Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Dvířka pro psy
Autor Zpráva
mishi
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 09:31
- Nahlásit

Máte s nimi někdo zkušenost? Stavíme dům, tak jsme chtěli udělat psovi dvířka do vchodových dvěří, aby mohl kdykoliv ven, ale prý je hodně druhů a nám konkrétně doporučili dvířka na čip - jeden je ve dveřích a jeden má pes v obojku, takže se dveře otevřou jenom jemu a nemůže tam vlízt zloděj. Z mých známých nikdo dveře pro psy nemá, prosím, poraďte... Má vůbec cenu je dělat?

suri
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 11:52
- Nahlásit

mishi
My dvířka máme. Ale né přímo do domu, ale na verandu, což je vstupní místnost ze které jdou další dveře do baráku, které se zamykají. Jsou to takový ty obyč s umělý hmoty a s magnetem na dovírání dvířek URL. Největší problém byl sehnat dveře do kterých nám to udělají, páč u plastových ti to udělají, ale pak se nevztahuje záruka na ty dveře. Tak jsme si nakonec nechali udělat dřevěný dveře od stolaře. Jako slouží dobře, ale já mám menší psi, takže zloděj by se tama ani neprotáh a taky teď co mám dva psy, tak ta umělá hmota podléhá rychleji zkáze, už máme druhý (vydrželi asi tak rok, se slepováním apod, na zimu jsem je musela vyměnit už ani netěsnili)

mishi
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 13:40
- Nahlásit

suri
A o těch na čip jsi nic neslyšela? Nám právě řekli rovnou, že musej vědět, jestli tam budou nebo ne, že se podle toho vyberou dveře...

Maya
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 16:50
- Nahlásit

Dvířka na čip a povídání o nich je na www.baron.cz

mishi
Člen
# Zasláno: 26 Led 2009 19:03
- Nahlásit

Maya
Dík, už jsem na to narazila. Ale vypadá to, že se bez nich asi radši obejdem. čip by určo furt ztrácel a novej je skoro za 800,-...

Gabriiella
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2018 16:34
- Nahlásit

Dvířka na čip jsou super, ale dělají se mám takový pocit jen malá, což je pro menší psy a nebo kočky. My kupovali pro kočky tady https://www.reedog.cz/dvirka/

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání