Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / Prosím poraďte
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
birma
Člen
# Zasláno: 9 Led 2018 08:13
- Nahlásit

Lenka33
jak dlouho ho máš a jak moc jsi si jistá věkem? Neboli jak moc jsi si jistá dobrým výběrem chovatele?
Třeba tady je diskuse ohledně váhy u štěňat jorků a to tvoje je zcela mimo....

Lenka33
Člen
# Zasláno: 9 Led 2018 16:14
- Nahlásit

Je narozena 20.9 mam to napsané v papírech protože je papírová Ja ji koupila v Americe v puppies tsdy se štěňátka kupujou takhle

Lenka33
Člen
# Zasláno: 9 Led 2018 16:18
- Nahlásit

V dospělosti by mela vážit 1.25 Kg

birma
Člen
# Zasláno: 9 Led 2018 17:49
- Nahlásit

Lenka33
pokud ses rozhodla si pořídit zvíře ve velikolsti, která hraničí s týráním a s velikou pravděpodobností sebou ponese zdravotní problémy a rizika po celý život psa, tak se možná nediv, že se té dospělosti ani nedožije

Fousisko
Člen
# Zasláno: 16 Led 2018 15:53
- Nahlásit

birma

Já bych asi nebyla tak radikální. Moje známá má taky pidipsa, který nemá ani kilo a půl a je to naprosto zdravé a pohodové zvířátko..
Jinak ale souhlasím, tyhle pidivelikosti už považuji za čistě lidské sobectví...mít něco, co je na nás totálně závislé a bez nás by nepřežilo ani den.

birma
Člen
# Zasláno: 16 Led 2018 16:04
- Nahlásit

Fousisko
Moje známá má taky pidipsa, který nemá ani kilo a půl a je to naprosto zdravé a pohodové zvířátko..
kamarádka měla taky - jorkšírka byla schopná ujít až 60 km. Jenže pak se raštila do hlavičky a to super zdravé zvířátko to bohužel nepřežilo. U téhle velikosti je riziko otevřelých fontanel hodně velké a to může být smrtící.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 19 Led 2018 12:58 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Chtěli bychom středně velkého psa
Tak to je jasny, poridte
APBT

který se hodí k dětem (máme 6m miminko)
jasny takze to chce modlovou radu 4BABY cili
APBT4BABY

(máme 6m miminko)
trochu prerostly miminko ne? ze Vy ho futrujete ATB?

který je zároveň aktivní a bude schopný s námi sportovat (kolo, běh, dlouhé procházky).
jasny takze variantu TREK cili
APBT4BABYTREK

Zároveň plemeno, které není zhýčkané a samá choroba...
správná volba, tedy linii ATLET takze to mame
APBT4BABYTREKATHLET

Bydlíme v RD, takže k dispozici by měl zahradu i denní venčení. Preferujeme plemeno s krátkým chlupem. Jinak boudu máme zděnou vedle domu, takže ideálně plemeno, které je zvyklé celoročně venku a domu se jít "na chvíli ohřát" navečer ke své rodině.
Tak tak s kratkym chlupem na celorocni pobyt venku, spravne jen tak na nej cokla za*ranyho, jen at se tuzi! V tom pripae by to mel byt:
APBT4BABYTREKATHLETALLWEATHER

Předem moc děkuji za typy.
Rado se stalo, akorat bych poprosil, muzete mi napsat, co za plemeno jste Vy, vubec jsem ten TIP nepoznal.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání