Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Špicové, špičky, špičátka
<< 1 ... 306 . 307 . 308 . 309 . 310 . 311 . 312 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:25
- Nahlásit

Maya
diky, sis mohla nechat pro sebe

zas mozna, kdyz by to nekdo rozjel a byl ochotnej se o to trochu starat, prolinkovavat fotky z fb a tak?

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:26
- Nahlásit

Pěknej pejsan.
Lapiny nejsou zase tak odlišný vzhledově, hlavně povahou.
Fotky se tady dávají blbě, na to je fejs lepší. .

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:27
- Nahlásit

cernejcaj
Vokoun vypada super
bych dala nejajy fotky ale kdyz me v ty opere nefunguje nahrajto ani jiny hostingy co jsrem nasla a proste tu fotku z mobilu sem nedostanu nez jak odkaz na to sdileny google album coz je naprt

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:27
- Nahlásit

cernejcaj
Vokoun vypada super
bych dala nejajy fotky ale kdyz me v ty opere nefunguje nahrajto ani jiny hostingy co jsrem nasla a proste tu fotku z mobilu sem nedostanu nez jak odkaz na to sdileny google album coz je naprt

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:31
- Nahlásit

kuron
jj nahrat na fb fotky z mobilu jd brnkacka proto to taky kazdej dava tam

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:37
- Nahlásit

kuron
diky

tak ja cekam, ze lapina by mohla byt kombinace spice a ovcaka, tak su zvedava pak, taky bych ji jednou rada mela...

jo, na fb to jde o neco lip, odpada to nahravani nekam, ale da se dat i odkaz na fb, takze to uz neni zas o tolik horsi, hodim na fb + hodim sem a je to.

Maya
a nemuzes pouzivat dropbox? (ja nahraju fotku do dropboxu - telefon ma appku a da se i z webu prohlizec - a z appky hodim odkaz, kdyz uz nic

me teda uz je celkem jedno, jestli fotku nahraju na fb a nebo ji hodim na web a dam odkaz...

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:38
- Nahlásit

Maya
Štěňátka Lapin a destruktivní???????????
Přišel jsem jen o čtvery boty a ostatní členstvo rodiny je na tom podobně. Zahrádka je vhodná tak pro Surikaty ,zbytek stromečků jsem raději obalil pletivem.
Jak říká jedna šťastná majitelka lapinky "je to klokan křížený s krokodýlem"!
Po prvním roce se hodně uklidnil a je to rozmazlený zlatíčko a závislák . Mám ho pořád za zadkem.

Ten fejs.by na fotky byl nejlepší,dávat je sem je fakt problém.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:48
- Nahlásit

kuron
vis ze tohle mas psat, az bude stene doma, aby se to nedalo rozmyslet?

klokana uz mam doma vpodobe spice, krokodyla bych k tomu mit taky nemusela

vzdyt sem se muze dat odkaz na fotku z fb, kdyz uz je na fb a sou to jen dve kliknuti navic

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 10:59
- Nahlásit

cernej caj
Neber to tak doslova, všechna štěňata jsou stejná a Lapiňátka jsou fakt zlatíčka. Jsou to milý potvůrky který lehce rozmazlíš a když se nenudí, tak jsou v pohodě. Rychle se učí a jsou hodný. Budou se kamarádit s každým zvířetem , prát se neumí a nemusím se bát, že by se třeba i náhodou ohnal po dětech. Raději odejde. Nemají v sobě vůbec žádnou agresivitu a loveckej pud taky ne. Jsou to pohodáři a věčně "vychechtaný.

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:00
- Nahlásit

cernejcaj
no ja sem fotku primo z fb nedam protoze tam lezu pres apku a tam neni odkaz takze jedine ulozit do tlf a pak mi nefungujou ty hostingy
zkusim doma ten dropbox to neznam
kuron
no asi tak nejak jsem to slysela fakt oproti spicovi masakr
uz se vidim jak buduju istnaty draty aby mi pes nezdrhal z kotce a pak vubec me vystehujou i se psem kvuli zniceny zahradce a nebo minimalne pristich 15 let budu poslouchat ze jsme meli mit zase hodny spice

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:01
- Nahlásit

My jsme přes den v práci a tak je doma sám a nudí se.
Pokud je víc psů,tak je to v pohodě.

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:05
- Nahlásit

Namontoval jsem do dveří na zahrádku dvířka pro psa a tak může ven kdy se mu zachce. Je to nejlepší řešení. Sám se může rozhodnout ,jestli chce být s náma,nebo venku.

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:06
- Nahlásit

kuron
no co jsem cetala v tech skupinach tak nektery loveckej pud maj a nektery dost vyraznej pasouci
nektery hodne stekaj a nektery skoro vubec a nekteri psi samci nemusi jiny samce
co se vsichni shodujou ze milujou kocky a vodu
no proste loterie jako u kazdeho jineho plemene
holt me vlci spic Kim co se tyka povahy nasadil latku hodne vysoko a tu by neprekonal ani jinej spic takze ze ji neorekona ani lapina je mi rak nejak jedno

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:11
- Nahlásit

kuron
jakoze ti chodi domu treba mokrej? to by se mi asi mic nelibilo
u nas bude mit venku psa a kocky a domu pujde kdyz bude mit dovoleno coz je tak nejak skoro furt : D ale alespon si ho otru

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:37
- Nahlásit

kuron
nemas problemy s bahnem vevnitr dyz je venku hnusne?

Maya
ja na fb lezu z opery a teda kdyz, tak pouzivam ten dropbox hodne (ma to i ikonku v galerii fotek, staci vlezt do galerie a z ni to tam nasdilet)

byl Kim tak jinej proti tomu vasemu starsimu?

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:51
- Nahlásit

cerbejcaj
jj byl jako ne ze by mi Kim taky nepripravil horky chvilky
ale v zasade to byl easygoing flegmous co nic neresi tudiz zivot s nim byl v tech beznych vecech jednodussi
neresil auto mesto kotec samotu noveho psa atd proste nic bral to jak to je a to fakt hodne usnadnovalo zivot, vsak mam srovnani s Dorinem
ale to fakt neni typicka povaha vlcich takze bych ji necekala ani u jineho spice

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:55
- Nahlásit

cernej caj
tak ja v galerii dropbox nemam ale mozna to tam je az se to nainstaluje
fb pres prohlizec je teda min prehlednej nez pres tu apku ake zase teda jdou ty odkazy asi

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:01
- Nahlásit

Maya
Když nejsme doma,nebo je hnusně tak může akorát na verandu. Domů může až po očistě.

A pokud mají loveckej pud,tak minimální.A co do povahy,tak zatím překonává všechny moje minulý psi o několik tříd. A to jsem si po Kolii myslel,že lepší pes není

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:06
- Nahlásit

Maya
no taky to tak je s timickem, co je flegmous totalni a akorat obcas nejaky potize bud z jeho predeslyho zivota nebo zasteka na psa, zato hystericka ferinka s nizkym prahem vzrusivosti stoji za to

tak mrkni, ja to mam schovany pod tim otocenym "v", normalne prednahranou apku od vyrobce a staci se prihlasit google uctem

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:09
- Nahlásit

kuron
co ste meli driv za psy?

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:16
- Nahlásit

Pokud nejdu přez Rajče,tak sem fotku nedám.

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:17
- Nahlásit

Mám tam hrubku /přes/ pardon.

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:20
- Nahlásit

cernej caj
Kolii, Malamuta a posledních 15 let křížence podvraťáka s Jezevčíkem. A nesmím zapomenout na "nalezence" Labradora. Ten zůstal u tchýně, ale ta bydlí blízko.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:34
- Nahlásit

kuron
tak to je taky pekna sbirka

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:35
- Nahlásit

kuron
tak po malamutovi a jezevcikovi musi bejt lapina zlata to je jasny
cernejcaj
js tu dropbix nemam jen mikrosofti onedrive
ono tenhle tlf je od tech prednastavenejch uz osekanej
neni tu ani prehravac a radio!!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:38
- Nahlásit

Maya
tak radio nemam ani ja (ty telefony nemaj prijimac, protoze dneska je kazdej online prece), tak onedrive neznam ale mozna to bude podobny, dropbox muzes zkusit doma

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 12:58
- Nahlásit

Maya
Na Malamuta jsem byl poněkud mladší, jezevec byla vyčůraná a hysterická fena, ale Kolie byla super pes. Taky fena. Labradorka je taky zlatej pes a vděčnej.

Co na fejsu založit skupinu českých Lapin. Možná by se přidaly ostatní majitelé Lapin a byly by fotky.

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 13:18
- Nahlásit

cernejcaj
onedrive je microsoft cloud jsem to ani nezkousela jak to funguje kdyz mam na zakohy google
kuron
tak ji zaloz tu skupinu nejspis asi i s anglickym popisem a verejnou kdyby tam chteli zavitat nejaci cizinci ne?

kuron
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 13:49
- Nahlásit

Najděte si na fejsu Lapinkoira CZ

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 14:02
- Nahlásit

kuron
prej nic...

<< 1 ... 306 . 307 . 308 . 309 . 310 . 311 . 312 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání