Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Jaterní dieta
Autor Zpráva
kklaarinka
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2016 22:09
- Nahlásit

Dobrý den, našemu pejskovi byla veterinářem doporučená jaterní dieta. Máte, prosím někdo s tímto zkušenost? Poprosím o jakékoliv vaše tipy.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2016 07:51
- Nahlásit

vim, ze na to lidi dost kupujou spesl granule hills (asi se to da i krmenim barfem vhodne nakombinovat), ktery sice asi nemaj nej slozeni ale celkem ta jejich dietni rada funguje

bord
Člen
# Zasláno: 11 Pro 2016 18:37
- Nahlásit

Ahoj,je to sice dotaz měsíc starý,ale snad to někomu pomůže..nejlepší je samozřejmě kupovat granule či konzervy přímo na jaterní problémy.Dělá je víc firem,stačí kouknout na net.Já mám vyzkoušeno Royal Canin,Specific,ale zakotvili jsme u Trovetu.Občas to prohodím Calibrou,která má také jaterní řadu.Povoleno je také vařené kuřecí bez kůže s rýží a mrkví,příp.další kořenovou zeleninou nebo filé s rýží.Občas lze přidat trošku brambor.Protože mám psa v letech a po vážné operaci žlučníku,neexperimentuji.Navíc dostává půl tabletky Ursosanu denně a Ostropestřec na podporu jater.Měl poškozená játra,kdy měl šílené hodnoty jater.testů přes 50 (norma je někde kolem 1,5) a po měsíci mu klesly pod 6.Psa s jaterními problémy je nutné krmit po malých dávkách a jen povolenou stravou.Z pamlsků je povolen občas piškot.

KESKA
Člen
# Zasláno: 15 Led 2017 06:16
- Nahlásit

Dobrý den po odběru krve máme zvýšený URIN v krvi,původně jsme šli na veterinu že se semtam učurkne ve spánku Keska je 7 let po kastraci od úterý bereme PROPALIN a dnes po podani PROPALINU asi do 5 minut se vyvracet a byla v tom krev, za 8 let se jí to nikdy nestalo věřím že je to tím PROPALINEM nic jiného jsme nezměnili jen ji dal veterinař vyzkoušet nové granule kvůli ledvin ( zjištění URIN krvi) prosím co se může dít děkuji moc za odpověď

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Led 2017 09:07
- Nahlásit

KESKA
konzultovala bych hlavne s veterinarem...

KESKA
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 06:21
- Nahlásit

Ale samozřejmně jsme byli u veterináře ,zajímá mne zda někdo měl stejnou reakci na PROPALIN, nikdy za 8 let nic takového neměla jen teď je změna a měla při zvracení krev s miličkými kousičky sraženiny krve

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání