Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / Výstavní postoj
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
barborka1569
Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 13:07
- Nahlásit

blanulinka1

Jsem z Prahy 4, tak to bych se na ten cvičák Hafbo přišla podívat,díky za tip. No mezi jídlo bych jí nedávala, to nám o Vánocích takhle zlikvidovala linecký (slízala z nich čokoládu s oříšky) mohli jsme to vyhodit

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 13:45 - Změnil/a: blanulinka1
- Nahlásit

barborka1569
většinou ty hodiny "vmp" vede Alča, ta tu teď není, ale sleduj to, jestli tam nebude mít nějakou v září... Nebo v sobotu 25.8. jsou výstavy pro střední a velká, tak zkus zjistit, jestli by tě Zuzka (zuzka@hafbezobav.cz) nevzala (jestli by si byla ochotna vzít sebou stůl...) protože v září zatím žádnou jinou hodinu nevidím...

Goldi
Člen
# Zasláno: 22 Led 2012 01:23
- Nahlásit

Dobrý den, poradíte mi jak naučit fenu, aby nenosila ocas nahoru, je to dlouhosrstá kolie a točí ho jako špic do kolečka nad linii hřbetu. Vypadá to děsně. Budu ráda za každý tip nebo radu...

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Led 2012 11:16
- Nahlásit

Goldi
Nejsem koliář, ale naše plemeno mívá s ocasy taky problém. Znám handlery, co naučili psy v postoji dávat ocas dolů na povel - to by mělo jít celkem snadno např. pomocí klikru. Ale nejsem si úplně jistá, jestli jde totéž i v pohybu. Ti, kdo mají povel na ocas v postoji, v pohybu tenhle povel nepoužívají, možná zjistili, že to nejde. Ale každopádně by to šlo vyzkoušet - nejdřív naučit v postoji, pak zkusit ten povel vydat v pohybu.

Tony
Člen
# Zasláno: 22 Led 2012 23:17 - Změnil/a: Tony
- Nahlásit

corgi
Já vím, že některé šeltie (a ještě vlastně vím o stejné situaci u jezevčíků) jsou tak naučené i v pohybu jen si nejsem jistá humánností výukových metod , navíc pak takoví psi předávájí špicí ocasy dál v chovu

Barbucha z Prahy
Člen
# Zasláno: 23 Led 2012 09:00
- Nahlásit

Tony
Jo jo, přesně, vím, že nesení ocasu dolů někdo dosáhne, ale opravdu ne způsobem, ketrý bych já schvalovala, takže ho ani nebudu popisovat

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání