Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Akce, výstavy, zkoušky, závody, exhibice / závod s prvky dogtrekkingu - Toulky Třeboňskem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Kniga
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2011 14:10
- Nahlásit

Tak já tedy radši budu ten debilní nenormální pejskař, u kterého zřejmě pes trpí, páč se zúčastňuje pouze privátních akcí, kde může být navolno a ne akcí, kde je uvázaný na řemeni.
Proti gustu žádný dišputát

Nekdo ti psal neco takovehohle? Nikdo ti tvuj nazor nebere, ty jsi prvni zacla utocit na voditko, jako kdyby to byl nejvetsi nepritel psu...
A na voditku pes trpi? Oni takovi mushersky psi co jsou ve sprezeni uvazani strasne trpi? Pes na voditku si nemuze prochajdu uzivat?

Smim vedet kolik na tech free trekach chodite a jakym tempem? Podle me, pokud jsu vic nez tech 30 km, tak ani neni zadouci,a by psisko behalo kolem a nabehalo o x km vic, protoze pes nevi, ze se pujde jeste x km a proste, jasny, ze psi ujdou a vydrzi hafo, ale prijde mi lepsi to kontorlovat a nenechat psa zbytecne vystavit moc... A pak kdzy jdu, chci nekam dojit, a ne cekat u kazdyho kericku...
Na volno chci codit na prochajdy, takove to bezne venceni, kdy proste se courame nekde dve tri hodinky, tak aby si psiska spolu pohrali, pocuchali kde co zajimaveho (ale v blizksoti mne).
Ale kdyz jdu na vylet, turisticky pochod je pejskova v postroji ana sedaku, a je to super. nema dojem ze by ji to vadilo, jak psali jini tahne dopredu a vypada spokojene...

bonc
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 14:42
- Nahlásit

Čau ženy, změnilo se něco v plánu na tuhle akci? Mám to v kalendáři, počítam s tím že dorazím, tak kdyby byly nějaké změny napíšete je sem prosím? Dííík

bilksa
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 16:32
- Nahlásit

bonc
Nic se nemění - propozice a přihláška jsou zveřejněny na našem webu - www.agility-trebon.cz

TerrS
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 19:07
- Nahlásit

Na akci se moc těším, jsem zvědavá, jak se s tím popere náš bígl Třeba ho poprvé v životě něco unaví!! Jinak mi pořád trochu vrtá hlavou, jak mu vysvětlím, že nejde na dogtrekk, ale že se má toulat....

bilksa
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 19:35
- Nahlásit

No já myslím, že v případě beagla nebude problém s touláním, ale s vodítkem.

TerrS
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 21:46
- Nahlásit

To jo chudák malej...Snad nás nebude vyšetřovat státní veterinární správa

bonc
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 08:20
- Nahlásit

TerrS
jééé další bigl!!
Třeba ho poprvé v životě něco unaví!!
neunaví, nedoufej
doufam že jdete čtyřicítku, ať se potkáme

TerrS
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 08:54
- Nahlásit

Ne, ne, přítel s ním jde jen 12km, protože je mu teprve 7 měsíců Já jsem organizátor, takže nejdu vůbec..JInak sem moc ráda, že taky někdo další se věnuje svému bíglovi!! Chudinky, 90% z nich se celý život nehne z metrového vodítka

bonc
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 09:05
- Nahlásit

TerrS
protože je mu teprve 7 měsíců
aha, tak to joo

Chudinky, 90% z nich se celý život nehne z metrového vodítka
no právě, proto jásam když konečně potkam nějakýho podobnýho bíglpostižence

TerrS
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 10:34
- Nahlásit

bonc

Já mám svoje tři feny a bígla máme v podstatě omylem, pořídil si ho přítelova brácha, nedbal mých rad a dopadlo to samozřejmě tak, že se najednou strašně divil, že pes jen neleží v rohu v pelíšku a není jen na mazlení, ale že potřebuje téměř neustálé zaměstnání a program..Po týdnu se ho rozhodl dát pryč, ozvala se na něj paní, která ho chtěla darovat své dceři k šestým narozeninám, při představě jeho osudu se mi ho strašně zželelo, a tak jsme si ho s přítelem nechali než se ozve někdo serióznější...No a už nám zůstal napořád

bilksa
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 10:42
- Nahlásit

TerrS
No ale stojí za to!!! Messi je prostě dokonalej!

TerrS
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 10:45
- Nahlásit

bilksa

To rozhodně, nemá chybu! Je nádhernej, strašná škoda, že nemá papíry, rodiče je měli..ale to je prd platný..a hlavně nejinteligentnější pes, s jakým jsem se kdy setkala...Nakonec jsme za něj strašně rádi! Nenudíme se ani minutu, protože on má stále svraštělé čelo, jak mu to šrotuju a vymejšlí jednu věc za druhou..Zejména ty zakázáné činnosti ho napadají téměř nepřetržitě

bonc
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 10:56
- Nahlásit

TerrS
Nenudíme se ani minutu, protože on má stále svraštělé čelo, jak mu to šrotuju a vymejšlí jednu věc za druhou..Zejména ty zakázáné činnosti ho napadají téměř nepřetržitě

jo jo, to je přesný. A to si vem, že to nejlepší vás ještě čeká - my jsme měli nejvýživnější období mezi rokem a dvěma

TerrS
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 11:03
- Nahlásit

bonc

Mě to je jasný..Puberta je puberta. Upřímně si teda nedokážu představit, co může být ještě horšího, ale je mi jasný, že to přijde...Kolik vlasů máš šedivých?

bonc
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 11:10 - Změnil/a: bonc
- Nahlásit

TerrS
mám je obarvený! Jinak bych dostala nárok na důchod z fleku
jako pubeta tříská s každym psem, ale u bígla - .... asi slovo apokalypsa to vystihuje nejlíp Dneska tomu ani nemůžu věřit, když se na ní doma dívám, jak klidně pochrupuje, co ta rozumná 5-ti letá dáma dokázala vytvořit.. a pak jdeme ven a jsme zase o pár let zpátky

TerrS
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 11:19
- Nahlásit

bonc

Penenko skákavá, to abych si nechala předepsat diazepam...Je sice pravda, že je s nima opravdu hdně těžký a že si člověk maximálně potrénuje svůj kynologický um a hodně se toho naučí, na druhou stranu, vzhledem k tomu, že je opravdu moc inteligentní, se všechny prvky ať už poslušnosti nebo dogdancingu, překážky v agility atd. naučí bleskovou rychlostí! Ze začátku mi doslova vyrazilo dech, protože jsem nikdy neměla tu čest cvičit s takhle chápavým psem...Fakt to stačí ukázat jednou dvakrát a on to umí...

bonc
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 13:38
- Nahlásit

TerrS
já teda nemůžu říct že by mi přišel ten můj exemplář nějak extrémně chápavej Spíš bojuju s tim že je hrozně hrr, honem to bez rozmyslu co nejrychleji splnit, hlavně ať už je to kokýno v břiše. To gratuluju, že máte takovýho šikulu!

TerrS
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 13:47
- Nahlásit

bonc

Tak to je zajímavý...já právě myslela, že je to obecná vlastnost pro všechny bígly...Jinak samozřejmě bez pamlsku ani nehne )

bonc
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 14:12
- Nahlásit

TerrS
učí se snadno, to ne že ne, alespoň co můžu posoudit - protože je tam ta obrovská snaha dosáhnout pamlsku, ale nikdy mi nepřišlo že by byli bystřejší než jiný psi. Naopak ta přílišná snaha je u nás někdy na škodu - u věcí typu přeskoč podlez přelez doběhni je to v pohodě, tam může tu chuť a drajv uplatnit. Ale u věcí kde se musí soustředit a v klidu přemejšlet už to trochu skřípe - je jednodušší co nejrychleji vyzkoušet všechny možný varianty než se zamyslet

bonc
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 08:39
- Nahlásit

TerrS
čus, teď jsem koukala na startku Toulek, prosim tě, co znamená to N a P v posledním sloupečku? Bych řekla že se to týká platby, tak teď nevim jestli došla nebo ne...

bilksa
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 08:45
- Nahlásit

bonc
Ano, jsou to platby - P = placeno, N = neplaceno.

Pokud je u tvého jména problém - napiš e-mail Verče Z. (zavodskav@seznam.cz).

bonc
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 08:51
- Nahlásit

bilksa
dík, odeslílala jsem to už tak před týdnem, spíš dvěma, tak radši Verče napíšu...

bonc
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 09:08
- Nahlásit

bilksa
ach jo, omlouvam se za zmatek, jsem si naivně myslela že na otázku "zaplatils to?" odpověď "jo zaplatil" znamená JO ZAPLATIL a né NE, VYBOD JSEM SE NA TO.

bilksa
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 09:15
- Nahlásit

bonc
Co mi to jen připomíná??? Jsem ráda, že v tom nemáme nepořádek my.

helps
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 10:42
- Nahlásit

Jsou ještě volný místa nebo už je to plné?

bilksa
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 10:54
- Nahlásit

helps
Ještě je pár volných míst.

helps
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 11:12
- Nahlásit

bilksa

ok díky tak možná bysme se taky účastnili

bilksa
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 11:16
- Nahlásit

helps
Super!! Snad nám vyjde počasí!! Loni bylo naprosto nádherně, nemělo to chybu.

helps
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 11:43
- Nahlásit

bilksa

Jo to počasí je nejdůležitější Hlavně ale musím sehnat odvoz...

bilksa
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2011 11:49
- Nahlásit

helps
No tak přeju hodně štěstí! Já budu sedět na kontrolním stanovišti, tak bych nerada, abych tam celý den trávila v dešti.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání