Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / lecba chemoterapii
Autor Zpráva
DulceKaca
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2016 14:29
- Nahlásit

Dobry den,
chtela jsem se zeptat, zda mate nekdo zkusenost s chemoterapii. Mam sestileteho krizence, pred dvema mesici jsme mu nasli bulku na ocase[zhoubny nador], nechali jsme ji odstranit, bohuzel do mesice se objevila znova, proto jsme se rozhodli pro amputaci ocasu, jenze ve stejne dobe se objevil dalsi nador na hrudniku, ktery jsme spolu s ocasem nechali odstranit. je to mesic a nador na hrudniku je zpet. bohuzel uz si nevim rady. byla nam nabidnuta chemoterapie, ale nechci, aby za kazdou cenu trpel. prosim o Vase rady. dekuji

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2016 14:57
- Nahlásit

Muj pes mel neco podobneho, po prostudovani prognoz jak se tyto nadory casto vraci a porade s vetem jsem se rozhodla ho netrapit operacema, od objeveni prvniho nadoru na hrudi zil stastne a spokojene cca rok
chemoterapie co vim u nektereho psa pomuze u jineho ne a jak by to bylo u vaseho nikdo nerekne

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2016 19:49 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

je tu nekde tema, kde o tom je vic infa -
v tomhle vlakne mrkni

maja68
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2016 14:25
- Nahlásit

Moje kamrádka má labradora - 7 let, v červenci mu zjistili nádor v kostech, konkrétně v zadní noze. Dali mu měsíc života, začala ho cpát vitaminama, změnila stravu, a začala chodit na chemo...Pejsek je tady pořád s námi a diagnóza se nehorší. ale je to jen otázka času. Pejsek vypadá, že mu po chemo nic není, ale nemluví, tak těžko říct... Hodně štěstí

Houšková
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2016 12:45
- Nahlásit

Naše fena NO měla malý nádor na lymfatických žlázách, chemo nesnášela, tak jsme přešli na čínskou kůru a nádorek zmizel.
Je ta kůra kompletně jen přírodní.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání