Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / výstava Brno
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
Sterkule
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2007 14:59
- Nahlásit

no tak nám se na výstavě líbilo, akorát ty davy byli děs. Pesan se chtěl se všema kamarádit, tak mám ruce od vodítka červený ještě teď. Po té, co jsme vzdali chumel a šli do Zoo, už bylo líp. Teda pro psy, ne pro moje nohy, že... Byli jsme se podívat na ovečky, a po té, co si přečetli, že beran může být agresivní, takmáme dávat pozor a hned vedle cedulku, že ovce přeskakují plot a chodí si volně po Zoo,aby nezlobilki už jsem se nedivila vůbec ničemu. Celkově vzato fajn výlet.

Mucholabka
Zdravíme a doufáme že jste dobře dojeli

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2007 15:16
- Nahlásit

Sterkule
Ovečky se taky líbily. Buca si chtěla kousnout, prostrčila hlavu skrz šprušle.
Taky se pořád seznamovala se psama, hrůza, ručičky trpěly. Ještě že jsem nebrala Ašu, to by bylo krveprolití.
Dojeli jsme dobře, cestou tam i zpátky jsme měli v kupé pejskaře, cestou tam nás dokonce bylo šest lidí a tři psi v jednom kupé, to byla fakt zvýšená hustota obyvatel, Buca prděla, museli jsme větrat, ale byla sranda. S první pejskařkou jsem se seznámila hned na nádru, pak další zastávku přistoupil brácha a další dvě zastávky přistouily její dva odchovy-zlaťáci. Cesta parádně uběhla. Zpátky byla zse jiná pejskařka a bez psů. Nikomu nevadilo, že jsme neměli ve vlaku náhubek

Janoulinka
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2007 15:46
- Nahlásit

Ahojky, výstava byla perfektní, ale bohužel mi v nejméně vhodný okamžik kleknul foťák, tak chci poprosit, nemáte někdo fotečky RR?

wolfms
Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 18:51
- Nahlásit

Ahojda, výstava byla supr, jen bych chtěla poprosit, jestli jste někdo fotil ČSV, ozvěte se prosím, nemám jedinou fotku z kruhu, protože jsme měli sebou ještě štěndo a to s focením moc nešlo dohromady

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 19:02
- Nahlásit

wolfms
Jé, to štěndo jsme si fotili

wolfms
Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 19:18
- Nahlásit

Mucholabka

a mohla bych tě poprosit o fotku? nebudu to nikam dávat, jen si to doma uložím a budem se kochat

wolfms@seznam.cz

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 11:59
- Nahlásit

Kdo bude na Výstavišti v Brně teď o víkendu? Půjdu se tam (skoro na 100 %) podívat v neděli se šeltičkami.

petl
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 12:01
- Nahlásit

Vlčáčková
my budem

pawLINka
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 12:07
- Nahlásit

Ja tam v nedeli budu. )))))))))

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 12:16
- Nahlásit

Tak já už asi bohužel nebudu mít Leríska. Ale vzala bych Gefellku a Sabinku.

Shelticka
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 12:35
- Nahlásit

já tam jsem oba dny, ale nikoho nepoznám! takže jestli mě někdo budete zdravit, tak rovnou hlásit kdo jste

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 13:26
- Nahlásit

Nó, tak bezva. Mám hlídat v neděli psa... takže nevím, jak s tou výstavou. Teď jsem se to dozvěděla!

Eninka
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 13:36
- Nahlásit

jé, tak bych zašla kouknout, mohli bysme si dát třeba do klopy karafiát, abysme se našli

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 13:41
- Nahlásit

Eninka
Bezva. Budeš mít s sebou nějakého psa?

Eninka
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 13:55
- Nahlásit

Vlčáčková

že bych vzala Terku, aby všichni viděli, jak maj ukázněný svý psiska?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 13:58
- Nahlásit

Eninka
Skvělej nápad. Ale mám lepší... že bych Ti vrazila do ruky toho poblbanýho vořecha, co měl být jackrussellteriér od toho mého zákazníka. Páč když ho nechám se psisky na prodejně, tak ho po čtvrt hodině zabijou, magora, protože jim nedá pokoj. On je hrozně moc kontaktní a divokej!

Eninka
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 14:04
- Nahlásit

Vlčáčková

domluvíme se véčerom, ju?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 14:09
- Nahlásit

Eninka
Tak jo. Stejně teď dělám DPH ... za červenec a srpen 2011!!! Mám takového jednoho zákazníka ... takový zpoždění s doklady nemáš ani Ty, viď?

Hatty
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 15:20 - Změnil/a: Hatty
- Nahlásit

Dobrý den,
nabízím spolujízdu na zítřejší Brno 4.2.2012, 2 až 3místa volné z Prahy. Volejte 776 653 902

Monty
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 23:45
- Nahlásit

pawLINka
ty jedeš v neděli? jsem myslela, že v sobotu

worick
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2012 07:41
- Nahlásit

Ahojky, budem dnes po obědě Poznáte mně jednoduše - budu mít samojeda a berňáka....a budeme ti co je pořadatelé budou právě vyvádět Klidně se hlaste

Monty
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2012 08:01
- Nahlásit

vyfoťte mi prosím prosím někdo westíky

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání