Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Oblečky pro psy
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
JanaK
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 11:11
- Nahlásit

Moc prosím všechny- nemáte někdo střih na obleček pro pejsky? Mám jezevčíka a nemohu na něj nic moc sehnat. Střih může být na jakéhokoliv pejska - upravím si ho. Nebo nápad kde střih sehnat také uvítám. Děkuji Moc.

karin
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 11:21
- Nahlásit

JanaK

Vceras jsem prave se svym jezevcikem stravila po zverimexech cca 2 hod a zkouseli jsme a zkouseli. Nakonec jsem mu koupila uzasny rolak, i kdyz jsem puvodne chtela neco nepromokaveho apod. Nic mu nebylo, protoze co mu bylo na delku, bylo moc siroke a naopak Strih bohuzel nemam.

fromeli
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 12:17
- Nahlásit

Já mám pro jezevčandu zateplenou deku od Karlie (tak nějak se to píše), sice jí to je v oblasti břicha volnější, ale to spravila guma našitá zespodu, ale obecně - nesmí to mít nohavice a musí to mít poutko na ocásek, jinak si to dělá co chce.
Letos v tom bude dělat parádu třetí zimu, ale zase neznáme rýmu apod.

Martina
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 12:28 - Změnil/a: Martina
- Nahlásit

Tak se mi nějak nezadařilo. Mám od barona obleček na zimu a nemá chybu. (V oddělení oděvy)

http://www.baron.cz/index_kat.asp?ID_PARTNER=17&ID=KP000001

fromeli
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 12:49
- Nahlásit

my máme tuhle
http://shop.schnauzer.cz/view_product.php?product=KRL_16561

Evik
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 13:00
- Nahlásit

na mě by asi nejspíš můj chlupatec čuměl jako puk, kdybych ho navlékla do něčeho takového
Jsem toho názoru, že drtivá většina psů žádné kabátky nepotřebuje a pokud jsou po příchodu z deštivé procházky pořádně vysušeni a ponecháni s námi v bytě či domě, aby doschli, nedostanou ani tu rýmu.

Tina
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 13:05
- Nahlásit

Mám taky obleček od Barona - je super, akorát my ho opravdu moc neunosíme - Bára ho ani nepotřebuje, zahřeje se běháním a po procházce zaleze doma do deky
Našla jsem ale stránky ishopu, kde by měli šít oblečky přímo na míru http://www.zlatystred.zde.cz/
nebo http://www.dogi-fashion.cz/

Evik
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 13:44
- Nahlásit

Tina

v tom prvním odkazu je super srandovní svetříček s kapuckou. Jednou jsem viděla v metru jorkšírka v mini svetříčku na zip a s kapuckou, kterou měl naraženou na hlavu, v kapuce byly dírky pro uši - no ten pes vypadal tak roztomile a zároveň komicky že jsem se neudržela a paničce toho jorka jsem to řekla - zasmály jsme se obě.
Jinak náš dědek knír, když jsme ho jednou ostříhali moc brzy a pak ještě přišly mrazíky, nosil staré mikiny a bundičku po mých malých bratrancích a nemuseli jsme kupovat nic - sedělo mu to perfektně

fromeli
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 14:03
- Nahlásit

Evik
naše špageta byla první zimu nějak nastydlá a tak nám vet doporučil ve velkým zimách ten oblek, hlavně na línou prochajdu kolem bloku. Přeci jen jsou to velký rozdíly v teplotách, když je venku -10
Když jdeme na lítací prochajdu s kámoškou, tak kvádro nemá, ale jak říkám - líná prochajda, na oblek jak dělaná

Evik
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 14:23
- Nahlásit

fromeli
no u malých pejsů je no něco jiného - jsou níž u země, tak je ta zima víc znát Já mám psy střední velikosti, a z toho dva chlupatce, takže ten oblíkací problém jsme řešili jen u toho kníra, když byl předčasně ostříhán

fromeli
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 14:32
- Nahlásit

Evik
no to je jasný, chlupatci a většímu bych to taky nedávala, ikdyž kamarád má labíka, sice už staršího a ten má problém se zádama, tak taky v zimě dával takovou tu zateplenou deku.

suesie
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 21:15
- Nahlásit

Já taky uvažuji, že bych našemu Francouzskýmu buldočkovi na zimu nějký obleček koupila. Je to taky menší pelemeno, takže to bude asi vhodný, že? Co myslíte?

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 22:20 - Změnil/a: WhiteWolf
- Nahlásit

My koupili našemu Bobanovi deku od Manmatu. Tuším www.manmat.cz , je to fakt teploučký, pes sice ze začátku nebyl vůbec nadšený, ale zvykl si a myslím, že je spokojenej. Příroda ho huňatou srstí moc neobdařila, navíc má DKK a v zimě po prochladnutí kulhal.

Eimy
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2005 22:30
- Nahlásit

Evik
Já psici obleček dávám v zimě (když je fakt velká zima), když někam cestujem - stání a sezení na zastávkách atd., přece jen je v bytě a má krátkou srst, takže nic moc, kdyby byla celoročně venku nebo byla dlouhosrstá, tak by měla nejspíš smůlu.

NicolE
# Zasláno: 19 Říj 2005 14:36 - Změnil/a: NicolE
- Nahlásit

JSEM VELKY MILOVNIK VSECH PESANU A VIM JAKY PROBLEM JSEM MELA SE SHANENIM TEPLYCH A ZAROVEN SLUSIVYCH OBLECKU PRO ME PEJSANKY. ZABYVAM SE DOVOZEM RUZNYCH VECI A PROTO ME NAPADLO ZACIT DOVAZET I KRASNE PSI OBLECENI. BRZY SE CHYSTAM OTEVRIT SI VLASTNI INTERNET.OBCHOD,ZATIM JSOU K SEHNANI NA 00420 721 234 240 NEBO MI MUZETE POSLAT MEJLA NA NICOL_ENEV@YAHOO.COM, TAKE MOHU ZARUCIT JEDINECNOST A NEJLEPSI CENY V CR!!!

Zaroven mohu poskytnout vyrazne slevy pri odberu ve velkem(napr. prodejnam). Foto mejlem nebo osobni setkani(Praha) mozne.

JanaK
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2005 08:35
- Nahlásit

NicolE
Bezva nápad - dovoz oblečků. Už jsem Vám poslala maila, mám o nějaké oblečky zájem, jen mě asi nejvíc zajímá jak vyjdou cenově, protože když se tak dívám na net tak za teplou kombinézu třeba 1200,- To mě připadá šílené!!!!!!

Evik
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2005 08:41
- Nahlásit

JanaK

no za 1200 by měl i člověk pěkný zimní obleček.....a na psa ("kus hadříku")....to je fakt šílená cena....není ten obleček náhodou od addidas nebo nike?

Ketrin
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2005 08:49
- Nahlásit

Evik
Přece bys pejsu neodbyla oblečkem od Vietnamců

JanaK
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2005 10:39 - Změnil/a: JanaK
- Nahlásit

Evik
Není to adidas, ale je to FASHION DOG kde se objevuje i Osman Lafita (promiň že to špatně píšu) a fleecový obleček s kapucí na jezevčíka stojí 690,- a prošívaný kabátek těch dvanáct stovek.
Jo holky to je byznys !

Kéž by ho šili Vietnamci, je mi jedno od koho, hlavně za odpovídající cenu a aby pejsovi nebyla zima.

Anonymní
# Zasláno: 2 Lis 2005 08:47
- Nahlásit

Nabízím šití oblečků! Pracovala jsem u firmy, kde jsme je šili, takže zkušenosti mám. Střihy mám, ale dá se ušit cokoli na míru. Šiju na lidi a tak zvládnu i pejsky. Bydlím na Praze-východ. email: 31297@seznam.cz

Janysek
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 10:13
- Nahlásit

Včera jsem zrovna dělala obleček pro svoji čubinu.Pár dní jsem na netu hledala a ty ceny mě fakt odradily.Lámala jsem si s tím hlavu,až mě napadlo využít teplej svetr ještě po mojí mamce.Rozstřihla jsem ho podél švů na bokách a použila jen přední díl.Položila jsem to na ní a nemusela jsem ani nic moc upravovat.Jen ve slabinách jsem po obou stranách udělala záševky.Vepředu na plecích jsem našila 3 suché zipy a na břiše 4.Obleček sedí a moc jí sluší.Mám černou kokřici a svert má norský vzor na černém podkladu.

Kamca
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 14:31
- Nahlásit

Janysek

To může být hezké, nemáš fotečku?

fromeli
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 16:18
- Nahlásit

Já mám sice koupený, ale i tak...

Janysek
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 16:56
- Nahlásit

No,vypadá to hodně podobně.Zatím fotečku nemám,ale bude brzy.Taky se mi podařilo sehnat hned několik obrázků pletených svetrů pro psy.Jen trošku zručná pletařka by si s tím určitě poradila.Kdybyste měl někdo zájem,můžu je poslat meilem. amkokr@centrum.cz

Eimy
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 17:09
- Nahlásit

fromeli
Já se snažim pro psici sehnat už asi měsíc zateplenej šusťákovej obleček, protože fleecovej, co má jí je jednak malej a taky rychle nasákne, když přecházíme v mokru a pak to nějak neplní ten účel, jakej to plnit má...

Tak teď závistivě pokoukávám po ooblečkovanejch hafanech, protože všichni nosí ten náš vyhlídnutej, ale naše velikost prostě není Kdybych uměla šít, poprosila bych někoho o střih, ale šít neumím, takže smlůla a Veverka se musí otužovat

fromeli
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 17:14
- Nahlásit

Eimy
tenhle je jen na dýlku zad, zespodu jsou na každý straně 2 řady patentů, viděla jsem ho na různejch psech.
S čím máš problém u svý fenky?

jo a mají ho i na www.shop.schnauzer.cz

suesie
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 17:15
- Nahlásit

Eimy
My máme zateplenej obleček, kterej má odnímatelnou takovou teplou vložku (napodobenina nějaký kožešiny) a nahoře je šusťákovej.

zuzka
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 17:37 - Změnil/a: zuzka
- Nahlásit

Eimy
jak velká je tvoje "veverka"?, pěkný oblečky má Manmat. Postroje šijou i na zakázku, třeba i oblečky
www.manmat.cz

Eimy
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 18:11
- Nahlásit

Ufff, já jsem kus vola, napíšu tak dlouhej příspěvek a místo,abych to odeslala, tak se odhlásim... Jejejeje...

fromeli
Přes net se mi právě obleček nechce kupovat, protože přece jen "veverucha" je docela atipickej hafan, takže na ni věci (po zkušenosti s košíkem ) už jedině vyzkoušený

suesie
ten váš obleček se mi moc líbí, něco podobnýho jsem si právě i vyhlídla, jen pořád ta naše velikost nějak není

zuzka
po Manmatu jsem pošilhávala, ale i jejich nejmenší velikost by jí (po srovnání s většíma hafama) byla velká, take jsme od toho upustili...

No, zejtra ještě zajdu do toho "našeho" zverimexu a kdyžtak prolezu i jiný, protože doba uplatnění oblečku se blíží a lepší ho mít, než pak "rozmrzávat" psa

zuzka
Člen
# Zasláno: 12 Led 2006 18:32
- Nahlásit

Eimy
vím, co myslíš, nejmenší standardní velikost je huski-fena, což je Bela tak akorát, takže jsme nic na míru neobjednávali, ale vím, že jedni naši psí kámoši mají postroj na míru.
Jestli se ti líbí, tak bych se jich zkusila zeptat.

P.S.
ten obleček jsem viděla a je fakt fajnovej, zespodu má povrch jako je třeba u batohů na popruhu, odvádí vlhkost, takže i když se pes potí, není ve vlhku.
Škoda, že je Milan tolik proti oblíkání

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání