Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Akce, výstavy, zkoušky, závody, exhibice / pes bez PP na zkoušky?
Autor Zpráva
yesha
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2009 11:32
- Nahlásit

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli můžu na zkoušku z výkonu s jiným psem, než s tím, kterého mám zaregistrovaného jako člen ZKO, nebo ho musím nějak přidat, resp. kam by se eventuální zkouška zapsala, když pes nemá PP.
Děkuji

viky
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2009 11:34
- Nahlásit

yesha
v ZKO se registruju jako clen ja ne pes, takze na ZK muzes s jakymkoliv psem. Pokud nema PP rozhodci ma vykonostni prukaz pro psy bez PP a tam se to zapisuje. Vypada to jako normalni vykonostka.

Eny
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2009 11:38
- Nahlásit

yesha
Ahoj na zkoušku můžeš s jakýmkoliv psem, pokud to dovoluje zkušební řád, podle kterého zkoušku chceš dělat. když nastupuješ na zkoušku, kontroluje ti rozhodčí, zda jsi členem ZKO ty a zda máš platnou legitimaci ČKS se známkou na rok 2009 ( na psu nezáleží, jen se kontroluje totožnost psa dle tetovacího čísla, u bez PP odpadá, případně pokud ho máš čipovaného můžou zkontrolovat číslo čipu)). pokud pejsek nemá PP a zkoušku úspěšně splní, tak mu rozhodčí vystaví potvrzení o vykonané zkoušce do kterého se mu následně budou zapisovat všechny zkoušky které v budoucnu udělá

na co se chystáte?

Eny
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2009 11:39
- Nahlásit

ha viki byla rychlejší

yesha
Člen
# Zasláno: 18 Dub 2009 09:59
- Nahlásit

Chtěli bysme na ZZO v Helppsu, nebo i někde jinde až budeme mít natrénováno a pak uvidíme, jak nám to půjde. Každopádně díky za odpověď, oběma

terkaprac
Člen
# Zasláno: 21 Čec 2018 11:44
- Nahlásit

Dobrý den, potřebovala bych pomoct už jsem se v tom úplně ztratila Mám Australskeho ovčáka bez PP 11m a mám v plánu dobudoucna dělat zkoušky ZOP, agility atd a z toho všeho čtení jsem se v tom zamotala byl by tu někdo tak nesmírně hodný a poradil mi jako naprostém natvrdlemu začátečníkovi vysvětlil co kde a jak bod po bodu vysvětlil kde přijdu k výkonnostnímu průkazu a případně co je ještě třeba udělat. Předem strašně moc děkuji

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání