Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pes a paragrafy / Se psem do ZOO
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Myssel
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:03
- Nahlásit

Planuji vylet po krajinach CR a napadlo me ZOO. S pseky jsem uz byla v Brnenske a ve Vyskovske. Obe krasne a holky byly nadsene. Hledanim na netu narazim na ZOO Zlin Lesna. A zhrozim se desnym clankem proc pseky do ZOO nechteji poustet. Kdyby radeji napsali zakaz vstupu. Clovek mavne rukou, ale tohle je maso.

Nejvice me pobavila veta typu:Navíc někteří lidé se psů doslova bojí, psi to samozřejmě vycítí a může pak docházet k velmi nepříjemným událostem.

Co na to rikate? Znate nejakou ZOO kde nas radi privitaji?

vice: http://www.zoozlin.eu/navsteva.php?id=DOC000000000 000015

argosek
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:06
- Nahlásit

Myssel

v praze vas radi privitaji

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:08
- Nahlásit

Myssel
No mě zas celkem pobavilo,že ....ZOO Zlín je především oáza klidu a harmonie. Štěkot psů, možnost případného napadení druhého psa nebo dokonce návštěvníka do takového prostředí rozhodně nepatří.Vyplývá mě z toho,že jinde je napadení na místě a patří tam.Jinak ona ta zvířátka v ZOO chovaná taky celkem řvou,by mě zajímalo,jak to řešej,někoho by to mohlo rušit!

argosek
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:09
- Nahlásit

je jejich pravo ten vstup zakazat, ale to zduvodnovani v porovnani s prazskou zoo je usmevne.

Myssel
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:15
- Nahlásit

argosek
Diky...aspon nekde.

davidkova renata
Presne tak..proste si to spatne "obkecali" Kdyz jsem to cetla prvne jsme neverila vlastnim ocim a pak jsem se musela nahlas zasmat. Jejich zviratka, asi nijak nehlucni a kdyz ano, tak je odstreli. Jedna se preci o klid a oazu klidu navstevnika.

argosek
Souhlasim, jen nemeli psat takove zvasty.

Anlie
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:20
- Nahlásit

Hustýýýýýý

Altcha
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 15:53
- Nahlásit

No to je fakt síla
V Praze smí pes nejen do ZOO, ale i do BOTANICKÉ ZAHRADY Trója (vedle ZOO) - akorát tam nesmí do toho skleníku Fata Morgana... A dřevin a rostlin je zde určitě mnohem více a také vzácných...
Jinak psi smí také do ZOO v Ústí nad Labem

fatgod
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 16:24
- Nahlásit

myslím, že i Olomoucký kopeček pouští zvířata

argosek
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 16:35
- Nahlásit

fatgod

ja tedy nechci byt impertinentni, ale nema byt olomoucky kopecek s malym o?

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 17:45
- Nahlásit

Myssel
koukni sem

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 17:47
- Nahlásit

Altcha
v botanické musí být na vodítku, jen pro info...
fatgodargosek V Olomouci můžou stopro, jen do "opičího výběhu" ne...

fatgod
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 17:53
- Nahlásit

argosek
a tedy nechci byt impertinentni, ale nema byt olomoucky kopecek s malym o?
a s velkým K
no ale vshledem k tomu, že zde stejně píši jak chovado, to vlastně nevadí

Altcha
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 18:04
- Nahlásit

blanulinka1
V ZOO přece taky... A i kdyby ne, nenechám své divošky v tak lákavém prostředí pobíhat volně

rogersova
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 18:08
- Nahlásit

Do které ZOO psi můžou a do které ne

http://www.krasova.com/orsa/clanek.asp?id=1027

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 18:45
- Nahlásit

Altchataky taky... Když jsem si přinesla Béďu, byla to naše první větší procházka...bylo to v zimě, mezi vánocema, krásně zelená tráva, sluníčko...hotové jaro...a nikde ani noha...ani hlídač...tak Béďa běhala poprvé "venku" krom zahrady u chovatelky a okolí našeho domu, navolno Hlídač se nakonec objevil, ale nic nám neřekl...(hodnej )

Dasha
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 21:00
- Nahlásit

Teda nevím, jak je to teď, ale v Praze jsem byla před 2 lety a byla jsem naprosto nadšená z rozmístěných misek, napájedel, košů a všeho možnýho pro psy! A marně vzpomínám, kde všude bylo "tlusté sklo". Kromě ledního medvěda a různých nohatých lezoucích potvůrek a rybiček snad nikde! Z té Zlínské ZOO mám pocit, že bych si tam nesměla ani kýchnout, abych jim náhodou nenakazila nějakého návštěvníka nebo nedejbože nevzbudila tiše spící opičku!

benda2
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 21:11
- Nahlásit

Dasha
ale v Praze jsem byla před 2 lety a byla jsem naprosto nadšená
neuvěřitelný je i to že úvaziště pro psy před pavilony jsou ve stínu

Altcha
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 21:25
- Nahlásit

Dasha
benda2
Dokonce se mi už stalo, když jsme se střídali do pavilonů - protože psy tam prostě bez dozoru nenecháme - že se nám nabídli zaměstnanci, že je pohlídají
Chodím tam několikrát ročně, je to super. Je pravda, že mít tam psi zakázaný vstup, tak tam nejdu (leda jednou za pár let). Bez psů ani ránu.
Cestou tam i zpět navíc jdeme přes Stromovku nebo okolo Vltavy a trojského kanálu, kde se navolno vylítají, takže výčitky kvůli tomu, že jsou na vodítku, vůbec nemusím mít.

benda2
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 21:35
- Nahlásit

Altcha
jj ona vůbec celá Troja je super, rád chodím kolem vody ke kanálu kde se jezdí divoká voda, je to místo mnoha tváří, pejskaři, kolaři, bruslaři, vodáci, rybáři, koloběžkaři, páry mladých atd. prostě super a nestalo se mi že by ch viděl něco jako neharmonii

redhead
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 22:20
- Nahlásit

My byli s čubou v ZOO ve Dvoře Králové a bylo to v pohodě Ve Zlínské ZOO jsem byla asi před čtrnácti dny, ale bez psa. Bylo to tam moc hezký, jen jsme tam dorazili asi hodinu před zavíračkou, takže jsme nestihli všechno. Ale proč tam nesmí psi, to nechápu. Je to docela škoda

kiwikik
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 23:11
- Nahlásit

Mám z toho pocit že Zlínská zoo je důležitá jak ho*no na dálnici. Spíš si tím odrazují další návštěvníky prahnoucí po klidu a harmonii. Já před psem nebyla v zoo ani nepamatuju - kdysi na základce?. Letos se psem už dvakrát - brněnská. Velká spokojenost pytlíček na cestu, misky s vodou, krom pár pavilonů můžou všude. S tím hafanem je to 100x lepší sranda .

redhead
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2007 23:21
- Nahlásit

kiwikik
On tam ten klid a opravdu byl, ale možná to bylo tím, že bylo 35 stupňů ve stínu a za hodinu zavírali a proto tam skoro nikdo nebyl My zase chodíme do pražské Zoo a tam je to taky o velké spokojenosti

hankah
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2007 10:09
- Nahlásit

ZOO Dvůr Králové je super, pro pejsky tam mají i rozmístěné napaječky, platí se 25.-Kč, jenom do pavilonu nesmí. Byli jsme tam před měsícem a určitě půjdem ještě. Malá ukázka.

nefer
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2007 14:23
- Nahlásit

zoo v ústí nad labem mohu jen potvrdit. když jsme tam byli naposledy, pobíhali tam volně lemuři a i přesto se tam se psy (na vodítku pochopitelně) mohlo. kamarádce se tam jeden lemur "vrhnul" na maďarku, jsou to šprímaři
v děčíně je vsutp se psy zakázaný.
to odůvodnění zlína nějak nepobírám, je to fakt směšné

ata
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2007 15:58
- Nahlásit

Taky rádi chodíme se psem do brněnské, líbí se mu tam, chystáme se i do Olomouce. Jen mě pobavila Jihlava, kde si můžete nechat psa v boxu. Kdo tohle vymyslel?

Luuca
Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 06:59
- Nahlásit

ata
jako že ho šoupneš někde u vstupu do boxu jako igelitku a na konci si ho vyzvedneš??? no tak to je fakt hustý!!!

Hafina
Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 10:13
- Nahlásit

Luuca
Jo přesně tak to tam je, a přitom na těch naváděčích mají ikonku, že pes může, když jsem se pak ptala na pokladně, tak prej do boxu, no to teda tůdlenůdle, radši jsem ty dvě hoďky pochodila po parku okolo, než se děcka podívali.

Luuca
Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 21:19
- Nahlásit

Hafina
hmmm, tak ted mi prave roste stenak a tesila jsem se, ze tam budem chodit, ale takhle teda ani nahodou

nekteri nasi spoluobcane jsou opravdu padli na hlavu

adamov
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2015 20:23
- Nahlásit

zdravím zajímalo by mě jak je to v ZOO Ostrava tady na webu jsem , URL info nenasel,

plánujeme tak zajet s našim jezevčíkem, nikdo nám ho nepohlídá díky za odpovědi

adamov
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2015 20:23
- Nahlásit

URL oprava odkazu

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání