Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / SPOLUJÍZDA na výstavy
Autor Zpráva
Lucie od Arta
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2010 16:10
- Nahlásit

ahoj, sháním někoho, kdo jede v červnu NV Klatovy z Prahy nebo přes Prahu. Sobota, já a jeden menší pes. Nejedete někdo?

Danarny
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2010 11:44
- Nahlásit

Hledám spolujízdu na NVP Jelenia gora tento víkend, jedna osoba a jedna mladá dalmatinka, příspěvek na PH samozřejmostí, prosím, kdo jedete do polska po R10 a vešly by jsme se, můžeme nastoupit na dálnici třeba na pumpě před Mladou Boleslaví, aby jste nemuseli nikam zajíždět
arny.javapami@atlas.cz

Danarny
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2010 15:49
- Nahlásit

Nikdo nejedete přes Mladou Boleslav? prosím, začínám být lehce zoufalá

Majesty
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2010 01:10
- Nahlásit

Lucie od Arta
My jedeme do Klatov, ale zatím ještě nevím, jestli přes Prahu. Zvažuju totiž jestli rychlejší dálnice (Praha) nebo podstatně kratší cesta přímo (Benešov, Příbram).

Lucie od Arta
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2010 21:00
- Nahlásit

Majesty
tak kdybyste jeli, písla bys sem, prosím? dík moc, mám pocit, že tam snad nikdo nejede - z mých známých nikdo

Žanetka
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2010 09:44
- Nahlásit

Lucie od Arta
Ahoj,
sicejsme odjinud, takže Tvým směrem nejedeme, ale dlouho jsem jezdila trasu Praha- Strakonice- Klatovy, předpokládám, že zřejmě uvažuješ o téhle cestě, tak mohu doporučit, silnice je tam pěkná a jede se dobře.

Lucie od Arta
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2010 10:22
- Nahlásit

Žanetka
ahoj, trasu zvažuje Majesty, já leda bych šla pěšky a to já sice ráda, ale ne s načesaným vyfénovaným psem.

Žanetka
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2010 17:57
- Nahlásit

Jo jo, pardon, přemáčkla jsem se, ale to nic nemění na věci a věřím, že Majesty si snad odpověď najde

kajmanka
Člen
# Zasláno: 28 Čec 2010 16:50
- Nahlásit

Hledám spolujízdu na Evropskou výstavu v Celje na 2.10.2010 pro jednu osobu a jednu bezkonfliktní střední fenku pouze na sobotu. Nejlépe na otočku. Samozřejmostí je přidání na PHM. Odjezd z Prahy nebo Středních Čech. Bohužel nejsem řidič.
Pokud někdo zvažuje dohlášení, tak poslední uzávěrka pro EDS je 10.8.2010, nebo jsou tam ještě klubovky. Ty mají zřejmě uzávěrku delší.
Kontakt: kajmanka@mymail.cz

chp2004
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 21:06
- Nahlásit

Ahoj, neměl by někdo místo v autě pro člověka a psa na výstavu psů v Klatovech? Z Prahy, Strředních Čech....
Díky, petapetula@seznam.cz

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání