| Autor |
Zpráva |
davidkova renata
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 09:23
- Nahlásit
Fifi
ahoooj fyfyjová))) jak se máš? a jo , je to nostalgia jaxviňa,prostě starej dobrej czpes..nikdy sme na něj nezapomněli,však sme tu strávili tolik let života))
|
PetraK
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 10:22
- Nahlásit
Fifi -
je nejvšímavější, ešče, že to zaregistrovala.
a huž jsme na druhý stránce.
Já jsem se začetla do toho, co psala Garfieldová, jak tu člověk potkal za ty roky spoustu lidí a s některými v kontaktu doteď.
|
PetraK
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 10:23 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit
[img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/sha me.gif[/img][img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img /smilies/sad.gif[/img][img]https://www.cz-pes.cz/d iskuse/img/smilies/grin.gif[/img][img]https://www. cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/lol.gif[/img]
smajlíci fungujou??
aha - tak opravdu nefungujou.
[img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/sad .gif[/img]
|
PetraK
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 10:38
- Nahlásit
Já jsem ráda, že to naběhlo, je to taky určitá studnice informací a znalostí, je fajn, že to SNAD? nezmizelo ve vesmíru.
|