Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Akce, výstavy, zkoušky, závody, exhibice / ZVEME VÁS NA: akce, výstavy, zkoušky, závody, exhi
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
ala_baionette
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2005 10:31
- Nahlásit

ZVEME VÁS NA: akce, výstavy, zkoušky, závody, exhibice,...

Sali
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2005 11:02
- Nahlásit

http://zko-sadska.cz/akce%202005.htm

svod a bonitace dobrmanů,výstava NO

Víťa
Administrátor
# Zasláno: 11 Bře 2005 00:26
- Nahlásit

Po proběhnutí akce nezapomeňte pozvánku smazat, ať se nám to tu neplní zbytečně!
Akce můžete inzerovat i v Kynologické inzerci, máme tam na to sekci http://www.cz-pes.cz/inz-akce.php

Sali
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2005 08:25
- Nahlásit

Víťa
nějak netuším,jak se to maže.I na ZMĚNIT mi to háže přístup zamítnut.

Víťa
Administrátor
# Zasláno: 11 Bře 2005 08:43
- Nahlásit

Sali
OK. Beru zpět, mazat tady muže opravdu jen moderátor nebo admin. Takže to vždycky jednou za čas promažu.

Heidy
# Zasláno: 11 Bře 2005 16:54
- Nahlásit

7.-8.5.2005 - zkoušky z pasení v Podkosti. Na zkoušce ZVOP se objevil třeba i chrt nejde tedy jen o pastevecká plemena.

ala_baionette
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2005 20:25
- Nahlásit

Tak to by mohlo být zajímavé..

Rendy
# Zasláno: 12 Bře 2005 09:17
- Nahlásit

A nejsou nějaké ZVOP někde blízko severní Moravy?

Terri
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2005 19:15
- Nahlásit

Prosím, nemáte někdo propozice na Ostravskou národní příští týden? Jaká plemena jdou v So a která v Ne? A hlavně - kdy jdou velcí knírači? Díky!

ala_baionette
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2005 19:26 - Změnil/a: ala_baionette
- Nahlásit

AKCE RTW KLUBU V NEZAMYSLICÍCH :

9.4.2005 SVOD RTW

25.6.2005 SVOD PLEMENÍKÚ RTW

22.10.2005 SVOD + BONITACE RTW

RTW jsou rottweileři

informace podá Moravcová Magda 777 558 850, chov. stanice Ballotada

Terri
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2005 14:34
- Nahlásit

Nevíte kdy jsou teď v Ostravě na národní výstavě knírači? Jestli v sobotu nebo neděli?

Rendy
# Zasláno: 14 Bře 2005 15:58
- Nahlásit

Knírači jsou v neděli.
V sobotu jskou skupiny I., III., IV., VII., VIII., X. a národní plemena nezačleněná.
V neděli jsou skupiny II., V., IX. a klubovka maďarských pasteveckých plemen.

Terri
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2005 17:04
- Nahlásit

Rendy
Díky moc

Danuš
# Zasláno: 18 Bře 2005 13:45
- Nahlásit

Terri, přijdeš v neděli? Já budu u malých. Velký by měla posuzovat Jandová , tak výsledky nesmíš brát moc vážně

Terri
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2005 15:51
- Nahlásit

Danuš
Přijdu! Máš nějaké poznávací znamení? Rendy tam bude taky - s dvěma Borderkama
A co dělá Jandová? (Já už jsem si zvykla, že se mi obvykle líbí jiní VK než rozhodčím )

Rendy
# Zasláno: 18 Bře 2005 19:37
- Nahlásit

Terri
Klidně si vemu jako poznávací znamení i TIC TAC

Terri
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2005 20:59
- Nahlásit

Rendy
Příště (ale jedině v zahradní restauraci)

Danuš
# Zasláno: 21 Bře 2005 08:18
- Nahlásit

Terri, škoda, že jsem to nepřečetla dřív. Pro příště, poznávací znamení je fleecová červená mikina s hlavou velkýho knírače

Dopadli jsme jak sedláci u Chlumce , Nesina dostala védéčko - blbá úprava srsti V sobotu v Ml. Boleslavi dostala oblast. vítěze, to byla upravená dobře.

Jinak, přijedu do Ostravy určitě na mistrák. Doufám, že tam budeš

Terri
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2005 08:44
- Nahlásit

Danuš
Dopadli jsme jak sedláci u Chlumce
To je škoda, připadají mi ty výstavní vrtochy jako houpačka . Danuš, nebylas náhodou v Brně? (Jen že tam byla jedna holčina s červenou fleeskou )

Jinak, přijedu do Ostravy určitě na mistrák
Kdy (kde) přesně je?? Určitě bych přijela!!

Danuš
# Zasláno: 21 Bře 2005 12:43
- Nahlásit

Terri, v Brně jsme byly. Ale pokud jsi to s červenou fleeskou viděla v kruhu a byla to holčina, tak to spíš byla Kenny - dcera. Ta má jasně červenou, já tmavě červenou )))))) A ve 40ti už fakt holčina nejsem. To, že výstavy jsou jako na houpačce, to už po tolika letech u kníračů neřeším . Spíš mě rozhodil přístup poradce chovu ke vrozeným nemocem, ale to je na dlouhý povídání.

A mistrák kníračí pořádá ZKO Svinov, poslední víkend v srpnu. Pozvánka je na kch.the.cz - kniha návštěv.

birma
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2005 12:47
- Nahlásit

Danuš
Ale v Brně Kenny na sobě neměla feesku, měla nějakej kostýmek ne? Já si to teda přesně nevybavuju ale kalhoty a nějaký sako ne?

Danuš
# Zasláno: 19 Dub 2005 16:41
- Nahlásit

Pro kníračkáře a ostatní přátele fousatých obludek.
V sobotu - 23.4. proběhne v na cvičáku ZKO Praha 5-Lochkov oblastní speciální výstava kníračů. Přijďte na čumendu. Budou tam opravdu pěkní fousáči ))

Nikita
Člen
# Zasláno: 19 Dub 2005 16:58
- Nahlásit

Danuš
Jandová, to je ta, co mi na MVP řekla, že mám (v pracovní třídě) hezkou pracovní fenu, ale má odrbané fousy, což jí opticky zkracuje hlavu, kdyby je měla delší, tak tu hlavu má akorát.
výsledek: V1 (bez čekatelství)

Terri
Člen
# Zasláno: 19 Dub 2005 19:30
- Nahlásit

Danuš
mistrák kníračí pořádá ZKO Svinov
Ale to je v Ostravici, ne Ostravě, ne? Nebo jsem možná četla něco jiného, ještě na to mrknu znovu..

Ta holčina s červenou mikinou byla s knírkem Pedro Zdestru (mimochodem líbil se mi nejvíce). ALe doufám, že nekecám, bo jsem si udělala do knížky takové paznaky o tom, kdo se mi líbil a mimo to ještě "oficiální" výsledky, a teď se mi to dost plete, takže za svůj výrok neručím

Danuš
# Zasláno: 20 Dub 2005 08:56
- Nahlásit

Nikito, na Jandovou už ani nejezdím . Kdysi jsem se s ní pohádala kvůli jedný střeďačce - stejný případ jako ty, ale tohle byla bonitace a tu kratší hlavu jí dala do kódu . Nějak asi nezná standard. Hlava tý čuby byla ještě o cm delší než standard vyžadoval. No a pak jsem s ní vedla polemiku o hodnocení barev a barvení psů. Tak mě nemá ráda.

Danuš
# Zasláno: 20 Dub 2005 08:58
- Nahlásit

Terri, pro mě je to na severní Moravě, takže daleko . Prosím, nechtěj po mně místopisné podrobnosti. Já Svinov najdu a na mistrák určitě přijedu. Už se těším.
Mimochodem - teď na Talíři byla Kenny 3. Holt to bylo beze stop, tak neměla kde nahnat bodíky.

Eny
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2005 09:35
- Nahlásit

Ahoj nevíte někdo o nejakých závodech ZVV nebo IPO, střední čechy a okolí?

Terri
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2005 11:42
- Nahlásit

Danuš
pro mě je to na severní Moravě, takže daleko
tak to chápu, že Ti to všechno splývá
Tak to se určitě uvidíme.
Holt to bylo beze stop, tak neměla kde nahnat bodíky
Gratuluji

Danuš
# Zasláno: 21 Kvě 2005 06:07
- Nahlásit

Všechny zvu na [/b]Klubovou výstavu kníračů[b], která se koná v sobotu 25.6. na výstavišti v Ml. Boleslavi. Pozváni jsou pouze zahraniční rozhodčí, určitě to bude velmi zajímavé. Rozhodčí jsou: paní Borg ze Švédska, paní Kaliničenko z Ukrajiny a pan Horváth ze Slovenska.

Terri
Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2005 20:07
- Nahlásit

Danuš
Pleaaaseee , střídejte to s Moravou....ou ou, Boleslav je hrůzně z ruky. (Nebudeš mít s sebou foťák? )

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání