Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / Výstavní klec
Autor Zpráva
Fajka
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 10:31
- Nahlásit

Potřebuju sehnat velkou výstavní kovovou klec. Požadavek je veliká velikost cca 120x90x90 cm, kolečka, ochranná plachta. Ale musí to být nějaká odlehčená verze. Prý by měla být údajně z nerezu (jsou prý lehčí ?) Obyčejné jsou moc těžké údajně.
Máte někdo něco podobného? Hoďte prosím link, kde se dá sehnat Díky

Eldoguero
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 12:06
- Nahlásit

Fajka
hele a nebylo by lepší koupit ji přímo na výstavě někde (teď je tuším nejblíž Liťák), mívají je tam v různých slevách, nebo třá k nim dávají zdarma ty kolečka, plachty nebo tak

Fajka
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 12:11
- Nahlásit

Eldoguero
jo jo to beru jako poslední možnost ale protože to není pro mě ale pro známé z ciziny, potřebovala bych zjistit dopředu kdo to třeba vyrábí nebo dováží zjistit cenu a domluvit na pevno jestli třeba v tom Liťáku budou, aby jsme si jí objednali a tam přímo vyzvedli...nevím jak moc jsou tyhle nerezový v nabídce a jestli to není nějaká dražší specialita, kterou třeba ani na výstavy neberou bo se prodávaj málo....

Eldoguero
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 12:18
- Nahlásit

Fajka
aha, tak to neporadím, mi ji máme už letitou, ty rozměry co scháníš a po pravdě je těžká jak prase, takže pokud někdo vyrábí za rozumnou cenu nějakou odlehčenou, ale stejně pevnou verzi, uvítala bych ji taky, ale web neporadím bohužel
(mimochodem, náš argentinec se z ní umí dostat - umí si ji otevřít nevím jak to dělá, nikdy jsem ho u toho nenačapala, pravda taky je, že je jediný pes, který to umí, takže bych nepřipisovala tuto závadu na vrub kleci jinak je skutečně pevná a bytelná)

Fajka
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 12:27 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

Eldoguero
no oni právě mají taky ty co jsou hodně těžké a paní už je nezvládne unést ... a prý někde viděli odlehčené verze z nerezu které by chtěli tak se ptali jestli můžu pohledat tady u nás. Mají sice velkého psa ale není ničitel nerve se ven potřebují ji jen na odložení na výstavě, aby tam měl svůj klídeček a mohl v klidu dělat hají bucí

Dines
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 13:20
- Nahlásit

Fajka
Mají sice velkého psa ale není ničitel nerve se ven potřebují ji jen na odložení na výstavě, aby tam měl svůj klídeček a mohl v klidu dělat hají bucí

A nestačila by tedy látková kennelka? Něco jako mám já?

Fajka
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 13:33
- Nahlásit

Dines
díky tuhle mám taky, ale tu nechtějí, požadavek je na kovovou

elisva
Člen
# Zasláno: 10 Srp 2011 12:02
- Nahlásit

Já mám savic, jestli to je nerez si nejsem 100% jistá. Podívej na spokojený pes nebo baron. Asi mám tedy větší, ale stejně váží 13 kg.

Fajka
Člen
# Zasláno: 10 Srp 2011 21:51
- Nahlásit

elisva
díky, už je to pasé. Klec sehnána, objednána, koupena a kupující spokojen

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání