Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / OT - co je to za ptáka?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Eldoguero
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2012 22:19
- Nahlásit

Gi a smečka
ehm ... tak mi tu sojku máme doma ... přinesl ji muš
musela zůstat na chotbě, aby ji dogy nesnědly
chtěli jsme ji dát ke kanárkovi, ale bojíme se, aby ho neklofla (do nosu )

Eldoguero
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2012 22:24
- Nahlásit

Pumpa
Nezobrazuje se mi obrázek
Teda ten druhej jo, ale na to zas počítám nepotřebuješ odpovědět

danajasa
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2012 15:07
- Nahlásit

Jak to dopadlo?co to je, je to orlosup?????

Gi a smečka
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2012 15:14
- Nahlásit

Prej se vybarvuje do drozda.

danajasa
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2012 15:21
- Nahlásit

Gi a smečkado drozdaTak ten by mě nenapadl.

Eninka
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 19:56
- Nahlásit

ahoj, nechtěla jsem zakládat nové téma, tak se ptám na tomhle, podobném mému dotazu. Co je to za ptáka vím....
Kosice si udělala na stromě na zahradě hnízdo a včera se vyklubaly kosata. Na tom by nebylo nic divnýho, ale ona má hnízdo na takovým blbým místě, že nad hnízdem nejsou haluze a jim tam skoro nonstop prší. Už je i vidět že se hnízdo za chvílu rozpadne tím deštěm. Když seděla na vejcích, tak mi jí bylo líto, ale nechala jsem to tak, ale teďka mladejm shání potravu a na ty ťuntíky tam chčije a chčije. Chodím je pozorovat a tak, když jsem je viděla dneska celý mokrý, dala jsem jim cca 3/4 metru nad hnízdo deštník. Přidělala jsem jej kolíčkama na prádlo k okolním haluzím, aby jim to při větru nepadlo na hnízdo, ale chci se zeptat, když kosice doletí a najednou tam bude nad hnízdem černobílej deštník - tudíž něco, co tam prve nebylo, nemůže jí to zmást a tímpádem by je nemusela najít? To bych jí teda udělala "medvědí službu", hlavně těm prckům. Co myslíte? Možná to vypadá, že si dělám legraci, ale fakt nedělám, ptám se vážně, protože mi to vrtá hlavou.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 20:11
- Nahlásit

Zeptej se zde: http://www.ptacicentrum.cz/contact/

lamalucni
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 20:18 - Změnil/a: lamalucni
- Nahlásit

Eninka
Buď ten déšť mláďatům vadí, nebo jim nevadí. Pokud jim nevadí, tak to není třeba řešit, a pokud jim vadí, tak je naprosto kontraproduktivní to nějak řešit, protože jestli jsou rodiče tak blbí, že nedokážou správně vybrat místo pro hnízdo, tak by tyhle geny neměly přežít. Jinak za rok bude těch zmoklejch hnízd ne jedno, ale třeba pět. Takhle to v přírodě funguje, ta roztomilounká kosátka opravdu nemůžou přežít všechna, naopak je nezbytně nutné, aby jich většina uhynula. Přírodní výběr se tomu říká.

Eninka
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 20:18
- Nahlásit

Vlčáčková

jé, tihle si ke mně přijeli pro ježka malinkýho, kterýho jsem chtěla nechat přezimovat v garáži, akorát on se rozhodl, že mu nestačí prádelní koš a bydlel všude a nechtěl chrápat zimním spánkem.

Je mi blbý se tam ptát, budou si myslet jestli mi nepřeskočilo s tím deštníkem

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 20:20
- Nahlásit

Eninka
No a co? Lidí, kterým přeskočilo, je hafo.

Eninka
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 20:21
- Nahlásit

lamalucni

mně právě bylo divný, že to hnízdo udělali právě tak blbě, mám tady mraky listnatejch stromů kam neproleze ani kapka a oni to dají nahoru na borovici.

roztomilounká kosátka opravdu nemůžou přežít všechna, naopak je nezbytně nutné, aby jich většina uhynula

jenže u mě jich právě přežije minimum, protože ty mrchy chlupatý na ně číhají, jak se učí lítat a dlachní je až k smrti.
Bára dokonce stoupne a třese se stromem a se zalíbením sleduje, kdo jí padne k nohám z toho hnízda (ne tady u té borovice).

Eninka
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 20:29
- Nahlásit

Vlčáčková

Lidí, kterým přeskočilo, je hafo.

Eninka
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 21:09
- Nahlásit

já se picnu....včera mláďata natahovala zobáčky pro žrádlo,
dneska taky, ještě před hoďkou když jsem tam byla s deštníkem. Jdu tam, sundat ten deštník a mladý jsou všechny po smrti, naházený jedno na druhým ( v tom hnízdě)a mají na sobě krev. Samici se asi něco stalo, už jsem ji dva dny neviděla a na ulici leží mrtvá kosice - možná ona

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 22:00
- Nahlásit

Eninka
No, to jsou věci. Kočka, ne?

Eninka
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2013 22:46
- Nahlásit

Vlčáčková

spíš mi připadá, jestli hlady neklovali sami sebe

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2013 11:44
- Nahlásit

Eninka
Hm. Tak já ptáčkům nerozumím, nevydrželi mi ani doma. Takže Ti neporadím.

Darina1
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2013 12:29
- Nahlásit

Eninka
Moc smutný příběh((

Eninka
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2013 14:41
- Nahlásit

tak moje ptáčata mohla dopadnout blbě možná kvůli:

http://www.novinky.cz/domaci/303847-zima-dest-a-ne dostatek-potravy-zabijeji-ve-velkem-ptaky.html

worick
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2013 16:33 - Změnil/a: worick
- Nahlásit

Eninka
Vlčáčková
kočka ne, ta by je tam nenechala...

Woriček taky stojí na zadních a drcá do stromu, když pták nereaguje na zaštěkání....on z nich vyloženě vyšiluje
Ale vyjdeme ven z brány před barák k plotu, u silnice čučí malý kosák, tuším chystající se na letecký výcvik, Worka přijde k němu a tázavým pohledem mi ukazuje, že mu asi něco je, když neuletěl. Řekla jsem mu, že je to ptáček mimi a necháme ho...tak ho nechal a šel si po svých. Ten pes neustále překvapuje Kočce Gucci jsem v sobotu vyrvala z huby nějakého malého vrabčáčka, toho vyloženě vybrala z hnízda a nesla si ho porcovat protože to bylo i s kusem toho hnízda

JMarek
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2019 14:24
- Nahlásit

to mi připomíná vtip
„Učitelka: Děti, podívejte, co to tady visí za ptáka?“
„Pepíček: To je netopýr, ale že by visel za ptáka….“
https://www.darkoviny.cz/hodiny-se-zvuky-ptaku

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání