Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / výstava Brno
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Sterkule
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2007 12:33
- Nahlásit

jorkaAmálka
díky mojí kapse spadl kámen ze švu

kiwikik
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2007 12:33
- Nahlásit

Syska
jo já to myslela že počítám že budeme v 9 tam tak okolo 8:30 bychom mohli vyrazit nebo jsi to myslela jinak?

Syska
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2007 12:35
- Nahlásit

kiwikik
Ne, jen jsem nepochopila, jak jsi to myslela ty...
Takže v 8,30 na zastávce ju? Kdyby se změnil time, dám vědět smskou...

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2007 12:41
- Nahlásit

Syska
ahoj, ty se mnou vůbec neluvíš

Syska
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2007 12:41
- Nahlásit

blanulinka1
Jakto?

Mar3
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2007 12:44
- Nahlásit

blanulinka1
nevim,estli s tebou mluví nebo nemluví Sys,ale znám lidi,co ses tebou nebaví fakt

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:24
- Nahlásit

Lidi, jedete někdo zítra do toho Brna? Já jedu s bráchou a Bucou. Můžeme se když tak potom nějak různě potkat a sejít? Prosím, kdo tam budete, abyste se ke mně hlásili, ráda Vás všechny poznám.

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:31
- Nahlásit

Mucholabka
Já tam budu rozhodně s číňankou na čumendu ( vystavujeme až v neděli ). Jdu se podívat na briardíky a na portugalský vodní psy. A samozřejmě koupit blbůstky co nutně potřebujeme )

Sterkule
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:39
- Nahlásit

Mucholabka
Noo, my tam budem s ko4kou a menšim strakatym modrookym a vetšim bloňďatym (australák a goldenka), tak pokud tě potkáme a nebo ty nás, tak se klidně hlaste Rádi Vás poznáme.

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:41
- Nahlásit

Doufám, že budu nezaměnitelná, páč budu mít bílého psa s flekama a brácha bude mít velký foťák a budu mluvit ostravsky, bo mam kratky zobak. Musíte se hlásit vy ke mně, já vás nikoho neopznám, a když přijdu a řeknu čáááu, ty si kočtyřka? každému s australanem, tak nevím portugalce taky skouknu, zajímá mě jedna fena.

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:42
- Nahlásit

Od kolika hodin to tam probíhá?

Frog
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:43
- Nahlásit

Mucholabka
No já se tam taky chystám. Ale v neděli. Doginu nechávám doma,protože začala hárat.. no ještěže jsem se prozřetelně nepřihlásila. Bych se asi zbláznila, kdybych vyhodila 700,- oknem...

Syska
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:44
- Nahlásit

Já, Mar3 a kiwikik se chystáme, ale v neděli...

Mar3
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:47
- Nahlásit

Frog
se tam potkáme budeš u dog ne?

Frog
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:50
- Nahlásit

Mar3
Jo jo, budu. Už se na vás těším. Ještě se půjdu podívat na Giordinku k boxerům. Holky budou vystavovat, tak jsem slíbila,že se stavím
Jéééé tam bude lidí. Ještě musím Agudíně koupit pořádný vodítko na obrany... už se těším,jak zase utratím celou výplatu za psa. Jen Ondřeje asi róhne..

Sterkule
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:52
- Nahlásit

Mucholabka
Fajn, tak pokud tě uvidíme, tak se budem hlásit, ačkoliv my moc přehlídnutelný asi taky nebudem Tedy aspoň zatím se nám se to nikde nepodařilo. Začíná to v 9. My se tam předtím ještě musíme taky dopravit od nádraží.

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 13:54
- Nahlásit

Sterkule
Odkud pojedete?

Sterkule
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:04
- Nahlásit

Mucholabka
Ze Žďáru nad Sázavou. Akorát se rozhodujeme, jestli máme jet tak,ať jsme na nádru v půl 8 a nebo ve čtvrt na 9

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:06 - Změnil/a: Mucholabka
- Nahlásit

My pojedem od nás 5:27 a na nádru budem v osm. Zkouknem v Brně náměstí a pak pojedem šalinó na výstaviště, snad nebudem čekat dlouho v řadě. Stačí očkovák?
Bych tam pak nerada sháněla nějakého veta kvůli blbé výstavě. A páč u nás to není zvykem, chodit se psem do ZOO, tak si tam pak možná i skočíme.

Mar3
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:07
- Nahlásit

Frog
tkato máme stejný,chcu obojek a postroj dneska došly prachy, v pondělí už skoro nebudo uzase

tak to pudeme giordince taky zafandit!!! neviš asi, v kolik sou boxeři co?

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:07
- Nahlásit

Mucholabka
U portugalců mě najdeš, budu tam asi jediná s naháčem ) Která fenka tě zajímá ?

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:08
- Nahlásit

Mar3
Doufám že se na nás přijdeš podívat !!!! Kiwikik bude mít prej transparent na podporu )))

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:08
- Nahlásit

Nevím, jak je celým jménem. Je taková menší, černá, import z Holandska Maui, a hlavně mě zajímá její majitelka

Syska
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:09
- Nahlásit

jorkaAmálka
Kiwikik bude mít prej transparent na podporu

tak to s ní odmítám jet v šalině... Né, to byla legrace. Se těším...

Mar3
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:10 - Změnil/a: Mar3
- Nahlásit

jorkaAmálka
jo,dojdeme - nebo teda chci dojít tam bude lidííí,snad to všeck ozvládnem voběhnout )) deš s juniorkou?

Sterkule
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:13
- Nahlásit

Mucholabka
no se spolehlivostí ČD počítám, že pokud pojedeme tím prvním vlakem, tak by jsme tam snad mohli být i včas,abychom stihli výstavu a nebo jednou přijedem včas a budem taky courat po Brně, aby se pesani prošli. My máme očkovák a i razítko od veta, který nám vetka radši dala.Naštěstí je v poho a nic za to nechce, takže jsme orazítkovaný kamkoliv,ale očkovák by měl stačit.

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 14:38
- Nahlásit

Mar3
Jasně, ale jak už jsem tady psala dřív - pokud dohárá. Nebo spíš pokud to na ní nebude moc vidět, zatím je to jak z vodovodního kohoutku ))

Zany
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2007 23:21
- Nahlásit

My tam budeme taky, v neděli u čínánků+ modrá šeltička,kdyby měl někdo zájem nás poznat, budu ráda.

Kira
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2007 01:10
- Nahlásit

Nemáte někdo náhodou místo na MVP v autě? Mám hodnou fenku AD, která celou cestu prospí. Přípěvek na PH je samozřejmostí. Praha - Brno dogoss@post.cz

Janik
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2007 12:26
- Nahlásit

Ahojky.....
Kdo máte katalog...napsali by jste mi jména Bišonků-psů-třída otevřená????Děkuji moc

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání