Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / BAZAR věcí pro psy
<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . >>
Autor Zpráva
žanda
Člen
# Zasláno: 19 Pro 2012 21:40
- Nahlásit

mmarcelaje po operaci-mrkni na téma tepláky¨co ty a kluci?????

mmarcela
Člen
# Zasláno: 19 Pro 2012 21:53
- Nahlásit

žanda Hoši celkem ok - Fu už hůř vidí, ale na to, že mu bude 12, tak je pořád samá lumpárna.

Dines
Člen
# Zasláno: 10 Led 2013 12:22
- Nahlásit

Ahoj, nemáte někdo zbytečný obleček na štěně mikropsa?
Představovala bych si něco jako zateplenou pláštěnku ideálně - kdyby to mělo i kryté bříško, tak bych byla radši, ale nemusím žádnou extravaganci.
Délka zad momentálně 20cm.

Apollo
Člen
# Zasláno: 10 Led 2013 12:55
- Nahlásit

Někde doma mám tuhle :http://www.exo-eko.cz/Vesty-zimni-bundy-a-plasten ky-pro-psy/Vesta-OUTDOOR-Thermo-2-v-1 délka ale těch 30 cm, ale pokud by si měla zájem a já ji našla tak ji přenechám zadarmo.

Apollo
Člen
# Zasláno: 10 Led 2013 13:15
- Nahlásit

Takže obleček nalezen, jinak je úplně nový nenošený. My jsme totiž před objednání měli radši 2x měřit

ATIZ
Člen
# Zasláno: 14 Led 2013 12:27
- Nahlásit

Apollo
Ahojky,
pokud by byl obleček stále ještě k mání, tak by se mi báječně hodil Děkuji

Apollo
Člen
# Zasláno: 14 Led 2013 13:52
- Nahlásit

Ok asi ještě počkám jestli se tu dnes nebo zitra nezjeví Dines, když neodpoví tak bych ti ho klidne poslala. Takže Dines chceš ho?

ATIZ
Člen
# Zasláno: 14 Led 2013 13:54
- Nahlásit

Jasný! Tak jsem to samozřejmě myslela! Doufám, že to nevyznělo stylem "pošli mě, na Dines kašli" :-DDD.

Dines
Člen
# Zasláno: 14 Led 2013 14:47
- Nahlásit

Apollo
Ahoj, už jsem tu - byl náročný víkend

Byla bych za něj ráda - malá roste jako z vody - v nejhorším ho bude mít na konec letošní zimy a na příští už bude akorát.
Mohla bys mi napsat na Anlie@seznam.cz ? Domluvily by jsme podrobnosti.

A ještě jedna poptávka - na tašku/přepravku na minipsa
Nemáte někdo? Potřebuju ji hlavně na cesty ne veterinu a krátké převozy v autě (na delší má kennelku).
Dííík

Apollo
Člen
# Zasláno: 14 Led 2013 16:41
- Nahlásit

Tak jdu psát mail, ATIZ jinak mám tu ještě maskáčový obleček délka 36 cm vypadá nějak takhle http://aukro.cz/oblecek-na-pejska-pes-i2933984591. html taky bych ti ho přenechala kdyby jsi měla zajem. Musim se toho zbavit náš pes ve 2 letech zmahutněl a tohle prostě nedá přes hrudník.

ATIZ
Člen
# Zasláno: 15 Led 2013 12:16
- Nahlásit

Apollo
To by bylo super!!! Budu ráda když napíše na dahazi@seznam.cz a domluvime se! Dekuji!

ATIZ
Člen
# Zasláno: 16 Led 2013 11:44
- Nahlásit

Ahojky!
Když už jsem narazila na tuhle super diskuzi, tak mi to nedá a měla bych prosbu
Budeme si pořizovat štěňátko malého plemene a proto jsem chtěla poprosit, kdyby měl někdo doma v podstatě cokoliv čeho by se rád zbavil a co by se mohlo hodit do výbavičky štěňátka případně mini-psa, tak budu velice vděčná, když se ozvete!
Děkuji!

Arrow_BOC
Člen
# Zasláno: 30 Led 2013 22:22
- Nahlásit

Scháním klec, nebo látkovku, pro border kolii, neprodává někdo?

cilka
Člen
# Zasláno: 31 Led 2013 09:20 - Změnil/a: cilka
- Nahlásit

Ahoj mám tu na bazárku téměř novou nepoužívanou klec kovovou , černou krásnou s vanou a s polštářem 75 cm lehká a skládací samozřejmě , také tu mám látkovou přepravku 65 cm x 54cm , moc pěkná i s obalem přes rameno v barvě šedomodrá , malé oděrky tam jsou ale zipy 100% funkční - tedˇvyzkoušeno -je to německý výrobek , žádný smrdutý Tesko , je zpevněná .Bohužel mi nejdou vložit fotky do galerie , nechodím sem už , takže nevim proč a nemínim po tom ani pátrat . Pokud chceš písni sem mail pošlu Ti fotky . Kovová klec 850 ,- Kč komplet + pošta , a velká látkovka za 400,- Kč + pošta nebo os. odběr .

Jo a sice to není pro psy ale nechtěl by někdo komplet vybavené akvárium Juwel s krytem , kupované za 5500 ,- Kč . Ve výbavě je pozadí , vzduchování , dvě topná tělesa , filtr vše značkové jen přestalo svítit světlo takže by to chtělo nové zářivky ( zářivku - to světlo je tam vyměňované za silnější ) nějaké vitamíny pro ryby , krmivo , rostliny umělé , plná taška toho je . Dala mi to sem paní a mě to tu zabírá místo !!Za litr a jen osobní odběr z pochopitelných důvodú , můžu i přiblížit - Praha , Kolín , Kutná Hora , Hlinsko ap. lze se domluvit .
Fotky zde :

brut
Člen
# Zasláno: 31 Led 2013 11:03
- Nahlásit

cilka
ahojky... ta kovová klec má 75cm délky? Můžeš mi,prosím, změřit ostatní rozměry? Al totiž roztrhla svojí přepravku do auta a potřebuju náhradní.. díky moc

Arrow_BOC
Člen
# Zasláno: 31 Led 2013 18:29
- Nahlásit

Používám email arrowboc@gmail.com kdyžtak doplnila by si prsoím u té klece a látkovky zbývající rozměry? Děkuji

Arrow_BOC
Člen
# Zasláno: 31 Led 2013 18:33
- Nahlásit

A promiň přehlédla jsem se, že u té látkovky rozměry máš. projistotu ještě přeměřím psa jestli nevyrostl, a kdyžtak mě kontaktuj na email.

kobroor
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 08:16
- Nahlásit

Nabízím zbytek pangaminu Dromy - tablety - 600g, expirace 10/2013.
Cena 180,- Kč plus poštovné.
pxy05@seznam.cz

cilka
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 11:23
- Nahlásit

brut
ahojky , takže rozměry jsou šířka 75 cm , výška , 58 cm a hloubka 50 cm

látkovka už je zamluvená , vezu jí v týdnu do Prahy - můžu vzít i tu klec !!

Ještě tu mám pěknou velkou klec na králíky , morčata , je částečně vidět na fotkách , je na ní ještě cena 36 eur .Dovezená z Německa . Je zajímavá tím že ten spodek je měkkčený tedy není křehký jako u těch běžně prodávaných , tudíž nezničitelný a dobře udržovatelný .Jsou k ní - 3x lisované piliny - borovice , 2x krmítko - nové , seník , lopatka s lopatkou nové , napáječka .
Rozměry š - 67 cm ,v- 45 cm , h- 49 cm za 700 ,- Kč i dovezu

brut
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 12:13
- Nahlásit

cilka
díky moc za změření... přenesu rozměry do auta a večer se ti ozvu, ale na 90% jí beru

Arrow_BOC
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 14:08
- Nahlásit

A pro mého hafíka je malá. Ale děkuji

lamalucni
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 14:17
- Nahlásit

cilka
kdyby tu klec náhodou brut nechtěla, tak já bych si ji prosím vzala... jsem z Prahé děkuju

cilka
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 17:15
- Nahlásit

lamalucni

beru na vědomí , Praha je ideální - dovezu
prosím , ještě si někdo vemte to akvárko a tu klec na králíka

jo a ještě bych se potřebovala zbavit bytelnýho podvozku na výstavní klec ( klece ) - ten je můj - kupovala jsem ho za 3 a půl litru , má bytelný aretovací kola s brzdou a tělo je posunovací takže na běžně vyráběné klece pasuje - i na ty největší . Klidně uveze i dvě klece nad sebou nacpaný ovčounama ) vezla sem na tom dvě klece , trimovací stůl a všechny krámy co se na výstavy vozej .
Žádný plastový pidi kolečka . Táhne se ojí - určitě znáte kdo jezdí na akce . Tak za 1500,- kč

Podvozek je nevyužitý , kdyby někdo mermomocí chtěl tak to přenechám komplet i klec kovovou 90 cm . za 1000,- + povlak červený neponičený , nepromokavý , s kapsami a s okny zn. Master za 500 ,- Kč

Pokud by někdo potřeboval věci na psy za babku tak pořád platí ten výprodej , náhubky , vodítka , pešky , misky , cedulky , obojky kožený , hřebeny , hara kalhotky atd atd ....

ATIZ
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2013 18:40
- Nahlásit

cilka
Ahojky, můžu se zeptat na ty věci za babku? "Čekáme" štěňátko, tak budu spoustu věci pořizovat . Pro jak velkého pejska to je? Fotečky by nebyly? Dííík!

Fifi
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2013 22:52
- Nahlásit

kobroor
Psala sem ti vcera mail, no reply. Tak se mrkni, pls.

brut
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2013 14:32
- Nahlásit

cilka
tak koneečně jsem změřila rozměry v autě a bohužel, klec se mi nevejde Moc se omlouvám, ale přenechávám jí lamaluční ....ale s těžkým srdcem

Maky a Trix
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2013 21:06 - Změnil/a: Maky a Trix
- Nahlásit

URL
URL

Prodám/za nějakou ňamku věnuji:
Svítící obojek délka 30 - 40 cm, šířka 2,5 cm, bliká rychle, bliká pomalu, svítí. Nošenej asi 5x, pod těma chlupama beztak není vidět. 100,-
Řetízek necelejch 30 cm, novej, 20,-
postroj Short od ZeroDC kolem krku 26 cm, kolem hrudníku 40 cm, hodně nošenej, ošoupanej, modrá vybledla, reflexní proužky kupodivu stále držej
Shedender hřeben, teriérošeltiíí chlupy vyčesávat neumí
Gumový frisbee nerozkousaný, něčeho takovýho by si nevšiml ani za zlatý prase, 50,-
Cestovní lahev na vodu s vyklápěcí miskou nevyfocena, nevyužijeme už, používaná, ale nepoškozená, 0,5 l, 30,-

cena/hodnota dohodou

brut
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2013 12:12
- Nahlásit

Maky a Trix
Já bych brala frisbee.. těch u nás totiž není nikdy dost
Odkud jsi?

cilka
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2013 16:15
- Nahlásit

brut
O.K.

lamalucni

Tak lamo jedu zejtra nach Prag , ještě platí že chceš tu klec ?
Napiš mi kdyžtak do mailu adres a tel , zavolám ti až přijedu a domluvíme předání

++++

Akvárium !!!
Velká a pěkná klec na králíka !!!

Nikdo nechce ???

Maky a Trix
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2013 15:48
- Nahlásit

brut
Brno/Ústí nad Labem

<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání