Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Bazar nepsích věcí
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Autor Zpráva
PetraK
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2015 11:17
- Nahlásit

cernej caj

tak urcite v drobnym desti v pohode (tady zrovna taky prselo na fotce, ale v nejakym echt slejvaku to podle me do pul hodky pusti.

a to by mohlo bejt dobrý, tak jo, jdu Ti poslat adresu, samo poštovný hradím. Pošli, kam mám poslat peníze. Devatenáctýho nevim, ešivá tu právě budem. A hlavně ta moje stará, sice černá!! ale stará, už je fakt víc než za zenitem
Díky

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Pro 2015 15:01
- Nahlásit

prodam fialovo sedou mikinu progress TIBA velikost M. nedavno sem doma zahlidla i uctenku, kupovana zari 2014, takze jeste asi 8mesicu zaruka. Moc ji nenosim, vadi mi, ze mi nevychazi dira na palce na palce

videla bych to tak na 165cm postavu, mikca bude pekne delsi a nebudou lezt zada a i ty palce by mohly vychazet dobre. Je trochu elasticka, takze krasne sedi jak na tricku, tak i kdyz se pod ni veme jeste jedna tenci vrsta.

cena tak 300. Brno nebo + posta

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Pro 2015 18:08
- Nahlásit

cernej caj
daruji fialovo sedou mikinu progress TIBA velikost M.
beru

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Pro 2015 18:48
- Nahlásit

zbrnd
to sis ale upravil

zbrnd
Člen
# Zasláno: 16 Pro 2015 03:21
- Nahlásit

cernej caj
To víš, mám rád tunning.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2016 09:46
- Nahlásit

prodam sustakovku -
velikost M, ale spis do vysky 165 cm, protoze rukavy maj diry na palce, ale ja mam rukavy jen mirne pres zapesti, par cm mi chybi v delce rukavu - mam 168cm. Jinak do 170cm by to bylo jako normalni rukav k zapesti (akorat ja chtela prave ten zahakavaci kvuli mrznuti pracek). 250 + posta. bunda je rok stara, skoro nenosena (zaruku sem nenasla).

Maya
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2016 10:42
- Nahlásit

No tohle mi pripomina, ze prodam se slevou jeden Trocoxil, tusim 95 mg.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 16 Čen 2016 17:34
- Nahlásit

chce nekdo nejaky knizky? tohle za postovny/brno

Zijeme zdrave, svojtka & co
zlate udoli, j.o. curwood
voda - nejvetsi lek, steve meyerowitz
armagedony, j. dann, g.r dozois
paganiniho smlouva, lars kepler
pozehnani ti, kdoz zizni

a tuhle za penize
pad, r.j. pineiro - uplne nova, 100kc ?

impact
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2016 14:59
- Nahlásit

cernej caj

Jsem si na tebe čéče vzpomněla, když jsem tento víkend nazula sandále na třetí sezónu. Letos trochu pozdějc bo jsem furt courala v kroksech. Ale to pohodlíčko je prostě poznat.

birma
Člen
# Zasláno: 5 Čec 2016 23:49
- Nahlásit

zbavuju se takový "hromádky" převážně knížek a věcí na sítotisk. Něco už je zamluvené (napsáno pod fotkou). Pokud budete něco chtít, dejte vědět Praha - Balabenka + Flora, nebo pošta http://birma.rajce.idnes.cz/zbavujeme_se/

cernej caj
Člen
# Zasláno: 6 Čec 2016 09:07
- Nahlásit

impact
tak to je skvely!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 21 Zář 2016 12:00
- Nahlásit

Prodám SS kalhoty "majerky" třeba na zimní venčení, kalhoty jsou v této černo fialové a jsou ze zatepléno softshellu. Na výšku postavy cca 160-165 cm, velikost M podle tabulky, pouze zkrácené nohavice - vnitřní délka 72cm. Pas je vepředu nižší, vzadu ale dostatečně kryje vše i při sedání, ohýbání atd. Protože je někdo debil a měřil délku kalhot přesně našponovaným metrem ke kotníku, tak mi sou samo krátký (výška postavy v inzerátu tak nějak odhadnuta). Kalhoty jsem měla na sobě asi 3x a byly praný v prostředku k tomu určenému.
500 kč.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 22 Zář 2016 16:27 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

dodávám info k inzerátu výš
Mírně snížený přední sed - 23cm, zadní sed 34 cm

V pase je pružný úplet, v klidovém stavu 2x 33 cm, ale je elastický a o pár cm určitě pustí + šnůrka na zafixování.

Přes nejširší místo přes zadek mají kalhoty 55cm, vnitřní délka nohavic 72 cm, takže spíš pro někoho menšího, tak 165 cm výšky.

edit ZAMLUVENO

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2016 12:04
- Nahlásit

Kalhoty PRODANY

impact
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 13:50
- Nahlásit

Nemáte náhodou někdo v plánu se zbavovat starší zrcadlovky? Dost nám na útulku začíná chybět trochu normální aparátek a starý digitál už táhne z posledních sil..

cernej caj
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 19:17
- Nahlásit

impact
skoda, zes nenapsala pred mesicem, davala sem zrcadlovku za postovny bez objektivu a ten se da sehnat za par kacek

nevim, kolik na to mate ale treba tady se dvema objektivy, na "bezny" a tele na portrety

jinak na tom paladixu se da obcas udelat velmi dobrej kauf.

impact
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 21:31
- Nahlásit

cernej caj
No já mám k těm anonymním bazarovejm věcem dost nedůvěru.

Mimochodem černej démon mi sežral přezky na sandálech.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 17 Led 2017 06:49 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

impact
ja kupuju fotaky jenom bazarovy, ono dyz si to vyzkousis a foti to, je sance, ze to jeste par let bude v poho fotit.

to je teda divoch, ho musis obcas trochu nakrmit

zbrnd
Člen
# Zasláno: 17 Led 2017 13:25 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Nabizim hodnotne zazitkove fotografie.
Funguje to takto, prijedete za mnou do Ovy, vyfotite si mne se svym psem, ja Vam foto podepisi, Vy mi date 5000 KC a mate zazitek i pamatku. Za dvokju navrch Vam na fotku klidne pripisi i venovani.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2017 17:57 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

prodano

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání