Kynologická diskuse

 - Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  


Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Poslušnost
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
davidkova renata
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 09:23
- Nahlásit


Fifi
ahoooj fyfyjová))) jak se máš? a jo , je to nostalgia jaxviňa,prostě starej dobrej czpes..nikdy sme na něj nezapomněli,však sme tu strávili tolik let života))

PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 10:22
- Nahlásit


Fifi -
je nejvšímavější, ešče, že to zaregistrovala.

a huž jsme na druhý stránce.

Já jsem se začetla do toho, co psala Garfieldová, jak tu člověk potkal za ty roky spoustu lidí a s některými v kontaktu doteď.

PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 10:23 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit


[img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/sha me.gif[/img][img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img /smilies/sad.gif[/img][img]https://www.cz-pes.cz/d iskuse/img/smilies/grin.gif[/img][img]https://www. cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/lol.gif[/img]
smajlíci fungujou??

aha - tak opravdu nefungujou.
[img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/sad .gif[/img]

PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 10:38
- Nahlásit


Já jsem ráda, že to naběhlo, je to taky určitá studnice informací a znalostí, je fajn, že to SNAD? nezmizelo ve vesmíru.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 
 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky
 


miniBB forum software © 2001-2026

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání