Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Bazar nepsích věcí
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
Lucie od Arta
Člen
# Zasláno: 8 Lis 2011 10:11
- Nahlásit

Vlčáčková
koberce nemám, co mám psy...nejde to udržovat, chlupy jsou všude

Maky a Trix
Člen
# Zasláno: 8 Lis 2011 11:02
- Nahlásit

Lucie od Arta
naopak, já si k velice chlupatýmu psovi pořídila koberec přes většinu našeho minibytu, protože se pak nikde nepovalujou chuchvalce chlupů, ale koberec spořádaně mění barvu od hráškově zelené po šedivou bluemerle

chvilka
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2011 12:14
- Nahlásit

prodám dámské kalhoty na výcvik ŠČUČKA typ EASY DUO RED
vel.XS pův cena 1.190.- prodám za 900.- plus poštovné, nové, neponičené,vyprané nošené 4 krát.
Důvod - dlouhé nohy

mejl lida.nov@seznam.cz

Grin
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2011 12:43
- Nahlásit

prodám za 200 Kč a odvoz tenhle stůl

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S098728 28/

akorát s červenýma nohama, stůl je používanej ale zachovalej, jenom má v jednom místě ošoupanej lak od myši

Grin
Člen
# Zasláno: 9 Led 2012 08:00
- Nahlásit

OK, nikdo se nechytnul, tak co za odvoz, nechcete ten stul nekdo zadara? Hrozne mi tady prekazi

brookbank
Člen
# Zasláno: 9 Led 2012 16:59
- Nahlásit

Ahoj, sháním menší mrazák, nevíte kde by se dal levně sehnat? případně někdo kdo by prodával? ideál okolí Brna

Dines
Člen
# Zasláno: 11 Led 2012 18:44 - Změnil/a: Dines
- Nahlásit

Daruji za odvoz starý plně funkční mrazák - tříšuplíkový -tuším Calex. Nejsem si jistá, jestli není starší než já, ale mrazí spolehlivě
Jsem z ČB

Biluška
Člen
# Zasláno: 11 Led 2012 18:49
- Nahlásit

Daruju dívčí brusle. Vel. 28,5 a 33. Okopané, staré, ale zcela funkční.

Grin
Člen
# Zasláno: 11 Led 2012 18:59
- Nahlásit

Dines
kolik se do toho vejde? myslim masa

Dines
Člen
# Zasláno: 11 Led 2012 19:02
- Nahlásit

Grin
kolik se do toho vejde? myslim masa
Odhadem do 40kg dobře tvarovanýho.
Brala jsem do něj Vetamix, ale tuším nikdy celých 50kg masa.(doobjednávala jsem do váhy těstoviny a pod.)

cernej caj
Člen
# Zasláno: 19 Dub 2012 07:42
- Nahlásit

daruji dámské modré kostkované obnošené kalhoty rejoice velikost M - kalhoty jsou zkrácené - zahnutý spodní lem zašitý snadno páratelným "rychlostehem"

Kalhoty jsou v dobrém stavu, barva teda už ne jako nová, ale nikde se nepářou, nejsou prodřené, na ven se psy ještě můžou být někomu vhod

Dle velikostní tabulky na webu rejoice:
OBVOD PASU: 80-83 (změřila jsem ráno 2x42 kalhoty jsou trochu pod pupek)
BOKY: 104-107

bud osobne v Brne nebo postou

cernej caj
Člen
# Zasláno: 20 Dub 2012 09:28
- Nahlásit

tak uz jsou zamluveny

nefritt
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2012 12:00
- Nahlásit

Prodám mobilní telefon LG-S310, černý, fotoaparát, MP3, FM radio, nabíječka, sluchátka. Zakoupen 4/2011. Cena 1200,-kč + poštovné.
nefritt@seznam.cz

malinka
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2012 14:05
- Nahlásit

Koupím vnitřní plexisklo(př. celá dvířka) Myčka nádobí stolní
GM Electronic MND1.
Nebo nevíte někdo, kde sehnat? Dílky

Hipík a Tonička a Rozinka
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 12:06 - Změnil/a: Hipík a Tonička a Rozinka
- Nahlásit

Daruju poukaz na slevu 500,- na koupi šicího stroje. Platí cca 3 měsíce...

Podrobnosti mailem, sagraphica na gmail.com

Eninka
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 18:46 - Změnil/a: Eninka
- Nahlásit

daruji....
ale asi je to spíš pro holky z okolí Brna.

lyže, lyžařské boty a vázání - boty na vel. 38, takže cca 40, mám to na půdě, dřív jsem aktivně lyžovala a pak přestala, lyže jsou nepoužitý, ale žádný carvingy, ale normální, kdo by měl zájem, vylezu tam a napíšu přesný značky všeho. Není to asi na žádný závodění, ale pro někoho, kdo semtam někde odpočinkově lyžuje a nechce se mu je půjčovat či kupovat..dále,
holky mám doma plno fakt pěknejch věcí - oblečení, některý úplně nenošený a některý jenom moc málo. Jsou to vel. M,povětšinou, v létě mám M, v zimě L
Jde spíš o věci ne do lesa, ale do práce a tak, a i společenský.
Většinou svetry, halenky, trika, riflovina (hlavně černé a kombinované). A aji boty, vel. 38 víceméně nenošené vůbec. Nosím z toho pár věcí a zbytek smutně čeká v šatnách na využití. Ale fotky sem dávat nejde, je toho hodně, spíš kdyby jste některá chtěla, nejlepší by bylo přijet a vybrat si.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 20:56
- Nahlásit

prodám boty zamberlandspirit gt lady

velikost 39 (délka vložky 25cm, šířka v nejširším místě 8,5cm).

Boty jsem koupila, prestože mě mírně táhly na pravé noze u malíčku, ale dala jsem na radu prodavače, že trošku povolí. Ne, goretex nepovolí. Jsou skoro nenošené (tak odhadem 60 km). koupeny srpen 2011, takže záruka do srpen 2013.

pořád jsem si říkala, že aspoň na nošení do práce dobrý (že ten mírnej tlak na malíček prostě vydržím), ale na základě diskuze o zimních botách jsem se rozhodla, že nebudu riskovat jakou koli teoreticky možnou deformaci nohy.

Ideálně osobní ozkoušení Brno a blízké okolí.

Cena 1000,- kč (jestli je reálný nošený boty prodat). Jinak jsou lehoučký, jak je na tom stav goretexu nevím, protože materiál se časem unaví a já v nich v dešti nebyla

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:00
- Nahlásit

Eninka
nemůžu na tebe najít maila. Stavila bych se někdy omrknout tvou sbírku, M (38) splnuju neco by se mi mozna hodilo obcas, protoze ja mam vsechno takovy pracovne - lesne univerzalni

Eninka
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:06
- Nahlásit

cernej caj

mám na tebe mobil, pisnu ti sms, abys měla mé číslo a dej vědět, kdy budeš mít cestu, můžu dojet dom kdykoliv, je to 1 km od Vídeňské od uzlu sjezdu z D1 od Prahy směr centrum

Vero
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:33
- Nahlásit

cernej caj
jestli je reálný nošený boty prodat

Jestli je do jara neprodáš a ještě kapku bys tudíž slevila, tak do mě kopni.
Teďka mám vyčerpaný finanční limity, jinak je to moje velikost i potřeby a líbí se mi.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:41 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

Vero
mas mail

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:48
- Nahlásit

cernej caj
Botky pěkný, akorát pro mě malý, škoda no.

LucieS
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:50
- Nahlásit

Eninka
Prosím fotku či značku a délku těch lyží, dííííky.
Na věci bych se ráda stavila, ale Brno je krapet z ruky .
Leda až jednou pojedem na výlet, tak se ozvu .

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 21:53
- Nahlásit

Maya
jojo, pěkný a lehoučký sou... jenže po hodince chůze mi v tom naběhne trochu noha a ... zkusila sem je letos na dovolenou a druhej den sem se do nich ani nedostala, jak noha jasne protestovala proti obuti tech "zarucene trosku povoli" bot. Uz nikdy v zivote nebudu verit prodavacum. A to byli jediny boty za cca 14 dni, na ktery sem narazila, ze mi nohu nedrtily, ale jen mirne tahly na pravy

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 22:36
- Nahlásit

cernej caj
Já mám nohu úzkou, to mě by na šířku určitě byly, akorát jsou moc krátký, já mám číslo 41.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Led 2013 22:58
- Nahlásit

Eninka
Dej mi ty lýže do aukce pro pejsky! Jestli je tedy opravdu chceš darovat a né prodat.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Led 2013 08:35
- Nahlásit

ještě mě napadlo, mám doma rifle v celkem slušným stavu - na volnočasový aktivity dobrý. Zepředu spíš bokovky, zezadu vyšší. Modrý. fotku dodám kdyžtak večer.
Velikost 28, tak +/- na postavu 170 cm, přes zadek a stehna cca 90cm, v tom místě pod pupkem jak končí tak cca 80.

DARUJI (brno a okolí nebo poštou) a pokud bude mít někdo chuť za ně pak něco dát, tak může pak dát něco na pejsky (dle Vlčáčkové nápadu

datli
Člen
# Zasláno: 4 Led 2013 08:44
- Nahlásit

Nemáte někdo k vyřazení běžky na výšku 150-160 cm?

Eninka
Člen
# Zasláno: 4 Led 2013 09:13
- Nahlásit

LucieS

fotku či značku a délku těch lyží, dííííky

jj, dám to semka, nejpozdějc zítra, až bude u mě někdo doma, aby to sundal dolů...

Vlčáčková

Dej mi ty lýže do aukce pro pejsky

ano, darovat, LucieS se ozvala první, tak kdyby je nechtěla, dám je do té aukce, a kdyby si je vzala, dám ti tam něco jinýho, já vůbec nevěděla, že je nějaká aukce pro psíky

Hipík a Tonička a Rozinka
Člen
# Zasláno: 4 Led 2013 09:18 - Změnil/a: Hipík a Tonička a Rozinka
- Nahlásit

...tak už nic

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání