Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Alergie na roztoče a pyly
Autor Zpráva
Petka86
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2017 13:57
- Nahlásit

Zdravím všechny, moje fena má těžkou alergii na roztoče a pyly. Chtěla jsem se zeptat zda je tu někdo, kdo má stejný problém a jaké jsou vaše zkušenosti s léčbou? Co vám zabralo? Podstoupili jste imunoterapii a mělo to slušný výsledek? Našli jste něco přírodního co psovi ulevilo? Předem moc děkuji za vaše zkušenosti..

žanda
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2017 20:36
- Nahlásit

Petka86
můj kraken má alergii nejen na trávy a pyly,ale i blechy, roztoče a potraviny- maso mmj.
objevilo se mu to v5-ti letech. Začalo mu téct z očí a dělaly se mu hnusný vředy na packách. až krev ukázala, na co je alergickej a je toho hafo.
chodila jsem k homeopatce,která mu postupně dávala homeo na míru a k tomu začal baštit z/d hills.
dneska je mu 15 a osm měsíců a kromě toho, že má občas ubrečný oči,když je hodně pylu, nemá žádnej problém,pokud tedy nesežere něco, co by neměl.......äle na těch granulích veterinárních je stále.
držím palce ať to dostanete pod kontrolu a alergie vám neotravuje život.

Petka86
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2017 12:04 - Změnil/a: Petka86
- Nahlásit

žanda Pomohla vám klasická homeopatka? Není nějaká přímo zvířecí? Asi blbý dotaz ale s homeopaty nemám žádné zkušenosti..A vůbec nemusí brát ani minimálně kortikoidy?
Taky jsme byli na testech a právě jí vyšlo, že má silnou alergii na pyly a roztoče.. Dělají se jí hrozné boláky teď už skoro všude, pak ji tam vypadá srst a praská to.. Zatím bere antibiotika a kortikoidy, které snižujeme a rozhodujeme se jako zvolit další léčbu..Děkuji doufám, že se to brzy aspoň zlepší.

žanda
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2017 13:46
- Nahlásit

Petka86
já měla lidskou homeopatku kamarádku,ale existuje i odborník zvířecí. ( do AAvet v Praze prý dochází)měli jsme několik "tabletek" různých po sobě, podle diagnozy od homeopata a není to tak, že to druhý bude brát stejně.-
kortikoidy nebereme, to už by tu ve svém věku asi nebyl....je to běh na delší trať, jasně, nemusí nto každýmu zabrat,ale zkusit se má všechno, co nezatěžuje tělo víc, než je nutný, i kdyby bylo jen částečný zlepšení.
Alergikem je jeden už nadoživotně, jen holt tu potvoru trochu zkrotit- taky jsem a bojuju s tím celý život.

Petka86
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 13:19
- Nahlásit

žanda Aha, děkuji za info. To je fakt, že to už by tu asi nebyl. Má krásný věk! Naší feně bude teprve 5 a s alergií bojujeme chvíli. Veterinář nám doporučuje vyzkoušet veterinární imunoterapii..ale ta taky nepomůže každému ke zlepšení. Tak hledáme různé zkušenosti a možnosti...Na kortikoidech ji nenechám.
Přejeme vám ještě spoustu krásných společných let.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání