| Autor |
Zpráva |
Stillerova
Člen |
# Zasláno: 13 Srp 2016 10:45
- Nahlásit
Ahoj, chtěla bych poradit mám půlroční fenku No, která je od mala venku. Budu jezdit na cvičák a evidentně se nevyhneme jízdě autobusem. Jde o to že fenka je na zahradě a potřebu vykoná tam kde se jí to hodí a bojím se že když s ní pojedu autobusem tak se tak také počůrá. Nějaké rady jak tomu předejít?
|
zbrnd
Člen |
# Zasláno: 14 Srp 2016 23:12
- Nahlásit
Stillerova
nejezdi autobusem
|
cernej caj
Člen |
# Zasláno: 15 Srp 2016 07:02
- Nahlásit
Stillerova
no ja bych se toho zas tak uplne nebala - idealni je treba jeste pred jizdou autobusem ji vzit ven a zkontrolovat, zda curala a pak zbytečně neplašit?
osobne mam psa z utulku, kterej i po 6ti letech jak je doma bez dozoru je schopnej oznackovat cokoli, byl zvyklej curat totalne vsude a presto v aute/autobuse ho to prakticky nikdy nenapadlo i na víc hodinový cesty. Navic mas fenku, ne psa, takze nebude mit takovou/zadnou tendenci znackovat.
Navic jak je to dlouha cesta? i kdyz jsou psi na zahrade, necuraj co dvacet minut.
|
Stillerova
Člen |
# Zasláno: 15 Srp 2016 13:11
- Nahlásit
Cesta je jenom 20-25 minut. Ona docela dost pije, ale stejně děkuji za odpověď.
|
cernej caj
Člen |
# Zasláno: 15 Srp 2016 17:49
- Nahlásit
tak to je v pohode. moje fena taky hodne pije a pres den je na zahrade (kdyz sme doma tak doma) pripadne zkusit cvicnou jizdu s moznosti vystoupit kdyz by yo vypadalo, ale fakt bycch se nebala, zvirata vsi v omezenym prostoru pod sebe primarne necuraj kdyz nejsou donuceny okolnostma
|