Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Veterina na Vysočině + užívání Drags Imun
Autor Zpráva
TerezaC
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2017 12:07
- Nahlásit

Dobrý den,
neznáte někdo, prosím, nějakého dobrého veterináře na Vysočině?
Dál bych se chtěla zeptat na zkušenosti s užíváním Drags Imunu a jeho dávkování. Mám 14 letého maltézáčka, má zvýšené jaterní hodnoty, dále ze začátku bylo podezření na Cushinga (po krev. testech nepotvrzen), poté náhodou objevena cukrovka (hodnoty v krvy ze začátku 7, nyní 8,7) a teď, po mé urgenci, konečně zameření na slinivku, kdy mu byla zjištěna abnormálně vysoká hladina PLI. Za poslední dva roky to jde nahoru dolu, zhubl ze 7 kil na 5,5, srst má hroznou, stálý hlad, průjmy, které byly způsobené jak tou slinivkou, tak ale také neustálým užíváním ATB. Trvá to skoro dva roky a my stále nic moc nevíme, snažíme se vychytat stravu, najít nějaké přír. prostředky. Od naší stávající vet. se mi po těchto pokusech dostalo pouze odpovědi, že už je beztak hrozně starý a stejně tady podle ní bude už jenom max. 2 roky. Nevím, co mi tím chtěla říct, ale moje trpělivost je nyní na bodu mrazu.

Omlouvám se za sloh a děkuji za každou odpověď.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2017 14:35
- Nahlásit

Osobně bych psa vzala na veterinu kamkoli, kde mají rtg. a sono a nechala psa vyšetřit tak. Můj předchozí pes měl hodně podobné příznaky a resumé ze sono vyšetření bylo rakovina jater - bez prognózy...Za týden po vyšetření už jsem psa neměla... Bylo mu pouhých 10 let...
Doufám, že Váš pejsek na tom bude lépe....Ale 14 let je hodně a lépe se raději připravit na tu horší variantu...
Cítím s Vámi.

archie
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2017 18:01
- Nahlásit

Jestli můžu poradit, tak mám velmi dobrou zkušenost s MVDr. Štursou z Havlíčkova Brodu, www.veterinahb.cz .

corgi
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2017 21:13
- Nahlásit

TerezaC
Šla bych do přirozené stravy, probiotik a přírodních podpůrných prostředků (pasta z kurkumy, ostropestřec granulát plodu). Možná by pomohlo vzpomenout si, jak to celé začalo. Vrátit se k podstatě, kterou teď zakryly účinky léků atd.

Nicky
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2017 22:07
- Nahlásit

Drags doporučuji, začala bych 3x denně kapku, při přechodném zhoršení vysadit na 3 dny, pokračovat, dodržet pauzu po 3 týdnech užívání. Pokud nebude problém zvýšila bych na 3 x 2 kapky. Současně Probiovet - kvůli těm antibiotikům. Doporučuji po výsledcích od veta se spojit s vet. Martincovou z HK, která konkrétně doporučí energy produkty, třeba přes energy poradnu.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání