Kynologická diskuse

 - Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  


Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Plastové pelíšky
Autor Zpráva
gabifi
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2008 16:54
- Nahlásit


Chci koupit plastový pelíšek na internetu. Jenomže nejsem si jistá rozměry. Chci ho na krátkosrstou kolii. Jestli ho máte, napište mi prosím rozměry delší i kratší strany a na jakého pesa. Jo, a kdo má parkety nebo plovoucí podlahu, jestli nejsou od pelíšku poškrábané.

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2008 17:10
- Nahlásit


gabifi
Zrovna jsem zjistovala to samy.. Ikdyz - plastovy pelisek - ja zjistovala prepravky.. Dobra duse kamoska poslala nekolik odkazu, vybirala jsem dle vysky psa (v dospelosti cca 65cm ani ne, vaha cca do 30 kg v dospelosti) - hodim ti sem odkazy, snad tam najdes i pelisky. A co se tyka poskrabani podlahy - staci pod to dat kus koberce.

http://www.happyanimals.cz/prepravky-pro-kocky/mar chioro-clipper-tortuga-7
http://www.chovatelske-potreby.eu/zverimex/preprav ka-pet-cargo-700-p-1441.html
http://www.spokojenypes.cz/prepravky-do-letadla-pe t-cargo-trixie/prepravka-pet-cargo-700+id-5-104-76 735.html
http://www.kralovstvi-zvirat.cz/katalog/psi/prepra vky-pro-psy/almika-prepravka-petfly-6kb
http://www.profizoo.cz/eshop/330/4396/prepravka-pe t-cargo-700

monika
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2008 17:15
- Nahlásit


My máme pod plastákem ten nesmysl, co se dává do koupelny. Prodává se to na metry.Je to jakoby přicucnuté k podlaze a ani se to nehne.

kachna
Člen
# Zasláno: 29 Úno 2008 08:02
- Nahlásit


gabifi
104 cm od nás z krámu se berou hodně na ovčáky, blabradory a rhodéské ridgebacky (jestli to teda pomůže), možná o jedno menší? Nevím jak kde, ale u nás v obchodě umožňujeme, aby si člověk přivedl psa a vyzkoušel je vedle sebe.

gabifi
Člen
# Zasláno: 29 Úno 2008 10:30
- Nahlásit


kachna
to by docela odpovídalo. Já mám na šeltii a kolii dohromady 110 cm, tak jsem si řekla, že na samotnou kolii by mohlo stačit 90 cm.

Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 
 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky
 


miniBB forum software © 2001-2026

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání