Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Domov pro nechtěné pejsky Argon
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 17:27
- Nahlásit

Dobrý den,

Jsme rodina, která pomáhá pejskům v nouzi. Pracujeme na založení o.s. - vše by mělo být ještě letos vyřízeno. Nyní máme velký problém: Potřebujeme se ještě v říjnu přestěhovat do nového objektu, ale bohužel je to tak narychlo, že nejsme schopni sehnat potřebné finance. Jedná se o částku 7.000,- Kč na první měsíc nájmu (říjen 2007). Vím, že v dnešní době není lehké peníze vydělat a že si lidé nedůvěřují, ale stejně to musím zkusit. Je to pro nás životní šance, která znovu nepřijde. Tímto Vás žádáme o jakýkoliv příspěvek našemu azylu, vše Vám doložíme, nemáme potřebu se obohacovat, penízky půjdou rovnou do rukou majitele nemovitosti. Je samozřejmě možné dohodnou se pouze na půjčce - v listopadu 2007 budeme již moci peníze vrátit. Takže pokud můžete, pomozte prosím ... předem Vám všem moc a moc děkujeme za jakoukoliv pomoc! Krásný den.

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 18:11
- Nahlásit

No ve mne vzbuzujete trochu pochybnost...hjestli budete schopni těm pejskům fakt opravdu pomáhat, když je momentáln 7000 problém....

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:38
- Nahlásit

Je mi opravdu líto, že jste nepochopil/a podstatu problému - jsme jen lidé, živí nás zaměstnání (tedy manžela, já jsem na mateřské) a navíc žijeme v podnájmu, což je právě onen problém ... máme dostačující měsíční příjmy, nikoliv však velké rezervy. Problém spočívá v času: máme zaplatit nájem na říjen tady i tam (při podpisu smlouvy), to nelze, proto sháníme pomoc - půjčku, poté nám bude (do 30.10.2007) vrácena kauce za tento dům (po skončení výpovědní lhůty 1 měsíční) a my peníze budeme moci vrátit. Je Vám to už jasné,prosím? Netuším, proč tvrdíte, že nedokážeme pejskům pomoci - podívejte se na naše stránky, pomáháme denně!

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:40
- Nahlásit

Argon
podívejte se na naše stránky
No já bych ráda,tak sem dejte na ně odkaz

Bela
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:42
- Nahlásit

davidkova renata
http://daruji-psa.okamzite.eu

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:44
- Nahlásit

Děkuji za doplnění odkazu

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:46 - Změnil/a: davidkova renata
- Nahlásit

Bela
Dík
Posílám odkaz na ty štěnda,jestli si ta holka nepřivezla dneska něco ze Snu zvířat.
Jsou teda ještě v Praze,jestli to dobře chápu?

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:50
- Nahlásit

davidkova renata

Ano, jsou v Praze u majitelky-chovatelky, čekají na poslední přeočkování a poté je doveze k nám.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:52
- Nahlásit

Argon
Ok,tak třeba to vyjde.Možná se ozve až po víkendu,tak vydrž

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:54
- Nahlásit

davidkova renata

V pořádku, nevadí...ale bylo by lepší dát jí kontakt na tu paní: lucie.rehurkova@seznam.cz

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:57
- Nahlásit

Argon
dobrá,doplním to a dole je ještě mobil,ten taky platí ne?

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 19:59
- Nahlásit

davidkova renata

Ten je můj, její bohužel nemám... komunikujeme prostřednictvím meilu, nestojí to peníze ...

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:02
- Nahlásit

Argon
Netuším, proč tvrdíte, že nedokážeme pejskům pomoci - podívejte se na naše stránky, pomáháme denně!

já někde tvrdím, že nedokážete pejskům pomoci?
mohu vědět kde to tvrdím?!?

máme dostačující měsíční příjmy, nikoliv však velké rezervy
IMO na takovou činnost jsou rezervy nezbytné

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:04
- Nahlásit

Argon
aha,no tak já s ní ted mluvila telefonem,má notebook tak na to hned číhne a možná bude volat,tak si to vysvětlíte.Teda to je ještě pro jednu její kámošku,je to krapet propletený,ale to je fuk.Ona shání štěndo už dýl,štěnda co byli v Troji byli pryč dřív než se dostala k tomu tam zavolat. Ale tyhle sou nááádherný Ta kámoška co má ten nouťas měla taky baseta,ta až to uvidí,tak jí trefí

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:09
- Nahlásit

akdrm

No ve mne vzbuzujete trochu pochybnost...hjestli budete schopni těm pejskům fakt opravdu pomáhat, když je momentáln 7000 problém....

Toto myslím stačí...pochybujete, omlouvám se za špatnou formulaci.

IMO na takovou činnost jsou rezervy nezbytné

Víte, ono to právě vůbec není o těch penězích, je to o tom chtít pomoci a pomáhat, inzerovat, starat se, hledat nové majitele, atd...

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:11
- Nahlásit

davidkova renata

to jsem moc ráda, tak snad si vybere

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:13
- Nahlásit

Argon
Toto myslím stačí...pochybujete, omlouvám se za špatnou formulaci
nic se neděje

Víte, ono to právě vůbec není o těch penězích, je to o tom chtít pomoci a pomáhat, inzerovat, starat se, hledat nové majitele, atd...

no víte, je to i o penězích, možná si to neuvědomujete a tak Vám tedy přeji, ať si to ani uvědomit nikdy nemusíte

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:21
- Nahlásit

no víte, je to i o penězích, možná si to neuvědomujete a tak Vám tedy přeji, ať si to ani uvědomit nikdy nemusíte

Kolika psům jste pomohl/a Vy? Když už jsme u toho uvědomování si ...

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:37
- Nahlásit

akdrm

Kolika psům jste pomohl Vy?

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:48
- Nahlásit

Argon
to jsem moc ráda, tak snad si vybere
No štěnda se samosebou líbili moc,akorát mě teda zarazilo,že za ně paní chce 2 tisíce.Pouze v případě,že je prý neprodá,budou zadara.Já myslela,že když jsou v nabídce,nejsou na prodej.Samosebou i v útulku platíte aspon za očkování,ale tohle mi teda přijde krapet jiný

Cikada
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:55
- Nahlásit

Argon
S majitelem nemovitosti je jiste mozne se zkusit domluvit na odklad platby prvniho najmu. Treba i formou splatek.Nemyslim si,ze je potreba utocit dotazem kolika psum kdo pomoh!

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 20:57
- Nahlásit

davidkova renata

No jak říkám, paní mně požádala o pomoc s nabídkou štěňat tak jsem jí pomohla... je to její právo požadovat za ně co požaduje, nezlobte se na mně, ale ty peníze nejsou pro nás, nemáme s nimi nic společného. Však ji můžete kontaktovat. A pokud se rozhodne, že je už dál doma mít nemůže a doveze je k nám, je to poté už má starost a já jak říkám, za ně nebudu požadovat žádné peníze. Dělám to pro ty pejsky a jak jistě chápete, nemohu nikomu nařizovat, co má a co nemá dělat. Tato diskuse byla původně o pomoci nám a psům jít do nového, ne o tom, kdo za kolik prodává štěňata...

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:01
- Nahlásit

Cikada

No pokud by to bylo možné, věřte mi, že bych toho využila.

A ničím zde neútočím, jen mně zaráží, že se najdou lidé, kteří dokáží kritizovat i ty, kteří pomáhají nezištně jako my.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:04
- Nahlásit

Argon
Tato diskuse byla původně o pomoci nám a psům jít do nového, ne o tom, kdo za kolik prodává štěňata
Ok,uvidíme jak se domluvěj.Jde o to,že když to máte vy v nabídce,vypadá to,že jsou to tedy vaši psi,chápeš?Možná by to mělo být lépe formulováno aby tedy nevznikala zbytečná nedorozumění.

aren
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:08
- Nahlásit

Argon
Připojuju se k Renatě, opravdu by škodilo vaší pověsti, kdybyste podporovali kšeftování se psy, a tím to u těch štěňat fakt zavání.

Jinak zkus se obrátit sem http://www.psiduse.cz/
začínaly nedávno, snad už trochu něco můžou. Já jsem momentálně docela švorc.
A mnoho štěstí.

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:14
- Nahlásit

aren

Moc děkuju za odkaz, jste hodná.

A co se týká "kšeftování" se štěňaty - raději pomůžu někomu prodat pejska za 2000,- a vím, že když nějaké domov nenajde, nezbaví se ho jako někteří lidé vyhozením do popelnice nebo utopením. Prostě mám jistotu, že ho dovezou k nám a my jej pak nabídneme dle našich podmínek, tj. zdarma. Nic víc v tom nehledejte.

A ještě k té ceně: 2000 není zas takový kšeft, si myslím, např. čivava nebo jork toho moc nespotřebuje, aby musel být prodáván za 10000,- Kč, nemyslíte?

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:17 - Změnil/a: davidkova renata
- Nahlásit

Argon
A ještě k té ceně: 2000 není zas takový kšeft
Ne,je to běžná cena za křížence.

akdrm
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:23
- Nahlásit

Argon
Kolika psům jste pomohl/a Vy? Když už jsme u toho uvědomování si ...
hele na to že tu žebráte jste docela ofouklá ne?
proč bych měl nějakým psům pomáhat...
nepřímo jste žebrala i u mne, tak jsem zareagoval...je to jasný?

Argon
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:24
- Nahlásit

davidkova renata

To běžte říci chovatelce.

aren
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2007 21:27
- Nahlásit

Argon
raději pomůžu někomu prodat pejska za 2000,- a vím, že když nějaké domov nenajde, nezbaví se ho jako někteří lidé vyhozením do popelnice nebo utopením.
Jistota pro paní, aby neudané štěňátka dovezla k vám, je dobrá věc. Ale pomoct ji je prodávat po 2000 je fakt kšeft, a v pomoci psům nemá co dělat, protože jen motivuje (tu paní) k produkci dalších štěňat.
Já bych paní klidně neudané štěníky přijala, samozřejmě zadarmo, ale s prodejem bych nechtěla mít nic společného.

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání