Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / BAZAR věcí pro psy
<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . >>
Autor Zpráva
nefritt
Člen
# Zasláno: 18 Říj 2013 11:58
- Nahlásit

Ručně pletené oblečky pro psí (i kočičí) mazlíky. Dle požadavků, různé střihy a vzory, svetříky, šatičky......... každý obleček je originál. Cena od 150,-Kč

https://www.facebook.com/groups/178998952291378/

kachna_
Člen
# Zasláno: 18 Říj 2013 12:20
- Nahlásit

nefritt
a uměla bys i dětský svetr?

nefritt
Člen
# Zasláno: 18 Říj 2013 13:03 - Změnil/a: nefritt
- Nahlásit

Jistě - něco jsem se jich napletla pro naše holky
Napiš jak velký a jakou bys měla představu na Psi.svetriky@seznam.cz

psibydleni
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2013 16:54
- Nahlásit

Krásný den i vám.. Nabízíme kvalitní české zateplené boudy pro pejsky. Vytvoříme ji dle požadavků. Kontaktujte nás, umíme slevy.

www.psibydleni.cz

Vlastidlo
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2013 17:54 - Změnil/a: Vlastidlo
- Nahlásit

Prodám dummy o hmotnosti cca 325g a další má 500g oba oranžové barvy. Úplně nové!! Cena dohodou

Dines
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 10:08
- Nahlásit

Opět začíná zima a opět tu mám aktuální potávku.
Neválí se někomu zbytečný EVO Dogtrace? Jen obojek...sháním druhý k ovladači

archie
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2013 22:02
- Nahlásit

Prodám obleček Hurtta, velikost - délka zad cca 36 cm. Reálné foto nemám, ale je nošený opravdu párkrát, stihli jsme z něj vyrůst Barva oranžová. Je to tento http://www.dogmans.cz/nepromokave-fleecove-vesty/1 20-nepromokava-fleece-vesta-36.html
Cena 600,-Kč.

cilka
Člen
# Zasláno: 16 Pro 2013 19:47 - Změnil/a: cilka
- Nahlásit

Trimovací stůl 90x60 cm , skládací , " šibenice k tomu " cena 2000,- cibiskova@seznam.cz nebo do zpráv nejlépe os. odběr ale mohu i přiblížit v okolí KH . Nevyužitý , vozila jsem ho jen na výstavy nebo k zákazníkům ale s tím už končim .

cilka
Člen
# Zasláno: 16 Pro 2013 19:50 - Změnil/a: cilka
- Nahlásit

Připravte se na výstavní sezónu!! Nabízím klec s pelechem , přehozem s kapsami i s miskou , pod ní vozík s pojezdem pro snadnou manipulaci . S vozíkem který má oj se lehce manipuluje - stačí jednou rukou , kola velká gumová všechna aretovací takže jí na místě otočíte o 360 stupňů . Klec je 90 x60 výška 69cm . Vozík ( pojezd pod klec ) je nastavitelný i na jakoukoliv jinou klec nebo i dvě menší ( 55 cm ) vedle sebe , dá se roztáhnout na 110 cm tedy i na velikou klec . Pořizovací cena byla 6500,- nabízím za 4000 ,- . V další nabídce ještě trimovací stůl který jsem vozila pohodlně na kleci ( 90x60 cm s " šibenicí " ) . okr Kutná Hora .V okolí mohu přiblížit .

EvaK
Člen
# Zasláno: 20 Pro 2013 14:56
- Nahlásit

není to sice úplně "psí" potřeba, ale poptávám za odvoz nebo levně staré nepotřebné linoleum, i více menších kusů, klidně poškozené. bude sloužit jako "špinavá" podlaha pro odchov štěnisek. ideálně JM kraj. díky.

na prodej mám 3-4 ks pešků Gappay z ringo látky, s placatou šňůrkou na přetahování na jedné straně, průměr 5cm, délka cca 20-25cm. cena za jeden 70Kč, všechny nepoužité.

e.wr(zavinac)centrum.cz

escrito
Člen
# Zasláno: 17 Led 2014 20:49
- Nahlásit

Prodám Karsivan® 100 zlepšuje kvalitu života starých psů Intenzivní farmakologický výzkum objevil účinné látky a vyvinul léčiva, která zpomalují procesy stárnutí a zvyšují vitalitu a kvalitu života psa ve stáří. Takovým přípravkem je Karsivan® firmy MSD Animal Health. Karsivan® byl vyvinut speciálně pro léčbu zdravotních problémů stárnoucích psů. Karsivan® působí proti poruchám prokrvení a vyhlašuje stáří válku! 56 tablet, 4 tablety jsme použili. Zašlu i poštou. Cebna 500kč.

Dáška
Člen
# Zasláno: 18 Led 2014 13:12
- Nahlásit

Nechcete někdo knihu Desenského Jak poznat psí duši? Úplně nová, nečtená, Ježíšek se hooooodně netrefil. Za poštovné nebo předání Hranice, Olomouc.

impact
Člen
# Zasláno: 18 Led 2014 14:36
- Nahlásit

Dáška
Ježíšek se hooooodně netrefil

danajasa
Člen
# Zasláno: 18 Led 2014 17:34
- Nahlásit

Nabízím 15kg těchle granclí původní cena 1200kč psovi lautr nesedli v okolí Zlína klidně dovezu ted cena cca900kč ale dám se ukecat i na mín možná :O( http://www.zoohit.cz/shop/psi/granule/markus_muehl e/black_angus/379554

Dáška
Člen
# Zasláno: 20 Led 2014 11:16
- Nahlásit

impact
Asi to to pošlu, když z toho máš takovou radost

impact
Člen
# Zasláno: 20 Led 2014 14:42
- Nahlásit

Dáška
Dá se tím topit?

Leslie
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2014 09:27
- Nahlásit

Dobrý den, nabízím granule Artemis small breed adult, balení 6,8 kg. Granule jsme koupili našemu pejskovi, bohužel mu nechutnají. Granulí chybí asi dvě hrstičky, čili v pytli jich je odhadem 6,5 kg. Cena 650,- Kč, k vyzvednutí na Praze 9, kousek od stanice metra Českomoravská. Zájemci pište prosím na anna.bartonova@seznam.cz.

misenka1
Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 09:33
- Nahlásit

Dobry den,
prodam granule Husse Valp Lamm and Ris.PC 1300Kc,nyni dohodou.
Pouze Praha a okoli.

Atika
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2014 11:08
- Nahlásit

Prodám dost masivní obojek (nevhodný dar - mám 15 kg křížence) Hofero, délka celková 60 cm, šířka 5 cm, dírky jsou v rozsahu od 43 cm do 52 cm. Barva khaki. Myslím, že je vhodný spíš pro psy typu bull. Cena 140,-, předání Plzeň nebo poštou. Kontakt janako1@seznam.cz. Fotky pošlu zájemci na e-mail.

Mathea
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2014 22:39
- Nahlásit

Ahoj, nabizim k prodeji pultovy mrazak, vice zde:

https://www.nyx.cz/index.php?l=market;l2=4;id=1334 85

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 12:25
- Nahlásit

mel by nekdo zajem o postroj od trixie jednoduchyho typu zeleno hnedej takovej "univerzal" mela sem na fenu 15kg a psa 19kg

neni vhodnej jako taznej ale nekomu se muze hodit - jeste tam mel nejakou rezervu malou

dale pretahovaci uzel tak 20cm, plastovej balonek s bodlinkama, reflexni zlutej obojek cca az na 50cm obvod psa (zmerim) a cca 5m voditko kulaty obyc na jednom konci karabina a na druhym konci smycka

taky cestovni miska "latkova" cervena s logem acana

pripadne vite o nejakym utulku, kde by se jim takovy veci hodili?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 11:37
- Nahlásit

vecer nafotim, zajemci! hlaste se! mi to tu jen prekazi

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 11:41
- Nahlásit

cernej caj
No kdyz jinak nedas. Z ceho je to 5m voditko a jak velkou karabinu to ma? To bych pripadne brala. Cestovni miska - na kolik vody cca?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 11:50
- Nahlásit

Fifi
dogtech.cz/fotky13535/fotos/_vyr_1405DSC06278.jpg vypada vodikto, cerveno cerny, karabina velikosti tak na spice. vyfotim s centrimentrem
do ty misky se tak litr vleze urcite, mozna i 1.5, ale sem myslela, ze ty latkovy sou spis na zradlo? nemuze to protect? kdyz to tam treba hodinu nechas tu vodu?

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 11:55
- Nahlásit

cernej caj
ale sem myslela, ze ty latkovy sou spis na zradlo? nemuze to protect?
Nemelo by, je to na rychly napojeni psa pri vyletu, si myslim, ne? Aby s sebou clovek nemusel tahat klasika misku. Mozna si ji radsi nech, sveracko, ber si ji na cundry.
vypada vodikto, cerveno cerny, karabina velikosti tak na spice. vyfotim s centrimentrem
Tak vyfot, uvidim, na perdela by to mohlo stacit, jedno dlouhy mi furt chybi na venkani na tabore.

birma
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 12:17
- Nahlásit

cernej caj
Latkovou misku mám, protejka tak, že bych jí nenechavala stát v interiéru. Ale když se večer naplní, tak v ní ráno nějakej zbytek vody bejvá (ale nevim, jestli máš stejnou).
Holky z voříškova by podle mě určitě braly postroje, hračky i obojek, jestli je chceš davat útulku (můžu převzít na Toulovci a předat)

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 12:25
- Nahlásit

birma
Jestli by se jim hodilo aj to voditko, klidne prenecham.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 14:01
- Nahlásit

Fifi
ja na vandry to nechcu, vozit plastovou, smeto dostali k nejakym granulim

voditko vyfotim s karabinou a rozhodnes se podle toho, jo?

birma
tak to je dobry vedet, pokud to tam uziji tak ti to prichystam

PetraK
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 14:08
- Nahlásit

cernej caj

proč se zbavuješ tý misky? tobě se na výlety nehodí? Já mám, skládací, má karabinku, dá se přivěsit na něco a má i kapsu na bobkopytliky. Se divím právě, že jí nevyužíváš.

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 14:11
- Nahlásit

cernej caj
ja na vandry to nechcu, vozit plastovou, smeto dostali k nejakym granulim
No to se prave divim, kdyz pocitas kazdej gram batohu a latkovou misku zavrhnes, pritom musi bejt lehci jak plastovka?
A voditko nefot, jestli budes birmici predavat zbytek veci, rovnou ji tam svihni i to voditko a je to.

<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání