Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (35396 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (24781 hl.)
Možná 
Anketa img  (10964 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8826 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (12812 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (24050 hl.)

Celkem hlasovalo: 116829


Brit Premium - Protože víme, že na velikosti záleží
Vydáno dne 06. 03. 2012 (3249 přečtení)

Stejně jako se liší výživové nároky dítěte, dospělého člověka a seniora, jsou vzhledem k plemeni a věku rozdílné i potřeby psů. Nekupujte svému čtyřnohému příteli velikosti S tričko XL, dopřejte mu stravu ušitou na míru. Na velikosti totiž záleží! Proto výrobce oblíbených krmiv Brit přichází s produktovou řadou Brit Premium, která jako jediná ve své kategorii dbá na rozdílné potřeby malého, velkého, mladého i dospělého psa.

Brit PremiumRůzná plemena mají v závislosti na své váze (v dospělém věku) odlišné požadavky na příjem energie, jiné schopnosti trávicího traktu či tendence k tvorbě zubního kamene. V jednotlivých stádiích vývoje (štěně, dospělý pes, senior) má navíc jejich organismus rozdílné potřeby co do koncentrace proteinů a tuků. A kromě toho – krmivo má odpovídat životnímu stylu psa. Někteří jsou víc než aktivní, jiní trpí sklony k nadváze nebo alergiemi a zažívacími potížemi. Proto jednoznačně - najít správnou výživovou cestu i pro vašeho psa má smysl.

Vytvořili jsme jednoduché kategorie, podle kterých lze vybrat správné krmivo na míru. Pro každou z velikostí S/M/L/XL nabízíme variantu pro štěně, mladého i dospělého psa, seniora a navíc speciální složení pro aktivní či naopak nadváhou trpící jedince a pro psy s citlivým zažíváním a alergickými projevy. Každá z těchto receptur respektuje výživové nároky i speciální potřeby své cílové smečky.

Výživové menu pro malá plemena (velikosti S) se vyznačuje vysokou koncentrací živin, stravitelností i chuťové atraktivity krmiva pro ty nejvybíravější malé mlsaly. Větší granule, ale stejně optimální koncentraci proteinů, tuků a doplňkových antioxidantů i omega 3 a omega 6 mastných kyselin obsahuje komplexní krmivo pro střední plemena (velikosti M). Oproti tomu výživa pro velká plemena (velikosti L) se vyznačuje zvýšenou podporou obnovy kloubních chrupavek a díky kvalitním zdrojům bílkovin posiluje svalovinu. Extra velká plemena (velikosti XL) pak dostávají vysokou koncentraci proteinů a díky fázování výživy je jejich růst optimálně podpořen správným množstvím energie.

Vhodný výběr krmiva je součástí prevence zdraví zvířete a je potřeba vyhovět všem výživovým požadavkům. Proto jsme řadu Brit Premium obohatili o krmivo pro psy trpícími alergiemi či zažívacími potížemi, pro psy s vysokými energetickými nároky a pro jedince se zvýšenou tendencí přibírat na váze. I tyto menu obsahují důležité vitamíny a organické prvky, prebiotika a vysoce stravitelné proteiny. Jednoduše řečeno, kompromis není žádoucí.


VAFO Praha s.r.o.
Web: http://www.krmivo-brit.cz
VAFO Praha s.r.o. je český výrobce krmiv - rodinná společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí krmiv od roku 1994. Zastupuje značky Brit a Astor ve 45-ti státech Evropy. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání