Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Rakovina-teplota
Autor Zpráva
konka
Člen
# Zasláno: 2 Zář 2017 11:18
- Nahlásit

Dobrý den,
mám fenku měsíc po odstranění zhoubnèho nádoru.Fenka brala 10 dní atb.Dávám jí imunobran a artemisinin.Od čtvrtka má fenka teplotu 39,7.Včera večer klesla na 39,3 a dnes ráno opět 39,7.Může to souviset s nasazenými doplňky případně bojem těla s rakovinou nebo mám plašit a letět na pohotovost?Děkuji za rady

corgi
Člen
# Zasláno: 2 Zář 2017 15:24
- Nahlásit

Při teplotě zvýšené ani ne o jeden stupeň bych na pohotovost tedy neletěla. Důležité je, jak se psice projevuje - hyperventiluje, má prokrvené sliznice, sliní.....?

konka
Člen
# Zasláno: 2 Zář 2017 15:53
- Nahlásit

Sliznice má ráno rűžové a během dne blednou,ale to souvisí s operací.Brali jí slezinu a v době operace měla červené krvinky na minimu.Takže dle veterinářky bude jejich obnova a anèmie dlouhodobější.

konka
Člen
# Zasláno: 2 Zář 2017 16:02
- Nahlásit

Jinak zrychleně dýchá při pohybu,v klidu dýchá normálně.K pití i jídlu jí musíme nutit,ale kravinky typu pamlsek,salám,bábovku zbodne s chutí.S pohybem se taky nepřetrhne,vyčůrá se na zahradě a domů,ale na procházku se těší,štěká u vrat.Ale je vidět,že je hodně slabá.Štve mě,že jsem nejela včera na vet,doufala jsem,že to bude ok,když uż to tak hezky kleslo 😕

Houšková
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2017 16:50
- Nahlásit

Já osobně nedám dopustit na čínské přírodní léky.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání