Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / BAZAR věcí pro psy
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 50 . 51 . >>
Autor Zpráva
wami
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2008 21:44
- Nahlásit

Tinta76, cilka
treba si vyberete i z dalších...

vodítko Chopo, délka 3m, průměr 6mm, pro malé pejsky, 2ks, barva zelená a modrá (s černou), cena 110,-/ks

vodítko Chopo, délka cca 2,2m, průměr 12mm, pro velké psy, 1ks, barva modročerná, cena 180,-/ks

vodítko Chopo, délka 3m, průměr 12mm, pro velké psy, 1ks, barva zelenočerná, cena 220,-/ks (příjemné do ruky a fakt něco vydrží, použím ho - teda já mám modrý - na obrany )

vodítka Polar, s mosaznou karabinou, popruhové s podšitou rukojetí, délka cca 2m, mosazná karabina v zimě nezamrzá!, k dispozici 3 ks, cena 130,-/ks

wami
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2008 21:58
- Nahlásit

a ještě...
3ks krátkého vodítka, tzv. "ručka", délka cca 30 cm, mosazná karabina, cena 80,-/ks

cilka
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2008 23:20
- Nahlásit

No tak pokud se Tinta76 nebude moc zlobit tak bych si prosím vzala všechna tři vodítka z té předešlé stránky . Oboječky by k nim nebyly ?

Tinta76
# Zasláno: 31 Čec 2008 06:38
- Nahlásit

cilka
pokud se Tinta76 nebude moc zlobit tak bych si prosím vzala všechna tři vodítka z té předešlé stránky

Hamoune! Zlobím se přímo strašlivě!

wami

tak já bych chtěla jenom to vodítko s amortizérem

wami
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2008 08:03
- Nahlásit

cilka
oboječek je tam tuším jeden k tomu pruhovanému vodítečku, odpoledne se mrknu. Kdyžtak mi prosim pisni e-mail (muj nick zavináč seznam.cz), poslala bych to hnedka dneska...

Tinta76
tak já bych chtěla jenom to vodítko s amortizérem
no, a nakonec chces teda pro malého nebo velkého pejska? pro malého jsou s tím vzorem, co vodítka od Polaru (viz výše), pro velkého jedno taky a jedno takový černý, ale vzorek jde do zelena...
(o mejliku plati to samy, at jdu dneska na postu jenom jednou... )

Tinta76
# Zasláno: 31 Čec 2008 08:21
- Nahlásit

wami

máš mejla

cilka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2008 09:39
- Nahlásit

Tinta76
Hamoune! Zlobím se přímo strašlivě!

Já to tušila !!

wami

JJ písnu ještě jednou , sem tam stejně nedala adresu
Oboječek mi taky připočítej !

Mel
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2008 15:51
- Nahlásit

tohle je ten velkoobchod rogz: http://www.petfashion.cz/

monika
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2008 18:56
- Nahlásit

wami
vodítko Chopo, délka 3m, průměr 12mm, pro velké psy, 1ks, barva zelenočerná, cena 220,-/ks bych chtěla jestli ještě je k mání. zamazalova.m@seznam.cz

wami
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2008 21:41
- Nahlásit

monika
je
smaž si mejla, napíšu ti

nefer
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2008 09:47 - Změnil/a: nefer
- Nahlásit

ahoj, využiji příležitosti a nabízím zímní zateplenou vestu ZERO DC - délka zad 42cm. Je použitá asi tak 2x, koupená špatná velikost.
Cena 250,- (původně 340,-)
mail: neferneri@seznam.cz

brezen2008
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2008 19:24
- Nahlásit

wami
ahojda,snad se nebudeš zlobit,ale na dastyho ty kšíry neberu,nic proti tobě,ale je to kvuli těm jeho nohám,on táhne dobře i na krku a když bych mu dala kšíry,tak to bude záluh na tu jeho DKK,tak se prosímtě nezlob,dík
snad jsem neudělala nějakej v tom zmatek
ale na sindy kdyby tam byli,tak ty beru,ta má ty nohy ok

wami
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 08:36
- Nahlásit

brezen2008
ja se nezlobim, OK. Co se ale tahu a DKK tyka, tak diky tahani mi chodi cuba, co by jinak nechodila vubec, takhle ma ty nohy nasvaleny a svali ji drzi klouby v pohode. Na obojku pokud ti pes bude tahat, nebo si tu a tam do toho tahu docukne, tak to jde na krcni pater...

ale jak myslis, ja se zlobit nebudu, nemam proc...

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 09:36
- Nahlásit

Co takhle kožená přepínačka, černá, (tmavá) délka min. 2,2 m. Neměl by někdo? Rozbila se mi karabina POtřebuju to n jezevčíka, takže nic krátkého

žanda
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 11:55
- Nahlásit

blanulinka1
co dát novou karabinu? ))

bord
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 12:03
- Nahlásit

wami
Prosím prosím asi to zapadlo malamut přeměřen postroj 37-38 cm.Obojek 58 cm.
Jestli máš na malýho psa postroj cca 22 cm tak si vezmu pro Bobana,jen tak na běhání.Děkuji

wami
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 12:34
- Nahlásit

bord
mrknu na to večer, slibuju...

Ebony
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 12:38
- Nahlásit

wami
mrkni na hofy

Tinta76
# Zasláno: 4 Srp 2008 12:48
- Nahlásit

wami

právě mi dorazilo to vodítko! děkuju moc!!! zejtra jedem na čundr, tak ho prubnem

duli
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2008 13:59
- Nahlásit

wami
vodítko Chopo, délka 3m, průměr 12mm, pro velké psy, 1ks, barva zelenočerná, cena 220,-/ks

bych ho brala....juz jsem ti psala mail

wami
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 09:11
- Nahlásit

bord
jsem ti psala e-mail,a le asi špatně opsala nebo nevím, nějak nemám pořád odpověď...

tak mi prosím písni na wami zavináč seznam tečka cz - jinak se na tom postroji asi nedomluvíme...

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 17:54
- Nahlásit

žanda
jenže to nevím, jak bych ji tam zase "zanýtkovala"...

Lucie od Arta
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 17:59
- Nahlásit

blanulinka1
mám nylonovou,kulatou,od Bracca,jsem s ní spokojená - nechceš? Já si koupila ještě zelenou, aby ladila, černá je volná...vyměním za tu barvu,až bue
pro želvu: opasek s amortizérem bude až za týden, zapomněla jsem ho na chatě...

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 18:02
- Nahlásit

Lucie od Arta
My jsme na kůži ;) musela bych měnit obojek za nylonový a nylonový ji nedělají dobře na srst...škube to
Nejlepší by bylo, opravit tu stávající, protože mě rozčiluje ta rozbitá karabina..., ale vodítko je fakt super... Neznáte někdo nějakého šikovného brašnáře v Praze?

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 18:24
- Nahlásit

cilka
Cau Bebecho, jsem zpet, tak se domluvime po mailu na predani tech efilacek.

žanda
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 21:40
- Nahlásit

blanulinka1

pokud se sama necítíš, popros obuvníka, ten 1 nýtek ti tam klepne- nebo zakup nýtky v baumaxu či jinde a je tam u toho i taková kovadlinka, bouchneš a je to- vodítka si vyrábím (když je tedy z čeho ) sama, není to těžký. Já mám ráda dlouhé a dvě karabiny (jedné nevěřím už) tak že takové nekoupím většinou.....
jo radím udělat nejdříve dírku na nýtek....

žanda
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 21:44
- Nahlásit

blanulinka1

pokud potřebuješ brašnáře a ochotnýho a rychlýho-tak na jižním městě- musela bych ti najit,jak se ta ulice jmenuje -je to v paneláku-klasická opravna obuvi, dříve mě tam nýtkoval i náhubek mi spíchnul,ale tajně)

brezen2008
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2008 21:49
- Nahlásit

Lucie od Arta
ježiši v poho

Lucie od Arta
Člen
# Zasláno: 12 Srp 2008 10:32
- Nahlásit

brezen2008
neboj,na Pochod pro psy to budeš mít určo,pendluju mezi Prahou a chatou, naši tam
maj psa a já dojíždím,mám už po dovolený
nefer
odkud jsi? ta vesta mě zajímá, ale radši bych ozkoušela.Chci to na kokra,teoreticky by to mělo sedět, ale znáš to.Jsme z Prahy,ale na akcích (dogtrekking,lov.zkoušky,výstavy) se pohybujem takřka všude

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 12 Srp 2008 11:58
- Nahlásit

žanda
No na tomhle je docela masivní ocelovej nejtek...vlastně dva za sebou Zkusím jestli nebude v MB na výstavě ten pán co jezdí se stánkem s kůží, ten by to mohl zvládnout, trochu ho znám, je šikovnej tak se zeptám tam, těch pár dnů to ještě vydržím... Já bych tam chtěla mosaznou karabinku kdyby byla... možná i "vypouštěcí"...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 50 . 51 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání