Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Domov pro nechtěné pejsky Argon
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:29
- Nahlásit

akdrm

...že tu žebráte... - Vážený pane, já nežebrám.

proč bych měl nějakým psům pomáhat... - Tak po tomto už chápu, proč píšete co píšete, nemáme si už co říci. Je vidět, že jste nezištný, obětavý člověk připraven pomoci ... že?

aren
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:30
- Nahlásit

Argon
A ještě k té ceně: 2000 není zas takový kšeft, si myslím, např. čivava nebo jork toho moc nespotřebuje, aby musel být prodáván za 10000,- Kč, nemyslíte?
Moc nerozumím. Nikde jsem neřekla, že prodávat čivavy nebo jorky za 10000 je ok.
Jen píšu, že pomoc při prodávání psů, je pomoc chovateli, ne pomoc psům.

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:36
- Nahlásit

aren

Já Vás chápu, také nemám radost z toho, že chce někdo za pejsky peníze. Jen s tím prostě nic nenadělám. A momentálně je priorita aby štěnda našla domov, ne aby majitelka přišla k penězům.

A myslím, že basset prožere víc než paní dostane, toť můj názor.

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:43
- Nahlásit

Vážení spoluobčané,

myslela jsem, že se mi dostane pomoci. Potřebujeme půjčit, ne žebrat! A když už pomoci nechcete, alespoň nehaňte, co pro ty psy děláme.... já jsem zde spokojená, musím se odstěhovat kvůli psů, kterým jsem odhodlaná pomáhat. Takže, prosím, jděte kritizovat jinam, třeba do sekce Chovatelské stanice, tam mají peněz na rozdávání . . .

Příklad: fena ČsV potřebovala pomoci, chovatelka odmítla ... nyní je v jednom útulku další pes z jejich CHS, znovu jej odmítla. Na co tedy ty chovatelé berou toliko peněz, když nejsou schopni a ochotni ujmout se na čas "svého dítěte"?!

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 22:13
- Nahlásit

Argon
...že tu žebráte... - Vážený pane, já nežebrám.
jen otázka toho, jak si kdo tuto činnost představuje...osobně to nepovažuji za nic špatného...

Je vidět, že jste nezištný, obětavý člověk připraven pomoci ... že?
no to rozhodně...je však otázka JAK A KOMU

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 22:16
- Nahlásit

akdrm
no to rozhodně...je však otázka JAK A KOMU
Mluvím samozřejmě o psech.

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 22:39
- Nahlásit

Argon
Mluvím samozřejmě o psech.
to je u mne stejný

aren
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 22:41
- Nahlásit

akdrm
to je u mne stejný
proč bych měl nějakým psům pomáhat..

Hm, hm.

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 22:44
- Nahlásit

Argon
Příklad: fena ČsV potřebovala pomoci, chovatelka odmítla ... nyní je v jednom útulku další pes z jejich CHS, znovu jej odmítla. Na co tedy ty chovatelé berou toliko peněz, když nejsou schopni a ochotni ujmout se na čas "svého dítěte"?!

a kde jako berou chovatelé tolik peněz?

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 22:47
- Nahlásit

aren
Argon
Kolika psům jste pomohl/a Vy? Když už jsme u toho uvědomování si ...
hele na to že tu žebráte jste docela ofouklá ne?
proč bych měl nějakým psům pomáhat...
nepřímo jste žebrala i u mne, tak jsem zareagoval...je to jasný?

aren, zde to má trochu jinou souvislost aspon top v ni bylo mysleno....

aren
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 10:47
- Nahlásit

akdrm
zde to má trochu jinou souvislost aspon top v ni bylo mysleno....
No budiž, ale dalo se to vykládat fakt různě.

overgod
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 15:02
- Nahlásit

aren
promin....mnohdy toho chci napsat hodne a priznam se, ze bych tomu mohl dat vice, aby to bylo vice srozumitelne...omluvouvám se, máš tentokrát více než pravdu...ale jen tentokrát to jistě chápeš .d :d

aren
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 15:08
- Nahlásit

overgod
Mně se omlouvat nemusíš, to spíš Argonovi (Argonce).

overgod
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 16:17
- Nahlásit

aren
Mně se omlouvat nemusíš, to spíš Argonovi (Argonce)
vzhledem k jejimu stylu diskuze, kdy nekdo prijde zadat o penize a reaguje, tak jako ona, rozhodne ne

aren
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 16:34
- Nahlásit

overgod
IMO jsi začal rýt ty, ona se ohradila až to na ni bylo příliš.

overgod
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 18:38
- Nahlásit

aren
mohu vědět, co Ti přijde jako IYO rytí?

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 18:46
- Nahlásit

aren
IMO jsi začal rýt ty, ona se ohradila až to na ni bylo příliš
čéče,mě tentokrát,zcela vyjímečně!!! ,přijde,že on zrovna moc neryl,docela mě překvapilo,že hned nevybalil ten svůj repertoár.Bych řekla,že se držel dost zpátky,do jistý doby...mě spíš přišla kapku moc prudká zadavatelka.

overgod
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 18:51
- Nahlásit

davidkova renata
tak a mám vybráno!!!!

PS.
kolik lidí pozvem? jako na svadbu myslým

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 18:55
- Nahlásit

overgod
kolik lidí pozvem? jako na svadbu myslým
Moc ne,je to drahý!

overgod
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 18:57
- Nahlásit

davidkova renata
však donesou dary...a pak omylem vypne elektrina, voda i plyn ...nooo smula.....

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 18:59
- Nahlásit

overgod
však donesou dary
No jen aby!!! Esi to bude něgdo z fora,tak mám vobavu,že si eště něco vodnesou!Musíme bejt vostražitý...

argosek2
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 21:37
- Nahlásit

davidkova renata

ja si nejdriv myslel, ze argon je overgod a ze si z nas strili .
ale pak jsem kouk na ty strankyu a zamiloval jsem se..2 nemecke oharky...ueeee..ja chci fenu oharee..maaaamiiiiiiiii

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 21:39
- Nahlásit

argosek2
2 nemecke oharky
No ty sou vid? A vypadaj moc pěkně! Sem si na tebe vzpomněla!A ty štěnda basetů sou taky nádherný,jen je tam problém,viz výše...

aren
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 21:46
- Nahlásit

davidkova renata
přijde,že on zrovna moc neryl,docela mě překvapilo,že hned nevybalil ten svůj repertoár.Bych řekla,že se držel dost zpátky,do jistý doby...mě spíš přišla kapku moc prudká zadavatelka.
No, to musím přiznat, že to mně překvapilo taky , mohlo to být horší, ale zadavatelka je tady nová a to nemohla vědět.

overgod
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2007 22:02
- Nahlásit

aren
to je snad jedno, co mohla a nemohla vedet? dulezity je, ze prisla zadat o pomoc a cloveku, kterej vyjadri neduveru ci pochybnost vpali, kolik ze prej zachranil psu on....nehlede k tomu, ze me tedy nova neprijde....protoze prave tahle reakce mne prijde v danou chvili docela nelogicka a navic lidi z urciteho okruhu se me na to ptaji stale,... protoze vedi, ze se tomu nijako extra nevenuji

tobe tato jeji otazka v tu chvili prisla logicka? mne moc ne

wensday
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2007 20:54
- Nahlásit

Argon
něco nového ve shánění financí ? Zkusíme se nějak domluvit, ozvi se na telefon nebo mail http://www.psiduse.cz/index.php

TTV
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2007 10:38
- Nahlásit

Dobrý den, nic nového... dokud nebudeme o.s. lidé nám věřit nebudou... je smutné, že to berou všichni jako žebrání, ale my nežebráme. Je to prosba.

overgod
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2007 11:08
- Nahlásit

TTV
Dobrý den, nedělejte prosím ze sebe ublížené...slovo žebrat zde bylo uvedeno jako reakce na určitý styl komunikace......kadej normální jedinec chápe, že prostě žádáte či prosíte...bohužel to fakticky k žebrání nemá v našich podmínkách daleko....ale to jsou jen slova a ta nic neřeší....

dejavu
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2007 12:18
- Nahlásit

TTV
Dobry den, rada bych vas poznala a seznamila se podrobneji s vasi cinnosti, abychom v budoucnu pripadne mohli spolupracovat.
Prosim, pomahate take s inzerci psum, co jsou z utulku? Muzete strucne vysvetlit, jakym pejskum pomahate a jakymi metodami, pripadne vase podminky, abych se s vami mohla spojit, pokud budu vedet o vhodnem kandidatovi na vasi pomoc? Je bezplatna pro utulky i majitele nebo mate nejake taxy za umisteni? Jak hledate nove majitele pro pejsky? Ptam se takhle verejne proto, abychom se vsichni, kdo zde pomahame psum v nouzi dozvedeli, kdy se na vas kdo muze obratit a jak muzete pomoci, doufam, ze se nezlobite.

Kreis
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2007 12:45
- Nahlásit

TTV: Argon
Věčně se smějeme lidem co skočili na špek, tak se nedivte že si chce většina lidí informace ověřit dřív něž pošle peníze na drogy feťákovi....... Jakým způsobem to dělají nemusí být vždy příjemné.....

napiště více info a třeba se s tím dá něco dělat.....

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání