Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Autonehoda a poškození mozku
Autor Zpráva
Kristýna_Ch
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2017 09:07
- Nahlásit

Hezký den,

obracím se na Vás pro radu a snad i povzbuzení. Včera nám fenečku (4 měsíční štěňátko) italského chrtíka srazilo auto (prosím nepište mi, že jsme měli být opatrnější, sami si to budeme ještě dlouho vyčítat, ale stalo se to před domem, kam chodí na záchod, kde na ní zaútočil větší pes a vyděsila se.) Je druhý den v nemocnici s otokem mozku - údajně chodí a padá doprava. Teď máme čekat do pátku, jak se bude stav vyvíjet. Nedoporučují nám fenku navštěvovat, že by jí to nedělalo dobře ten šok, že pak zase odejdeme. Prosím máte někdo podobnou zkušenost? Jak se to u pejska vyvíjelo a jak se o něj starat po takovém úrazu a traumatu. Jsem z toho nešťastná

corgi
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2017 19:38
- Nahlásit

Obecně řečeno - mozek je úžasný orgán a vlastně ani nevíme, jak funguje. Nikdo vám podle mě nemůže předem říct, jestli a jaké bude mít následky. Nemůžete dělat nic, než zaplatit odborníky, kteří o ni teď pečujou. Sami jsme měli psa hospitalizovaného na klinice 5 dní, také zákaz návštěv. Skutečně je to pro ně stresující, když vás pak vidí odcházet. Přeju hodně štěstí!

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání