Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (27701 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (18176 hl.)
Možná 
Anketa img  (10758 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8606 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (12353 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (17470 hl.)

Celkem hlasovalo: 95064


25. Mistrovství Světa WUSV 2012 Steyr
Vydáno dne 07. 10. 2012 (4657 přečtení)

WM WUSV 2012 Ve dnech 3. až 8. října 2012 se v místě vzdáleném jen necelých 100 km od hranic ČR - rakouském městě Steyr uskutečnilo 25. Mistrovství Světa německých ovčáků.

Rozhodčí:

  • Oddíl A (stopa) - Pierre Wahlström (Švedsko)
  • Oddíl B (poslušnost) - Lenk Walter (Německo)
  • Oddíl C (obrana) - Josef Vonarburg (Švýcarsko)

Nominovaní figuranti: Robert Diesenreither, Patrick Kepler, Bernhard Ederer, Reinhold Steingruber

Výsledky jednotlivci

Pořadí Psovod Pes Stát A B C Celkem Znám.
1 Helmut Huber Hank vom Weinbergblick GER 1 98 97 96 291 v
2 Jaroslav Vnencak Witz Eqidius SVK 1 98 95 97 290 v
3 Jozef Lengvarský Geischa Eqidius SVK 4 99 90 96 285 sg
4 Robbie De Jong Glenn vom Haus Valkenplatz NED 1 94 93 97 284 sg
5 Heinz Leuzinger Onja Fliesenstein SUI 1 92 97 95 284 sg
6 Juan Carlos Moreda Teo de Togaricha ESP 4 93 96 95 284 sg
7 Travis Foster Kai Vongalanberg GBR 1 99 91 93 283 sg
8 Daniel Ruano Troll vom Fissenberg ESP 1 95 96 92 283 sg
9 Joeri Veth Onta von Karthago NED 2 93 94 95 282 sg
10 Tuomas Wallius Fluss-Strand Agila FIN 5 99 88 95 282 sg
11 Padraig Flanagan Sepp von Haus Silma IRL 1 95 93 94 282 sg
12 Benny Vander Elst Fado von Giliannes BEL 1 98 96 88 282 sg
13 Frederic Vandebon Halk van de Y' Ancy Hoeve BEL 3 95 90 96 281 sg
14 Sean O'Kane Max ze Stribrneho kamene USA 1 96 88 96 280 sg
15 Tuomas Kukkonen Filou vom Rio Negro FIN 4 94 88 97 279 sg
16 Dirk Leemans Gucci du Triangle Magique BEL 2 95 89 95 279 sg
17 Teemu Parviainen Maise`s Bonifatius FIN 2 96 93 90 279 sg
18 Miroslava Tichá Sorbona Favory Cross CZE 2 89 93 96 278 sg
19 Henning Wold Izzat von der Daelenberghütte NOR 1 94 88 96 278 sg
20 Birgit Diegel Vaja von den Wölfen GER 4 96 88 94 278 sg
21 Sabrina Höfer Quiche vom Löwenwappen GER 5 93 95 89 277 sg
22 Rhonda Southern Bac von der Siebengebirgsperle USA 4 95 85 95 275 sg
23 Jürgen Zank Moses Fluchtweg GER 3 84 98 93 275 sg
24 Adriana Nagyova Zero Betkin Dvor SVK 2 92 87 95 274 sg
25 Manfred Falkner Gera vom Timmelsjoch AUT 2 97 84 93 274 sg
26 Pedro Luis Gutierrez Blitz von der Eichendorfschule ESP 3 96 86 92 274 sg
27 Kati Saine Troyens Tuska FIN 3 97 85 92 274 sg
28 Odd-Ivar Gjersvik Fighter av Oddvarg NOR 2 96 87 91 274 sg
29 Haruo Masuda Tsukishiro Top von Kyoto Masuda JPN 1 92 88 93 273 sg
30 Gábor Szilasi Frodo van de Biezenhoeve HUN 5 93 92 88 273 sg
31 Katalin Szücs Satoris Raiko HUN 4 92 94 87 273 sg
32 Claus Mouridsen Bakki Patriot DEN 2 97 80 95 272 sg
33 Marc Boons Greg vom Waldkieferhütte BEL 4 95 83 94 272 sg
34 Peter Verachtert Bart z Lukyho Dvora CHI 1 85 94 93 272 sg
35 John Jabina Grit von der Döllenwiese DEN 5 96 86 90 272 sg
36 Tommy Murphy Tyson Staatsmacht IRL 3 93 86 92 271 sg
37 Ferenc Suszter Sentinel Pike HUN 3 86 92 92 270 sg
38 Satidporn Sophacharoenwattana Kuba Fluchtweg THA 1 90 89 91 270 sg
39 Oleksandr Babenko Bamber * UKR 1 95 85 90 270 sg
40 Liudmila Mukhanova Charly vom Rio Negro RUS 3 95 87 88 270 sg
41 Henriette Bohnstedt Casper Beckenberry GBR 2 100 82 88 270 sg
42 Sergey Starovoytov Baxi Cartagena RUS 2 90 96 84 270 sg
43 Claus Ejlertsen Asbis Enzo DEN 3 95 92 83 270 sg
44 Marc Gander Dasty vom Schloss Birkenstein SUI 2 94 85 90 269 g
45 Ernst Hangler Kim vom Trauntor AUT 3 89 92 88 269 g
46 Clement Dang Fox van't Enclavehof USA 2 95 87 87 269 g
47 Te-Kuang Huang Chagall Teichblick TPE 1 93 93 82 268 g
48 Wilma Van der Torren Harvey vom Oostweg NED 3 95 82 90 267 g
49 Zbigniew Górecki Yucci Vikar CZE 5 92 90 85 267 g
50 Luis Alejandro Jara Cabrera Boris Solid Black CHI 2 91 90 85 266 g
51 Thomas Gillies Figo vom Fuchsgraben USA 3 95 87 84 266 g
52 Johann Pronebner Eyk von der Siegerstrasse AUT 5 96 81 88 265 g
53 Vasileios Balakas - Vasileiou Kajou vom Haus Endrikat GRE 2 94 84 87 265 g
54 Göran Erman Rasko Gråmanns SWE 4 94 86 85 265 g
55 Peter Gammelgård Mortensen Jabina Fanta DEN 4 89 95 81 265 g
56 Michael Ilmer Questa vom Kammberg ITA 1 80 93 91 264 g
57 Hsiu-Lan Shao Patty von der Mohnwiese TPE 2 94 80 90 264 g
58 Victor Alvarado Mendoza Cak Ben-Ju MEX 2 79 89 95 263 g
59 Vicente Ferré Quanta de Jardines del Real ESP 5 89 88 86 263 g
60 Wim Van Dijk Zamp vom Weinbergblick NED 5 95 83 85 263 g
61 Milena Pufrová Jaro Ja-He CZE 4 90 89 84 263 g
62 Elizabeta Kosuta Arcon Sancho Leomegy SLO 1 93 80 89 262 g
63 Guy Fritsch Elliot des Orckis des L´Adret FRA 3 90 86 85 261 g
64 Sigrid Maria Riess-Mundry Ayro vom Vogelbergblick USA 5 95 81 85 261 g
65 Taewon Lee Iwan of Bosung Wolf KOR 1 90 80 90 260 g
66 Mikael Larsson Drago Kustmarken´s SWE 3 92 80 88 260 g
67 Sebastien Hacquard Maica von der Mohnwiese FRA 1 86 82 91 259 g
68 Andrea Kadlecajová Ing. Adonis Betkin Dvor SVK 5 79 93 87 259 g
69 Marcos Rangel Rocha Coelho Dax Spitzbubezwinger BRA 2 94 80 85 259 g
70 Martin Skrenek Jerry z Daskonu CZE 3 89 86 84 259 g
71 Ha Pham Lilo von Heidhof VIE 1 86 93 80 259 g
72 Morten Veening Didrik av Oddvarg NOR 5 93 78 87 258 g
73 Frank McEniry Heck vom Haus TTH CAN 1 89 86 83 258 g
74 Jaroslav Chylka Picco Va-Pe SVK 3 99 84 75 258 g
75 Willi Winquist Ådi Kustmarken´s SWE 5 83 88 86 257 g
76 Johanna Backelin Jeena Entrés SWE 2 92 80 85 257 g
77 Osvaldo Lucero Bono vom Haus Valkenplatz ARG 1 86 88 83 257 g
78 Manel Torreblanca Ryo van de Moezenbulte ESP 2 84 85 87 256 g
79 Yury Lysenkov Oliver Val-bella-dog RUS 4 84 84 87 255 g
80 Yoko Ishihara Miran von Kyoto Masuda JPN 2 92 85 78 255 g
81 Marco Fischer Gismo vom Ratsenheim SUI 5 96 84 75 255 g
82 Giovanni Greco Fato z Elisu ITA 5 98 87 70 255 g
83 Roman Kuzyutin Oleg von Karthago RUS 1 91 82 81 254 g
84 Karyna Pavlenko Eblub von den Spoorlanden UKR 3 96 73 84 253 g
85 Karen Sinclair Griff v Temar CAN 5 87 83 83 253 g
86 Wolfgang Hauk Unio vom Haus Pixner AUT 1 95 84 74 253 g
87 Hisashi Tanabe Walter von Kyoto Masuda JPN 4 82 88 82 252 g
88 Gabi Locher Elit von Schloss Forstegg SUI 3 87 84 81 252 g
89 Nikolaos Ioannidis Grace vom Gsiberger GRE 1 90 76 85 251 g
90 Erdei Zsolt Mitch Pan-Pan JEY 2 87 80 84 251 g
91 Zsolt Molnár Cenzo Kampftrieb HUN 1 84 86 81 251 g
92 Maurice Bernard Haik van Esblokhof CAN 3 90 88 73 251 g
93 Bruno Aeberhard Flora vom Wolfsblut SUI 4 94 84 72 250 g
94 Zsolt Kotogán Steinhart Condor HUN 2 94 77 78 249 g
95 Thomas Wöginger Kai von der Schwarzen Natter AUT 4 82 75 90 247 g
96 Jose Revanil Da Silva Gismo von der Schiffslache BRA 5 86 85 76 247 g
97 Chien-Liang Kuo Thor von Kyoto Masuda TPE 4 92 70 83 245 g
98 Gilberto Ramón Treviño Fuerte Jabina Orry MEX 3 77 86 80 243 g
99 Andriy Volgin Jangster vom Salztalblick UKR 2 89 78 76 243 g
100 Bogdan Sergo Fenja vom Weißeritztal SLO 2 80 78 84 242 g
101 Gonzalo Agustin Blanco Bily Team Haus Lohre ARG 4 82 79 80 241 g
102 Oleg Gelman Carlo von der Goldenen Stadt Prag ISR 2 79 88 73 240 g
103 Carlos Dávalos Batres Jabina Becca MEX 4 83 78 77 238 b
104 Priscila Ognibene Guimaraes Zor de Parayas BRA 1 82 70 85 237 b
105 Cem Bakachan Hades von der Schwarzen Natter TUR 2 87 75 74 236 b
106 Luciano Rodriguez Brack von Haus Schlottmann ARG 2 70 80 85 235 b
107 Chun-Chieh Chen Jago Spod Mazlova TPE 3 84 80 70 234 b
108 Makiko Nango Willi von Kyoto Masuda JPN 3 79 72 82 233 b
109 Toshihiko Mochizuki Davids of S. Wistaria JPN 5 70 73 88 231 b
110 Dejan Lazic Ela von Neusaddrache SRB 1 70 78 83 231 b
111 Sylvie Stewart Yanka von den Wölfen CAN 4 86 70 75 231 b
112 Raino Flügge Kofi vom Kiebitzende CAN 2 72 84 73 229 b
113 Andrii Lavrynenko Aslan das Studium UKR 4 78 78 70 226 b
  Radomir Kupka Cox Vikar CZE 1 0 76 94 0 verl.
  Luca Ganzerla Iti vom Timmelsjoch ITA 3 17 82 90 0 nb
  Colm Cussen Vongraf Levi IRL 2 5 73 89 0 nb
  Jean-Marie Rohmer Gun vom Weinbergblick FRA 2 47 83 88 0 nb
  Thomas Nye Asko Vytensa GBR 5 19 87 87 0 nb
  Carol Phillips Flint Haus Bailey GBR 4 10 82 85 0 nb
  Milik Berg Flash vom Salztalblick ISR 3 76 65 84 0 nb
  Magda Barjak Black Lutolu POL 1 88 62 83 0 nb
  Fu-Hsien Wang Alona of Dong Yang Land TPE 5 42 91 81 0 nb
  Victor Manuel León Sepúlveda Erick Solid Black CHI 4 12 80 81 0 nb
  Victor Del Fierro Gonzàles Gina von Getevallei CHI 3 87 58 81 0 nb
  Lurii Levytskyi Jabina Ursa UKR 5 58 76 80 0 nb
  Carlos Rodriguez Pampa de la Senda ARG 3 6 75 80 0 nb
  Vincenzo Magnati Aiko von der Horloffquelle ITA 2 16 83 78 0 nb
  Torodd Vaage Inox van de Biezenhoeve NOR 4 60 84 71 0 nb
  Dongchan Shin Galileo Schwarz Wald KOR 3 17 82 70 0 nb
  Silvia Kovac Akira Devil Garden SRB 2 26 70 70 0 nb
  Tommi Vanhala Troyens Yrmy FIN 1 97 95 0 0 Abbr.
  Vidar Albriktsen Grizly Wildhearted NOR 3 94 80 0 0 Abbr.
  Caio Alexandre Dos Santos Rodrigues Fury van het Groot Wezenland BRA 3 0 0 0 0 Dis.
  Sergio Mandelbaum Voscaboinik Irkus do Rio Araguaia BRA 4 0 0 0 0 Dis.
  Hugo Skov Macho Ottilienstein DEN 1 0 0 0 0 Dis.
  Eric Wight Yanka Teufelsgrund GBR 3 0 0 0 0 Dis.
  Maurizio Bellato Benje * ITA 6 0 0 0 0 Dis.
  Jan Hamers Karzan van Hamersslag NED 4 0 0 0 0 Dis.
  Anders Svedberg Pax Skaybackens SWE 1 0 0 0 0 Dis.
  Eunsook Oh Nino of Bosung Wolf KOR 2 0 0 0 0 Dis.
  Ki Lyong Hong Glory vom Lytle KOR 4 0 0 0 0 Dis.
  Christopher Seeyave Glen vom Hexenkeller TRI 1 0 0 0 0 Dis.
  Jarmila Maria Pallot Dandy z Milberku JEY 1 0 0 0 0 Dis.
  Laszlo Magassy Dr. Jaro Eselsburg JEY 3 0 0 0 0 Dis.
  Geert Troonen Goran van Serburus BEL 5 0 0 0 0 Dis.
  Marco Dreyer Erk Waliboer Land GER 2 0 0 0 0 Dis.

Výsledky družstva:

1. Slovak Republic 849,0 b.
2. Germany 846,0
3. Belgium 842,0
4. Spain 841,0
5. Finland 840,0
6. Netherlands 833,0
7. USA 824,0
8. Hungary 816,0
9. Denmark 814,0
10. Norway 810,0
11. Austria 808,0
12. Czech Republic 808,0
13. Switzerland 808,0
14. Russia 795,0
15. Sweden 782,0
16. Japan 780,0
17. Taiwan 777,0
18. Ukraine 766,0
19. Canada 762,0
20. Mexico 744,0
21. Brazil 743,0
22. Argentina 733,0


( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání