Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Oblečky pro psy
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
fromeli
Člen
# Zasláno: 13 Led 2006 06:28
- Nahlásit

zuzka
můj muž taky není z oblečku nadšený, ale teď při těch mrazech ani neprotestoval

JERDA
Člen
# Zasláno: 13 Led 2006 07:03
- Nahlásit

My máme ušitý na míru - maskáčový s kapucou (ale tu mu moc nedáváme - neslyšel na cvičáku povely )

Fotky mám, ale neumím je sem vložit - škoda

jindriska
Člen
# Zasláno: 13 Led 2006 09:38
- Nahlásit

JanaK
mám dandíka, což je taky dlouhý tělíčko jak týden, krátké nožičky a sehnali jsme výborný zateplený obleček s nohavičkami, kapuckou (na co??) a kapsičkou na hřbetě od značky Tommy, za 300,-Kč. Nepromokavý, vkusné barvy a hlavně prodyšný materiál. Matýskovi se v tom teda ohromně líbí, rád se brodí sněhem, ale po chvilce se mu vždy udělali takové kouličky na předních a na hrudníku, že pak jen bezradně stojí a čeká na záchranu od paničky. Teď si vesele utíká a je mu hej! Ovšem prvotní důvod byl jeho nemocný močák, upřímně nechápu, když je zdravý, mladý pes navlečen do oblečku. Např. včera jsme potkali ohaře v roláku s nohavičkami. Děs.

zuzka
Člen
# Zasláno: 13 Led 2006 16:03
- Nahlásit

jindriska
no já myslím, že pokud je to krátkosrsté plemeno bez podsady, jako třeba ohař, který je chovaný v bytě, tak při teplotě -10° není obleček luxus.
Naše Bela je krátkosrstá, ale s podsadou a v teplotách jako jsou teď se při vycházce na začátku dost klepe. Až když ji můžu pustit z vodítka, tak to "rozběhá", ale těch prvních deset minut je vážně o strach.

Janysek
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2006 12:42 - Změnil/a: Janysek
- Nahlásit

Tak to je moje Betyna.Je to už starší dáma,ale grácie se jí nedá upřít.Na obleček si zvykla rychle a další modely jsou ve výrobě.

Dolly
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2006 16:40
- Nahlásit

ne že by byla nadšená, ale té mladší se to líbilo

Janysek
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2006 17:41 - Změnil/a: Janysek
- Nahlásit

JERDA
Ja jsem s tou fotkou taky zápasila.Nakonec se mi to podařilo tak,že jsem fotku umístila nejdřív na webu a pak zkopírovala adresu sem.

allík
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:00
- Nahlásit

Bohužel už se zase blíží zima, a tak se chci zeptat, jestli nevíte o někom, kdo by uměl pro pejska např. uplést svetr? Popř. ušít pláštěnku atd. Díky

jablunka
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:07
- Nahlásit

allík

URL
Mrkni sem,Monča ušije na jakéhokoliv psa a co budeš chtít.

allík
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:10
- Nahlásit

jablunka

jé, ty jsou boží. Díky moc

jablunka
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:15
- Nahlásit

allík
Není zač,já mám taky dva od ní.

allík
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:30
- Nahlásit

jablunka

Ty brďo, máš chrtíky? Jsou moc krásný. Tak už jsem jí napsala, tak uvidíme. A odkud vůbec je? Nebo jak to objednávání funguje?

jablunka
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:37
- Nahlásit

allík
Jj,mám.
A odkud vůbec je? Nebo jak to objednávání funguje?
Je z Lipí u Náchoda,ale pokud jsi jí psala na mail,ona ti napíše co všechno máš přesně změřit ,domluvíte se jakou máš představu a ona ti to ušije a pošle.

allík
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:40
- Nahlásit

No teda, to jsou ale fešáci Hele a u chrta je dobrý mít i krk v teple?

jablunka
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 15:47
- Nahlásit

allík
Hele a u chrta je dobrý mít i krk v teple?

No u nahatýho určitě,ale jinak je to spíš o tom,že je to hezký a líbivý.Ale má to i praktickou stránku,když moc chumelí,tak to lze přetáhnou i přez hlavu a uši.

gabifi
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 08:32
- Nahlásit

nemáte tip na dobře sedící zateplenou vestu nebo bundu? Nejlépe do 1000 Kč. Mám krátkosrstou kolii, psa, tak by to nemuselo bejt růžový s mašličkama, kapuckama a podobně

kejtlin
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 08:55
- Nahlásit

gabifi
nemáte tip na dobře sedící zateplenou vestu nebo bundu? Nejlépe do 1000 Kč. Mám krátkosrstou kolii, psa, tak by to nemuselo bejt růžový s mašličkama, kapuckama a podobně

mám dobré zkušenosti s firmou manmat, je to česká firmy, dělá věci i pro alaskany atd... takže jsou pevné a kamarádka je má na všechny lousiance od nich a já měla na ovčandu, do 1000 se vejdeš, koukni na www.manmat.cz

gabifi
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 09:51
- Nahlásit

kejtlin
nevíš jak je vyřešené to zapínání kolem hrudníku? Je tam suchý zip nebo je to jenom zavinovací na přezku? Nenašla jsem nikde na netu popis zapínání. Bundy vypadají ok a mají i černou.

kejtlin
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 10:39 - Změnil/a: kejtlin
- Nahlásit

gabifi
na sucháč kolem krku a kolem hrudníku širokej pás se suchým zipem a přes něj ještě pásek s přezkou

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 15:53
- Nahlásit

gabifi
Mám taky Manmat a je výbornej, vlastně už mám dva Na nějvětšího psa mám tenhle http://www.mall.cz/oblecky-psy/ezydog-ochranna-ves ta-field-vinova?v=436576007 teď si rvu vlasy, protože ho mají za stejně dobrou cenu i v černé barvě a já mám černého psa, ale co se dá dělat, ta vínová je docela tmavá, víc než na fotce... Je taky dobrý, ale Manmat je lepší v tom, že zapínání pod hrudníkem je široké.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 17:03
- Nahlásit

na chrtíí maj voblečky i tady,akorát ceny nejsou zas lidovka..
http://sofadogwear.eu/

gabifi
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 17:51 - Změnil/a: gabifi
- Nahlásit

WhiteWolf
Manmat je lepší v tom, že zapínání pod hrudníkem je široké.

to je dobře, protože mám poměrně Rambiče s nadělaným hrudníkem

helps
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 18:07
- Nahlásit

zrovna dneska jsem Ajánka navlýkla do Hurtta oblečku na výstavě - měl by ho do sněhu a do deště dyž by se šlo na delší dobu ven.... on teda by měl nezateplovaný,jen takovej šusťák, ale hodně lidí si tam zkoušelo na psy oblečky a sedějí perfektně. hlavně to jak sednou se mi fakt líbí, dá se to i různě přizpůsobit a nasazujou se snadno tady je link na obchod, kterej dneska hurttu na výstavě prezentoval. tady ty sou zateplený http://www.dogmans.cz/10-winter-jacket-hurtta-zimn i-vesta-pro-psa cena je taky vyšší ale není to zas taková tragédie

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 19:39
- Nahlásit

gabifi
Myslím široký jako že mu neni zima na břicho a že se obleček nepřetáčí

agáta12
Člen
# Zasláno: 8 Říj 2011 22:10
- Nahlásit

gabifi
http://www.trixie.de/en/prod/Dog_Avallon_Coat,1682 8
Tohle maj v Askinu - zastupujou u nás Trixie -softhelmatroš . Sedí bezvadně a nevadí .

gabifi
Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 07:21 - Změnil/a: gabifi
- Nahlásit

Už mi z toho picne. Oblečků plný internet a já se pořád nerozhodla

WhiteWolf
aha, tak to je blbý, páč podle tý rozměrový tabulky je můj čokl v třech velikostech. Délka zad velikost S a objem hrudníku L

agáta12
nevíš jak je u toho softshelu řešeno zapínání u krku? Abych to nevracela, že bundičku nezapne u krku. A taky mi není jasný, kde jsou ty suchý zipy. Zvenku je nevidím a jestli jsou zevnitř, nejdou přímo na srst psa?

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 10:11
- Nahlásit

gabifi
A co to máš prosím tě za plemeno?

gabifi
Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 11:00
- Nahlásit

WhiteWolf
nemám nic zvláštního, je to pes krátkosrsté kolie s hrudníkem 75 cm a zády 58 cm .
Délka zad u jednotlivých velikostí oblečků Manmat stoupá pravidelně po cca 5 cm. Objem hrudníku je pro mne záhada, neb rozdíly mezi jednotlivými velikostmi jsou od 2 do 14 cm.

Teď nosíme obleček Trixie se zády 55 a hrudník je nastavitelný od 55 do 75 cm.

žanda
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2011 07:10
- Nahlásit

nějakej na typ na třeba mikinu s dlouhým rukávem- to je podmínka- na velkýho psa nemáte? )

helps
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2011 10:40
- Nahlásit

mikina s dlouhým rukávem je v podstatě overall ne? nebo jak to má vypadat? a jakej materiál?

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání