Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Jak se stát vůdcem smečky... / agresivita?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
argosek
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 20:52
- Nahlásit

davidkova renata

ale jejich 6 měsíční pes nevrčí když jdou k němu a chtěj ho pohladit.Protože to neni úpa normální,že pes tak reaguje

no to mozna neni normalni, ale tim, ze si ho pro mazleni budou volat to nevyresi.

ostatne, nejednomu uvrcenemu pejskovi prospeje, kdyz si k nemu clovek dojde a tu laskyplne, tu zertovne, tu pratelsky, tu natruc polaska jej. budu tu ovsem psat - laskejte, slecno makrulko, laskejte! ? no nebudu, jiste, ze nebudu.

vono pane,dybyste chodil vod mala taky na cvičák,tak byste se ted nemusel dokola ptát

slecno renato, ja chodil do pionyra a tak se ted nemusim ptat, jestli krasna je mockba. z pionyra totiz vim, ze je.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 20:53
- Nahlásit

argosek
(vyjma toho, ze ti o tom rekli nekdy zacatkem 90. let na cvicaku)

ó,díky,pane jste velmi galanterní,ale bylo to poněkud dříve..podstatně dříve,bohužel
jinak vy jste se mě ptal kde jste to četl..jak já to mám vědět,pouze sem řekla,kde jsem to slyšela já Nejsem bohužel Psisko abych se vyžívala v debatách o několika stránkách kvůli jednomu slovu či větě.Stručně řečeno pokud na ní pes vrčí když se k němu blíží na pelech či kde leží,pořešila bych to jinak abych tomu prostě předešla.
tož zatim,pane a děte rači přebalit to vaše děcko,tuty bude zdojený

argosek
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 21:00
- Nahlásit

davidkova renata

Stručně řečeno pokud na ní pes vrčí když se k němu blíží na pelech či kde leží,pořešila bych to jinak abych tomu prostě předešla.

souhlasim. ale opakem blizeni se k pelechu neni volani si psa, ale k pelechu se neblizeni.

(ovsem aby nevznikla mylka - blizeni, provedeno-li s rozvahou a predem pripravenym navrhem pratelstvi muze byt uzitecne - jen ty navrhy umeti sprtavne pripraviti a podati neni zas tak jednoduche)

tož zatim,pane a děte rači přebalit to vaše děcko,tuty bude zdojený

to neni ukol pro muze 8-).

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 21:02
- Nahlásit

argosek
blizeni, provedeno-li s rozvahou a predem pripravenym navrhem pratelstvi muze byt uzitecne - jen ty navrhy umeti sprtavne pripraviti a podati neni zas tak jednoduche
no jo,ale to ona asi neumí,jinak by se nedostala do týhle situace,takže pro oba by bylo jednodušší si ho prostě zavolat..
to neni ukol pro muze 8-).
to ste celí vy!!! užít si to jo,ale vyžrat si detaily to ne

argosek
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 21:15
- Nahlásit

davidkova renata

no jo,ale to ona asi neumí,jinak by se nedostala do týhle situace

ja nepisu, at to dela, to bylo jen tak do zavorky pro uplnost

,takže pro oba by bylo jednodušší si ho prostě zavolat..

a jeste jednodussi je si ho nevolat.

makrel
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 21:19
- Nahlásit

A úplně nejjednodušší je psa nemít a nic neřešit

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 21:23
- Nahlásit

makrel
A úplně nejjednodušší je psa nemít a nic neřešit

a eště lepčí je nemít ani internet
argosek
a jeste jednodussi je si ho nevolat.
ale dyš vona si ho chce pohladit a von vrčí,takže co...to už je lepčí ho zavolat

argosek
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 22:37
- Nahlásit

davidkova renata

ale dyš vona si ho chce pohladit a von vrčí,takže co...to už je lepčí ho zavolat

dovolte, abych ocitoval jednu moudrou zenu:

"no tak to ste pako ,páč dyš spí nebo odpočívá,nevidim důvod ho ausgerechnet muckat"

markulka
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2010 11:29
- Nahlásit

Jo tak diky za radu. S tim kdyz lezi, tak to uz ho opravdu moc neotravuju a spis si ho zavolam, kdyz se s nim chci pomazlit. Jenze on nestoji ani o to mazleni. U me ani nezavrti ocasem kdyz me vidi. Proste totalni ignorance. Kdyz jsem s nim jen sama tak je to v pohode. Ale jakmile jsme zpatky doma, kde je vic clenu rodiny, okamzite pro nej prestanu existovat. Tomu trochu nerozumim.
Vecer ho mame od malinka doma, takze vzdycky je takovy ritual, ze mu na chodbe utru tapiny. Delame to odmala a ted posledni dobou dost prostestuje. Vzdycky na nej zvysim hlas, reknu treba fuj a pokracuju. A pak kdyz je ticho tak ho chvalim. Zitra zacinam chodit na cvicak, tak uvidime. Snad to pomuze.
Nebo ho zkusim taky trochu ignorovat. Jenze jemu to bude asi jedno, protoze tady ma dalsi tri cleny rodiny

staropramen
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2010 12:37
- Nahlásit

A není prostě u některých psů normální že nestojí o mazlení?

argosek
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2010 13:22
- Nahlásit

markulka

Nebo ho zkusim taky trochu ignorovat. Jenze jemu to bude asi jedno, protoze tady ma dalsi tri cleny rodiny

nejde o to "zkusit ho ignorovat", ale naucit se nebrat si tak to, ze nekdy o tvou pritomnost nestoji. pejskovi evidentne jde byt v pohode, kdyz za nim nedolejzas, zkus se to naucit od nej - mas prece taky 3 dalsi cleny rodiny, se kterymi se muzes mazlit.

staropramen

A není prostě u některých psů normální že nestojí o mazlení?

ovsem na faktu, ze pes nestoji o mazleni se nepodili jen povaha, ale hlavne to, jaky je mezi nim a mazlicem vztah a na situaci, kdy mazlic mazlit se chce.

mac1
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2010 21:35
- Nahlásit

staropramen
Ja za psem chodím když chci .. To dělám asi špatně co vítej v klubu těch, co to dělají špatně

markulka
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2010 16:54
- Nahlásit

No kdyz to je desne tezky, si to tak nebrat. Mit psa byl muj sen, pravda trochu jsem se precenila. Ale nechci ho jen drezurovat, ale taky ho mit na mazleni.

Vikula
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2010 19:10
- Nahlásit

markulka
já měla nedávno v ruce knížku Proč to ten pes dělá.Možná, že i tobě by pomohla, abys našla, kde se děje chyba.

Lucie Kratochvílová
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2010 08:30
- Nahlásit

markulka

A co máš za plemeno?

kejtlin
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2010 09:20
- Nahlásit

Lucie Kratochvílová
zadavatelka-markulka má 6ti měsíční štěně retrívra.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání