Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Prosím o reference - dobrá veterinární klinika v Praze
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
jana33
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 10:26
- Nahlásit

To jsem ráda,tak ať se čubinka dobře zotavuje

Petule88
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 13:01
- Nahlásit

taky se přikláním k Vetcentrum stodůlky nám tam zpravili čubí se zánětem žaludku (jinde nám řekli, že ji nic není ) a tuším že přesně i paní Minaříková velká péče a opravdu důkladní léčba

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 14:43
- Nahlásit

Hipík a Tonička a Rozinka
Přeji brzké zotavení, s tímhle bych šla také k paní doktorce Minaříkové, známé operavala s těmito problémy fenku a byla moc spokojená.

Katka Králová
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 12:13
- Nahlásit

Grin

Na Hůrku jsem chodila s morčaty a chvíli i se štěnětem, ale pak jsem změnila. Sestřičky nepříjemné, zvláště když tam někdo přijde bez objednání, i když maj prázdnou čekárnu. Když už tam, tak k paní doktorce Lietavcové, tak je moc milá a šikovná, u třetího očkování se mě zeptala, jestli mi minule někdo (druhé nám dával právě Minárik) řekl možné reakce na očkování, tak jsem na ní koukala lehce překvapeně, když mi sdělila, jaké všechny reakce by mohly nastat, Minárik se s něčím takovým neobtěžoval. Na zákroky jsou asi dobrý, kámošce tam zachránili čubu, ale já jsem už kvůli tomu chování veta změnila a chodím teď sem URL a tam jsem teda fakt spokojená.

fidalka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 12:19
- Nahlásit

Katka Králová
O reakcích na očkování jsem se bohužel dozvěděla, až když šlo čubě o život a tak u nás očkování skončilo utracením

petra b
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2011 14:18
- Nahlásit

Vetcentrum - Minaříková a ortop.Duchek, Vinohrady myslím - Naxera, a mimo Prahu Plzeň myslím - Čučka, Brno - Nečas

Lemonka
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 19:44
- Nahlásit

Osobně bych téma přejmenovala na "Dobrý veterinář v Praze". Vet.klinika je jen o vybavení, ale veterinář vám zachraňuje zvíře.

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 21:14
- Nahlásit

Lemonka

Jenže já hledala vet. kliniku s potřebným vybavením kvůli operaci. Znám 2 výborné vety, kteří mají ordinaci v Praze, ale nemají vybavení jako klinika...
Takže dík za názor, ale já jsem spokojená. Lidi, co sem psali, pochopili, že hledám kvalitní veterinu nejen co se týče vybavení ...

Lemonka
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 22:24
- Nahlásit

Jinonice - nejsem vyloženě pro ani proti, i když... Potkan mi tam přežil operaci nádorů bez inhalačky, což je velký plus. Ale ke psům - slyšela jsem pár názorů, kladných i dost negativních. My naštěstí nic závažného řešit nemuseli, byla jsem tam jen na očkování, naražený loket, zahojené zranění oka. Vyzkoušela jsem oba dva doktory plus nějakou doktorku. Přístup milý ke mne i psu. Ale na víc informací se člověk musel doptávat, prosit o kontrolu srdce a uší atd. Cena nebyla nijak vyloženě vysoká na Prahu. Co mne ale nejvíc nasr... je, že čuba už jako štěně měla prošlapy a oni mne na to neupozornili.

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 22:41 - Změnil/a: Hipík a Tonička a Rozinka
- Nahlásit

Lemonka
Co mne ale nejvíc nasr... je, že čuba už jako štěně měla prošlapy a oni mne na to neupozornili.

No to se nedivím... V tomhle kontextu chápu, že jsi zdůraznila potřebu hledat dobrého veterináře spíš než se ptát na kvalitu vybavení - na tohle stačí oči a praxe...

Jinak v mém případě jsem právě hledala obojí. Ne všude mají vybavení k resuscitaci, když dojde ke komplikacím, laborku apod...

petra b
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 23:42
- Nahlásit

Vybavenost skvělá, tahání na vyšší úrovni např. Jaggy, Vetcentrum, Horoměřice.
Trpělivost a komunikace - nikoliv o klinikách, nýbrž o jedincích. např. znmíněná Dr Minaříková t.č. Vetcentrum.

ArchibaldSirBlack
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2011 11:15
- Nahlásit

Já bych doporučil VetCentrum v Praze Jinonicích, Jindrova ulice?, výborné vybavení, nonstop, hospitalizace, sanitka a já jezdím k paní doktorce Minaříkové. Jinak už nikdy nejdu k MVDr Doškářovi do Motola. Léčil mi psa až dokud neumřel a den před jeho smrtí, kdy mi tvrdil, že se to vlastně zvládá a stejně se s tím nedá nic jiného dělat, mi při zhoršení stavu řekl že už to vlastně nezvládá a ať si ho odvezu někam jinam a už ho to nezajímalo.

petra b
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2011 23:13
- Nahlásit

Na každé větší klinice v Praze mám zkušenosti pozitivní i negativní. Je to spíše o lidech.

zuzanarosakova
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2011 23:30
- Nahlásit

taky hlasuju pro Jaggy, byli jsme jak v Brně, tak v Praze. U rentgenu byl anesteziolog, měřil psovi tep a nevim co ještě a po narkoze k nám normálně přiběhl, nezvracel nic a operace pak taky v poho. Jsou drahý, ale přijde mi, že netahaj z lidí peníze. několikrát jsem tam byla na konzultaci s něčim, doktor se mnou mluvil třeba půl hodiny i psa prohlídl a neplatila jsem nic.

stefik
Člen
# Zasláno: 9 Led 2016 21:25 - Změnil/a: stefik
- Nahlásit

Všem dobrý den. sháním veterinu kde mají zkušenosti s irskými vlkodavy. V Praze a okolí. Děkuji za tip.

sally04
Člen
# Zasláno: 16 Srp 2016 21:05
- Nahlásit

Dobrý den, doporučuji kliniku v Hostivaři je teď teda nová, ale je tam moc milá paní doktorka, takže by určitě stačilo jen zavolat a na vlkodavy se zeptat
http://www.centralvet.cz/ , číslo tam asi někde bude

Sumatra
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2018 17:42
- Nahlásit

Podle uvedených kritérií doporučuji kliniku Regia Vet v Praze na Chodově u metra Háje - www.regiavet.cz. Menší, ale o to víc rodinná klinika, cca 5-6 lékařů, kde si najdete toho svého, kterému budete věřit a budete s ním konzultovat méně i více vážné problémy svého zvířátka. Specializují se na onkologii, ortopedii, kardiologii a interní medicínu koček. Mají dostatek zkušeností, aby dokázali úspěšně řešit i méně obvyklé případy. Věnují vám svůj čas, dokud nepochopíte, jak se ke zdravotnímu problému postavit. Rozhodně doporučuji před návštěvou objednání, v čekárně je jinak plno a budete čekat. Služby mají i o víkendu a bez příplatku, ideálně v neděli po návratu z víkendu, od 15 - 20hod.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání