÁZKY A VÝLETY V OKOLÍ PRAHY – abychom upevnili kolektiv našich žáků a nechali pejsky taky občas vydechnout od tréninku, plánujeme různé společné vycházky v okolí Prahy.

Veškeré informace o naší škole – o kurzech, instruktorech a našich žácích najdete na webu www.psiskola.net  nebo www.dogshow.cz  a samozřejmě můžete také mailovat na info@dogshow.cz  nebo telefonovat na 602 734 715, kontaktní osoba Jitka Hořáková.

Neváhejte přijít do kolektivu prima lidí i pesanů – těšíme se na nové tváře i čumáčky!

Dogshow.cz - psí školaSouvisející články:
Kurz vystavování psů s Terezou Šubertovou (23.02.2010)
Kurz vystavování aneb naučím vystavovat snadno a rychle? (17.03.2010)
Cvičení na gymnastických míčích se psy (27.03.2010)
Kurz stříhání psů – Bišonci (19.04.2010)

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání