Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pes a paragrafy / poplatek za psa
Autor Zpráva
myslivcovamarketa
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2015 16:14
- Nahlásit

Ahoj,
jak je to prosím s poplatky, jestliže mám trvalé bydliště nahlášené na vesnici, ale z důvodu studia VŠ v Praze bydlím se psem přez týden v Praze a jezdím na víkendy a na prázdniny domů pryč? Psa mám od října a ještě jsem se v místě trvalého bydliště nedostala na úřad nahlásit psa, když mě budou v Praze kontrolovat, mohou přijít na to, že pes ještě není nahlášen? Pes je čipovaný a registrovaný.
Děkuji.

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2015 19:08
- Nahlásit

myslivcovamarketa
Poplatky platí držitel psa v místě svého trvalého bydliště.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2015 19:21
- Nahlásit

coz je navic v pripade vesnice asi i vyrazne levnejsi, nez v praze

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2015 19:24
- Nahlásit

cernej caj
To určitě, ale jak to pak v Praze kontrolujou, to teda netuším, protože zase obvykle nedostaneš známku, leda sebou nosit potvrzení o zaplacení.
A taky neprošvihnout termín, u nás je do konce února a pak už je mastná pokuta.

ssshhhhh
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2015 19:48
- Nahlásit

myslivcovamarketa
Psa mám od října a ještě jsem se v místě trvalého bydliště nedostala na úřad nahlásit psa, když mě budou v Praze kontrolovat, mohou přijít na to, že pes ještě není nahlášen
Ano, podle tvého OP zjistí trvalé bydliště a pak si to můžou zjistit na místním úřadě.

Pes se hlásí v místě trvalého bydliště a to je na vesnici jak píše cernej caj o moc moc levnější než v Praze.
Pro příklad manžel hlášen v Praze 5, tam je poplatek 2000,- za jednoho, 4000,- za každého dalšího a to nám hodí šestku to je psycho. Jsou hlášení na mě na vesnici a mám to za 600,-

Jinak pes známku nosit nemusí, ty nemusíš mít u sebe doklad. MP si (pokud potřebuje) zjistí údaje sama.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2015 08:21
- Nahlásit

vetsinou staci na urad zavolat a da se s rozumnyma lidma I domluvit maiil , platba na ucet anebo zkusit rodiny, pribuzne.

krisikowa
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2015 12:48
- Nahlásit

A jestli jsi polo/sirotek, máš slevu. Teda na vesnici asi ne, tam je cena jedotná a menší, ale ve městech pobiratelé sirotčího důchodu platí kolem dvou stovek.

Nicky
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2015 23:00
- Nahlásit

Vždy se dá říct, že jsem na návštěvě.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání