Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Akce, výstavy, zkoušky, závody, exhibice / Basenji sraz 2016
Autor Zpráva
NikolaBasenji
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2016 12:06
- Nahlásit

Ahojte,

chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo kdo vlastní Basenji. jsme z olomouckého kraje a bohužel neznáme nikoho kdo by basenjika vlastnil. Můj pejsek nikdy neviděl pejska své rasy, z inetrnetu vím že se pořádají nějaké srazy občas. Jenže většinou v Praze, a to je od nás celkem daleko.. taky bych si ráda vyměnila pár zkušeností , rad, atd s podobným bláznem který chová jako já : divokou kočku

Walda
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2016 17:14
- Nahlásit

NikolaBasenji

Dřív sem chodila Anu, ta má basenjiho Anubise. Ale už dlouho jsem jí tu neviděl. A s chovatelským klubem basenji se moc nekamarádila

zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2016 19:33
- Nahlásit

Můj pejsek nikdy neviděl pejska své rasy,
On je ze zkumavky? nebo byl odstaven a prodan tak brzo?

NikolaBasenji
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2016 07:26
- Nahlásit

zbrnd: jasně že viděl své brášky a ségry..ale to když byl ještě mrně, zajímalo by mě jak by reagoval teď na ostatní basenji

Walda:
Anubise jsem sledovala na jeho webových stránkách, vím že má i složené nějaké zkoušky, taky chodíme na cvičák..škoda že sem už paní nechodí :/ hodili by se nějaké rady..

TýnaAmia
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2016 21:30
- Nahlásit

Zdravím jsem z Králík(okres Ústí nad Orlicí) a mám basenjici 17.9.máme klubovou výstavu u nás na Dolní Moravě tak neváhejte a přijeďte se aspoň podívat!

NikolaBasenji
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2016 08:16
- Nahlásit

Ahoj,
ráda bych se přijela podívat , snad to časově nějak zvládneme. Je to bohužel dost na knop..ale každopádně díky za info

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání