Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / MVP České Budějovice
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Meta
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:38
- Nahlásit

Fajka
Vzchop se!!! Musíš si věřit. Ostatně, dělej to jako já - jak vidím auto plné psů, držím se za ním...Pokud jsou přede mnou alespoň dvě taková auta, jedu dobře...

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:40
- Nahlásit

Fajka
Dotazy klidně směřuj mě, jsem místní
A je fakt že jak píš Meta, tak i od toho Kauflandu je do blíž než od Tesca .... ikdyž né zas tak o moc Jinak jetě kousíček dál u Tesca směrem od výstaviště je další menší parkoviště (veřejný) na cca 50 aut..... jako do tý čtvrthodiny chůže tady není absolutně problém zaparkovat

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:42
- Nahlásit

Meta
Vzchop se!!! Musíš si věřit. Ostatně, dělej to jako já - jak vidím auto plné psů, držím se za ním...Pokud jsou přede mnou alespoň dvě taková auta, jedu dobře...
Tak přesně takhle jsme loni jeli na mezinárodku do Boleslavi a dojeli

Meta
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:44
- Nahlásit

Dines
Kruhy míváme u zadní brány. Takřka vidět na auto a muset to celé obcházet-to by mi pilo krev

Bára a Sam
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:46
- Nahlásit

Já se tam letos nedostanu, tak aspoň někdo něco nafotťe a hoďte to pak sem..

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:50
- Nahlásit

Meta
Jj, je to šílený a fakt nepochopim proč neotevřou aspoň i ten zadní vchod (celkově tam jsou 3 vchody) ..... asi to bude chtít nějakou petici nebo takněco

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:52
- Nahlásit

Bára a Sam
To já mám volno, ale asi letos nepůjdu - jen zaúkoluju kámošku ať mi koupí šampón

Fajka
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:53 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

Dines
Ulici snad ani nehledej . kohokoliv zastavíš a zeptáš se na Výstaviště, tak tě nasměrujou.... jinak je to tady - Budějice jsou díra a je to vlastně hned u hlavní silnice, takže žádný velký proplýtání se nikde
No supeeer to sem chtěla vědět díky...parkování neřeším, nevadí mi ani kus dojít ani zaplatit, tož se někde upíchnu.. . je jen abych nebloudila, páč to mám daleko a při hledání huž budu mít řízení plný brejle.. jedem až z Jablonce..

Bára a Sam
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:57
- Nahlásit

Dines
Jj, je to šílený a fakt nepochopim proč neotevřou aspoň i ten zadní vchod
protože nemají dost lidí na to, aby to ohlídali a nelezli tam lidi bez zaplacení..proto ho otevírají jen na obr akce jako je Živitelka, jinak je to zavřený. A navíc, to parkoviště není jejich, ale Tesca, proto musí bejt zadara.
A myslim, že před Výstavištěm a kolem je místa dost a když chce někdo parkovat zadarmo, tak si to holt musí obejít

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 09:59
- Nahlásit

Fajka
Není to těžký nejít, a to placený je vážně hned přes silnici od Hlavní brány
A ani město by nemělo být nikde zacpaný - o víkendu ráno

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 10:01
- Nahlásit

Bára a Sam
Jen pro Vaše info slečno - při živitelve normálně natvrdo vybírali i na parkovišti u Tesca - teda loni stopro, letos sem tam nebyla...
Dost lidí? Jednoho na lístky, jednoho veta a jednu babu do okýnka, maj říct, jim tam klidně půjdu brigádničit

Bára a Sam
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 10:04
- Nahlásit

Dines
při živitelve normálně natvrdo vybírali i na parkovišti u Tesca já to vím..a proč ne?dneska už platíš za parking všude..

Jednoho na lístky, jednoho veta a jednu babu do okýnka, maj říct, jim tam klidně půjdu brigádničit
tak běž, mám tam kámoše, jestli chceš kontakt

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 10:07
- Nahlásit

Bára a Sam
Jednoho na lístky, jednoho veta a jednu babu do okýnka, maj říct, jim tam klidně půjdu brigádničit
tak běž, mám tam kámoše, jestli chceš kontakt

No, ale pochybuju že to něco změní na tom, že bude zadní brána zavřená.....přece jen je to už za dva dny....

Bára a Sam
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 10:10
- Nahlásit

Dines
jj, letos už se to asi nestihne

jéé mě to mrzí, že se tam letos nedostanu..vždycky ten puch v těch uzavřených pavilonech, to se jinde nenajde

Dines
Člen
# Zasláno: 25 Zář 2008 10:16
- Nahlásit

Bára a Sam
Tssss - máš chodit k pudlům laky na vlasy, GlissKur nebo Dove pro lepší rozčesávání, vyparáděný paničky,.....

Lola1
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 09:25
- Nahlásit

Bára a Sam
mají otevřenou i tu postranní bránu?

all
Kdo tam kde vystavujete?

Asi se tam půjdu podívat.

terted
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 17:18
- Nahlásit

Lola1
Já se tam byla dneska podívat a byla otevřená i postranní brána, ještě se půjdu kouknout zítra

Lola1
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 19:43
- Nahlásit

terted
dík za info. Tak se možná potkáme.

terted
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 19:51
- Nahlásit

Lola1
no vím, že přišlo pozdě, ale aspoň přece v 9:25 jsem se zrovna vypravovala na výstavu jinak koukala jsem, že pod členem máš stránečky a došlo mi, že uz jsem na ně několikrát koukala ...já mám trpasličího pinče (www.trpaslicipinc.wbs.cz)

pinčové byli na výstavě dnes...

corgi
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 19:54
- Nahlásit

Vystava byla super, jen nas nastvala ta zavrena brana u tesca. Ale otevreny byl vchod na strane, takze jsme to nemuseli nastesti cele obchazet

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 19:57
- Nahlásit

Taky jsme jeli postraní bránou Žádná fronta, super.
Jinak jsme byly i na závěrečky a odsejpalo to fakt rychle, až mě to mile překvapilo.

rendik
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 20:08
- Nahlásit

Jj, díky bohu postranní bránu!

Lola1
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2008 18:05
- Nahlásit

terted
ahoj, dík za info. Počítala jsem, že jsou lovecká plemena v sobotu, no bylo to obráceně. V sobotu bych stejně nemohla. Šla jsem s jednou známou, která se o psy nezájímá, tak jsem si psy prohlédla povšechně, ale líbilo se mi tam.
Vím, že máš pinče, nechávala jsem ti pozdrav i na vašich stránkách.

KatkaM
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2009 20:38
- Nahlásit

Ahojte, nevíte někdo o fotkách ze závěrečných soutěží z Budějic 25.-26.4.? Ty oficiální na intercanis.cz nestojí za nic.

Děkuji

bilksa
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 17:13
- Nahlásit

Tak kdo se chystáte?? Doufám, že nubude takováhle zima, jinak se v tom kruhu ani nerozběhnu...

Lola1
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 22:03
- Nahlásit

bilksa
Jestli mi to vyjde, šla bych se podívat v neděli. Kdy a kde tam budeš?

Meta
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 07:03
- Nahlásit

My půjdem se štěnětem prvně - jen tak kouknout v neděli, v rámci socializace, skouknout hovíky. Ale - jestli bude hnusně, klidně zůstaneme v teplíčku To bude štěnice valit voči

bilksa
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 09:59
- Nahlásit

Lola1
Já budu s goldenem v kruhu 26. Budu s fenkou v mladých.

Kaccka
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 10:21
- Nahlásit

My jedeme s flatem do dorostu. Predpokladam, ze se vystavuje venku, ze jo?

bilksa
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 11:18
- Nahlásit

Jasně. Na příští týden ale hlásí celkem dobrý počasí. Jinak budou Apollo se Charlottkou jak prasátka a to se pak budou rozhodčí divit, co???

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání