Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Krmivo Trainer
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Olina
Člen
# Zasláno: 19 Čen 2007 23:05
- Nahlásit

fosilia
To sem ale blázen...ona je ve složení opravdu "rýžová glutenová moučka" - doslova. Hmmmm......Tak to radši nebudu řešit, aby mi nenarostla větší hlava..

fosilia
Člen
# Zasláno: 19 Čen 2007 23:10 - Změnil/a: fosilia
- Nahlásit

Olina ale v texte ktory pisem ma byt spravne ryzovy protein a jeho vztah k firme Menu Foods a umrtia s nim spojene.
Ryzovy gluten je len vedlajsí produkt ziskany pri vyrobe ryzového skrobu a sklada sa z glutenu. Celkom lacna surovina ale ucinna na zvysenie proteinov. Vyrobok ma az 63% NL pri 13% vlhkosti.

žofka
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2007 09:10
- Nahlásit

emikami
Ano.

Cituška
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2007 09:20
- Nahlásit

ahojky

krmím Trainer fittnes jehně + rýži + brambory, a mám alergickou fenu na bůhví co a tohle je jedné krmení, které ji sedí a nedělá problémy. Použila li jsem jakékoliv jiné hypoalergenní krmivo (RC, Kronch atd.) okamžitě opět svědění, zvracení a podobně.
Takže jinou volbu ani nemám,jinak jak fena vypadá se mrkněte na www.cituska.websnadno.cz
je na tom už 2,5 roku

Olina
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2007 10:49
- Nahlásit

Cituška
Krásný štěňátka!!! Já chci taky boxera!!! jenže ho není kam dát..

Cituška
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2007 12:21
- Nahlásit

Olina

Olina
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2007 14:44
- Nahlásit

Cituška
Abych to vysvětlila....Rodiče měli boxerku Peggy. Oddanějšího psa jsem ještě nezažila. Když se mi narodila dcera, tak Peggynka chtěla taky miminko, tak měla falešnou laktaci, když se malá ozvala z kočárku, Peggy "brečela" s ní u ní...Ale musela jsem dávat pozor, aby mi ji náhodou neodtáhla v zavinovačce k sobě do boudy. A když byla dcera větší (2 roky), tak se dělily o 1 rohlík: jednou kousla dcera-jednou Peggy. Je fakt, že když jsem to zjistila, tak se o mě pokoušely mdloby, ale fena to byla fakt úžasná..
Teď mám knírka, ale vztah, který jsem měla s Peggynkou to asi není...

Cituška
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2007 15:06
- Nahlásit

Olina

to chápu, boxer je totiž vyloženě rodinný pes a děti zbožňuje, naše Cita se od Páji (12letýsyn) nehne ani na krok

Olina
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2007 11:28 - Změnil/a: Olina
- Nahlásit

Cituška
Jenže já nad nima tak slintám (ne nad granulema....nad bexerama), že má manžel obavy, abych domů nějakého nepřinesla. Nejhorší je to teď na jaře, kdy je nejvíc štěňátek..

AOZ
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2007 15:01
- Nahlásit

Tak Trainer přišel už ve čtvrtek, ale ještě nekrmíme. Přečetla jsem si totiž složení a "návod na použití" v češtině a teď sháním tu letní vodu. Nevíte někdo, co to je ???

pigie
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2007 17:46
- Nahlásit

AOZ
co?

AOZ
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2007 18:06
- Nahlásit

pigie
No přečti si to na pytli. Mám Trainer Daily maxi, tam píšou podávat samotné nebo zalít letní vodou, tak jí sháním. Ty to tam nemáš??

pigie
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2007 20:15
- Nahlásit

AOZ
necitala som, ale to bude asi preklad vlaznej vody

AOZ
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2007 20:24
- Nahlásit

pigie
To je mi jasný, základy AJ mám,ale docela mě to pobavilo. Co bych dělala v zimě?

reneeska
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:29
- Nahlásit

Tak co krmíte? Vydrželi jste na něm? Nebo nespokojenost?

pigie
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:32
- Nahlásit

reneeska
My stale krmime ;) Spokojnost najvacsia, kedze je to jedine krmivo, po ktorom pes ma fakt tuhu stolicu Dokonca aj pes to stale zere

reneeska
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:37
- Nahlásit

pigie
A který konkrétní?
Mě paní od traineru na výstavě doporučila vzít na ozdravení tu fitness řadu a pak třeba přejít na profesional. Tak nevím.

pigie
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:44
- Nahlásit

reneeska
Jednoznacne stale fitness aspon podla mna, tie su naj. My krmime fitness ADULT FISH & POTATOES MEDIUM-MAXI

reneeska
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:47
- Nahlásit

pigie
ok, zkusím tu fitnessku, ale těžko se mi vybírá konkrétní, jelikož prostě alergii nemá. A podle vzorků asi prv poznám, ona co je nový to je dobrý, takže ty mi sežere. leda nabídnout všechny a vyber si

pigie
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:55
- Nahlásit

reneeska
Nas pes od traineru zral teda vsetko, ale kedze ma problemy, tak sme zistili, ze len toto je OK. S radou sa netrap, proste nieco vyber a mozes to potom zmenit, ja som psovi ani nemiesala krmivo, prechod bol razovity (jeden den jedno, druhy druhe) a kedze je to rovnaka znacka, tak sa ani nijake valne zmeny nediali. Tu zmenu sme videli az ked sme prisli na kombinaciu ryba a zemiaky, kde sa to viditelne zlepsilo

reneeska
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 16:56
- Nahlásit

pigie
OK, tak díky za zkušenost

Opicka
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 17:03
- Nahlásit

Já krmím trainer fitness ryba+brambor.Pes běhá v sezoně skoro každý víkend dostihy a je ve špičkové kondici,docela jsem se bála protože je tam málo tuku.Je alergický na pšenici a mnoho dalšího a měl průjmy.Dva roky jsem ho krmila royal caninem sensible,ale průjem měl pořád i když menším.S trainerem se to srovnat nedá.Určitě doporučuji vyzkoušet

Bela
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 17:04
- Nahlásit

reneeska
my doplnkovo davame Trainer energy a musim povedat, ze som tiez spokojna

Eimy
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 21:46
- Nahlásit

reneeska
My teď krmíme Trainerem Pofesional.. A spokojenost, ale moje psice je pažravec, je jí jedno co žere, vypadá po všem stejně a všechno žere stejně...

reneeska
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2008 22:04
- Nahlásit

Eimy
Moje taky žere (sežere vše), ale teď je nějaká přešlá

dominno
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2017 23:19
- Nahlásit

Kupoval jsem svýmu pesanovi granule Optimanova v juko krmivech a velice mu chutnají, můžu jen doporučit

lucka16
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2017 23:25
- Nahlásit

souhlasím, mýmu vlčákovi taky nejvíce chutnají granule optimanova, který mu pravidělně kupuji v juko-krmivech

terezz
Člen
# Zasláno: 2 Bře 2017 21:24
- Nahlásit

Když krmiva pro psa, tak jedině z juko krmiv, tam mu každé žrádlo nejvíce chutná. Mají zde na výběr z granulí různé kvality a ceny, takže se tam dá opravdu dobře vybrat.

jancas
Člen
# Zasláno: 5 Bře 2017 21:28
- Nahlásit

v juko jsem pořizoval granule optimanova s lososovou příchutí a ujali se

jancas
Člen
# Zasláno: 5 Bře 2017 21:36
- Nahlásit

Zkrátka optimanova a juko, to je topovka

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání