Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (27701 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (18176 hl.)
Možná 
Anketa img  (10758 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8606 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (12353 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (17470 hl.)

Celkem hlasovalo: 95064


SV Bundessiegerprüfung 2013 - výsledky
Vydáno dne 15. 09. 2013 (11097 přečtení)

SV Bundessiegerprüfung 2013Ve dnech 13. až 15. září 2013 se v dolnosaském městě Göttingen uskutečnilo Mistrovství Německa BSP (SV Bundessiegerprüfung 2013).

Rozhodčí:

  • Edgar Hornung - stopa (A)
  • Heiko Christian Grube - poslušnost (B)
  • Klaus Bartnik - obrana (C)

Nominovaní figuranti:

  • David Brechmann
  • Andreas Imholt
  • Christian Mieck
  • Marc Debus

Výsledky:

Psovod Pes A B C Celkem Pořadí
Birgit Diegel Vaja von den Wölfen 96 V 96 V 97 V 289 V 1
Sabrina Höfer Quiche vom Löwenwappen 96 V 96 V 93 SG 285 SG 2
Katja Leuthold Mira vom Waldwinkel 97 V 96 V 92 SG 285 SG 3
Björn Reckmann Life vom Fürstentum Kaunitz 94 SG 93 SG 97 V 284 SG 4
Hans-Joachim Tamm Ice vom Haus TTH 96 V 93 SG 95 SG 284 SG 5
Sven Viebahn Artus vom grauen Ma-Holt 99 V 92 SG 93 SG 284 SG 6
Heinrich Kruse John-Boy von der kalten Hardt 95 SG 95 SG 91 SG 281 SG 7
Michael Schwanfelder Beika von der Adelegg 96 V 94 SG 91 SG 281 SG 8
Jens Weller Warlock Arabrab 98 V 86 G 95 SG 279 SG 9
Mario Schulz Chary vom Wolfsdreieck 92 SG 93 SG 94 SG 279 SG 10
Gerhard Wenzel Caya vom Siegerblut 88 G 94 SG 96 V 278 SG 11
Hans-Joachim Kopp Zico von der Adelegg 96 V 87 G 95 SG 278 SG 12
Heike Müller-Hamann Mitch v. d. Pan-Pan 96 V 88 G 94 SG 278 SG 13
Kristina Spönlein Jenky von der Schiffslache 92 SG 93 SG 93 SG 278 SG 14
Rainer Fichtner Dax von Alstaden 96 V 91 SG 91 SG 278 SG 15
Thomas Altenburger Yardas von der Mohnwiese 93 SG 92 SG 92 SG 277 SG 16
Gerhard Mayr Frodo von der Alten Donau 95 SG 90 SG 92 SG 277 SG 17
Reiner Naschke Djuke vom Steinteich 95 SG 87 G 94 SG 276 SG 18
David Buss Lux vom Wieratal 94 SG 91 SG 91 SG 276 SG 19
Florian Kreutner Gauner von der Zwitscherklause 84 G 94 SG 97 V 275 SG 20
Marianne Herzog Berta von der Dinkelberger Höhe 92 SG 89 G 94 SG 275 SG 21
Jasmin Kretzer Moonlight vom Haus Lohre 93 SG 89 G 93 SG 275 SG 22
Ronald Brenner Gerry vom Waisagrund 89 G 89 G 95 SG 273 SG 23
Günther Frey Kora vom Hessenstein 91 SG 89 G 93 SG 273 SG 24
Jennifer Angelmaier Chila vom Sackmanns-Hof 92 SG 88 G 93 SG 273 SG 25
Christel Leist O'Dark vom Grauen Teufel 95 SG 91 SG 87 G 273 SG 26
Wolfgang Barth Eyk vom Silvano 87 G 90 SG 95 SG 272 SG 27
Stefanie Haas Gigant vom Friedrichsfelder Eck 97 V 81 G 94 SG 272 SG 28
Karl-Heinz Lang Caspar von der Brunnenklinge 88 G 89 G 94 SG 271 SG 29
Petra Dexel Cena-Marie vom Haus Dexel 87 G 87 G 96 V 270 SG 30
Iris Steuer-Hertel Olex zur Krombach 89 G 89 G 92 SG 270 SG 31
Norbert Kolb Konner vom Höllbachgrund 89 G 91 SG 90 SG 270 SG 32
Christiane Gröne-Seidel Pashak von Peroh 94 SG 86 G 90 SG 270 SG 33
Thomas Lapp Zorro von der Mordschau 93 SG 83 G 93 SG 269 G 34
Werner Kebernik Brando vom Ilsegrund 93 SG 88 G 88 G 269 G 35
Santina Metz Oskar vom Haus Lohre 93 SG 92 SG 84 G 269 G 36
Sandra Schmidt Spike vom Bühlerstein 99 V 87 G 83 G 269 G 37
Enrico Krenzer Yack vom Kammberg 86 G 89 G 93 SG 268 G 38
Kerstin Wallrafen Aquino vom Erkrather Land 93 SG 85 G 90 SG 268 G 39
Tobias Weber Eika vom dunklen Zwinger 95 SG 87 G 86 G 268 G 40
Sandra Müller Danger von den Caerosen 86 G 88 G 93 SG 267 G 41
Alexander Beyer Aaron von Wittemeier's Eichen 88 G 86 G 93 SG 267 G 42
Isabelle Mack X-odus Arabrab 87 G 90 SG 90 SG 267 G 43
Bernd Schulze Gerry vom Weißeritztal 90 SG 83 G 93 SG 266 G 44
Petra Hinterkausen Happy von der Donnerbrücke 82 G 94 SG 90 SG 266 G 45
Lothar Schäfer Eja von der Ostfront 93 SG 83 G 90 SG 266 G 46
Eleonore Kasza Daisy vom Isarland 91 SG 87 G 88 G 266 G 47
Christina Tillmann Bella vom dunklen Zwinger 91 SG 92 SG 83 G 266 G 48
Daniela Wagner Qash del Lupo Nero 93 SG 78 B 94 SG 265 G 49
Michael Schenk Chakira von den Caerosen 88 G 87 G 90 SG 265 G 50
Klaus Gedicke Pitt vom Haus Salztalblick 94 SG 85 G 86 G 265 G 51
Anton Perius Umberto von MaKeRa 76 B 91 SG 97 V 264 G 52
Christine Oettinger Merlin vom Steenflage 89 G 81 G 94 SG 264 G 53
Swen Keller Baron zo Severnej hranice 89 G 82 G 93 SG 264 G 54
Martin Wibben Olek vom Hessenstein 95 SG 77 B 91 SG 263 G 55
Annerose Posch Ültje vom Annenhof 91 SG 84 G 88 G 263 G 56
Ralf Schweizer Eddy vom Vilstalgrund 88 G 88 G 87 G 263 G 57
Marcel Ehrenreich Bojar von der Ellerbachbrücke 77 B 92 SG 93 SG 262 G 58
Karl Heinz Fern Quint von Walshagen 88 G 86 G 88 G 262 G 59
Jürgen Zank Moses vom Fluchtweg 93 SG 87 G 82 G 262 G 60
Hermann Gimbel Zibu vom dunklen Zwinger 83 G 86 G 92 SG 261 G 61
Alfred Attenhauser Ken vom Hessenstein 90 SG 83 G 88 G 261 G 62
Harald Mürdel Aellex von der Bärenreute 91 SG 84 G 86 G 261 G 63
Toni Dickopp Ando vom Eifelgrund 89 G 83 G 88 G 260 G 64
Charlene Wollmann Om vom Steinbusch 94 SG 83 G 83 G 260 G 65
Günter Steffen Condor von der Süderholmer Straße 93 SG 76 B 90 SG 259 G 66
Uwe Volkmann Ary vom Wallensteingraben 92 SG 83 G 84 G 259 G 67
Jörg Krämer Joker vom Ketscher Wald 93 SG 82 G 84 G 259 G 68
Klaus-Günter Schubert Jim Beam vom Erdbeerlord 85 G 91 SG 83 G 259 G 69
Rosemarie Kittel Eileen vom Vilstalgrund 85 G 82 G 91 SG 258 G 70
Jens Scheika Campino von der wilden Horde 82 G 86 G 88 G 256 G 71
Martina Nicolai Hekja von Skandinavika 85 G 84 G 87 G 256 G 72
Brigitte Ayl Aime von den Wölfen 91 SG 84 G 81 G 256 G 73
Frank Ziemann Jesko vom Nesselbach 89 G 74 B 92 SG 255 G 74
Lutz Adamschek U2 vom Sunnenbrink 78 B 86 G 91 SG 255 G 75
Otmar Schneider Jesko vom Schloß Tillysburg (INT) 86 G 89 G 80 G 255 G 76
Anja Müller Falco vom Dreilützower Schloß 94 SG 87 G 74 B 255 G 77
Stefanie Seger Xenie vom Leipheimer Moor 95 SG 70 B 89 G 254 G 78
Ulrich Winkler Buster vom Sottenbach 78 B 87 G 88 G 253 G 79
Michael Hübner Aggi von der schwarzen Meute 85 G 83 G 85 G 253 G 80
Peggy Wollmann Otto von der Sperlingsbucht 84 G 76 B 92 SG 252 G 81
Guido Aurich Arie von der Eichendorfschule 71 B 91 SG 90 SG 252 G 82
Michaela Meyer Ole vom Braunschweiger Wappen 84 G 81 G 86 G 251 G 83
Felix Kuhn Faro vom Waldhäuser Schloß 91 SG 76 B 82 G 249 G 84
Andrea Piccenini Piccenini's (INT) Acanto 86 G 83 G 80 G 249 G 85
Frank Aeffner Eron vom Nordpfeil 89 G 71 B 86 G 246 G 86
Anja Endrikat Castro von Steinweiler 85 G 76 B 85 G 246 G 87
Angela Wenz Ares vom Rabenhorst 85 G 78 B 82 G 245 G 88
Ulrich Blome Jack vom kleinen Zigeuner 73 B 80 G 90 SG 243 G 89
Helmut Groß Caruso von CORDOVA 76 B 78 B 88 G 242 G 90
Frank Schwaderer Balko von der Teufelskehle 78 B 80 G 84 G 242 G 91
Nadine Oschmann Trick vom Haus Penz 80 G 80 G 80 G 240 G 92
Gisela Tautz Pandora von den Ost-Kantonen 70 B 78 B 91 SG 239 B 93
Sandra Meier Conner von der Adelegg 31 M 95 SG 96 V -- M 94
Michaela Knoche Mitakuye Oyasin vom Talka Marda -- M 92 SG 96 V -- M 95
Jürgen Ritz Otti vom Ottilienstein 17 M 92 SG 92 SG -- M 96
Jörg Sauer Basco vom wilden Klee 54 M 88 G 92 SG -- M 97
Michaela Röther Yessie von der Adelegg 55 M 84 G 92 SG -- M 98
Cosimo Montesardo Otis vom Schmausenbuck 50 M 82 G 92 SG -- M 99
Tim Kramny Quadvo vom Mutzbach 2 M 80 G 91 SG -- M 100
Elisabeth Brechtken Kira vom Hünxer Wald 33 M 86 G 90 SG -- M 101
Carolin Hein Kiba von der Borngasse 22 M 96 V 88 G -- M 102
Michelle Seul Edana vom Severusbrunnen 63 M 82 G 88 G -- M 103
Werner Pohle Leon vom Haus Salztalblick 12 M 82 G 88 G -- M 103
Hans Werner Steup Baxter vom Dreisbachtal 60 M 85 G 87 G -- M 104
Gregor Kaschinski Oona vom Patiala 29 M 62 M 87 G -- M 105
Margit Stöger Ottie vom Haus Pixner (INT) 46 M 87 G 86 G -- M 106
Frank Neddermeyer Gino von den wilden Grauen 30 M 90 SG 84 G -- M 107
Ralph Gerwinat Henk vom Toscanerhof 26 M 87 G 84 G -- M 108
Marco Dreyer Erk vom Waliboer Land 98 V -- EZ -- EZ -- EZ 109
Helmut Huber Hank vom Weinbergblick (INT) 84 G -- EZ -- EZ -- EZ 109
Michael Zink Nennox vom Almerwald 61 M 81 G -- Abbr -- Abbr 110
Fritz Meyer Juri von Metunaj -- DI -- DI -- DI -- DI  
Jörg Klösters Athos vom Emssperrwerk -- DI -- DI -- DI -- DI  
Bärbel Sieverding Elly vom Brigar -- DI -- DI -- DI -- DI  
Michael Zimmer-Quint Elvis vom Teufelsgrund -- DI -- DI -- DI -- DI  
Gabriele Smith Zorn von Ankenrütt -- DI -- DI -- DI -- DI  
Thomas Lorenz Ace von der schwarzen Irma (INT) -- DI -- DI -- DI -- DI  
Sylvia Breitsamer Ayka v. Vogelbergblick -- DI -- DI -- DI -- DI  

Zdroj: Oficiální stránky SV Bundessiegerprüfung 2013



( Komentáře: 34 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání